ARKADAŞLAR MANES DE PK VAR DİYEN PK CANLI DİYEN YALAN SÖYLÜYODUR AÇIKLIYORUM DİKKATLİCE OKUYUN.

sabah jrsinden öğlen 2 ye değin cz farmcı solo takılan asaslar treant ancient 3-5 dış kro yapanları sc basıp kendini tatmin etmeye calısan kişilerle dolu bf de biraz hareket ondanda belli başlı clanlar sadece ve sadece para için giriyor. net para bvb wantes nbcs gibi daha sayamıcağım bir çok clan 2 den akşama kadar yine bowl da at koşturan koşturana bom boş net bomboş cz ye gir 60. sıın ama adam yok townda oturan oturana.
akşam bowl bf saatine kadar yine boş yine oradada pk nın yarım saat başlaması taşı alalımda para kasalım yine belli başlı clanlar o bfden sonra gece bf sine kadar aynı şekil ondan sonra zaten bişey yok yani öyle akşam 8 de giriyim ağız tadıyla 2-3 sc basıp 1 saat 1.5 saat iş stresini atıyım zevkli pk yapıyım derseniz manese falan başlamayın. net söylüyorum şimdi burada bana sallarlar küfür ederler hiç umrumda değil gerçek bu manes farmcısıyla üst clanıyla en baba clanıyla tamamen bir farm serverdır NOKTA.