Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member Roquentin's Avatar
    Nickname
    Roq

Temmuz Ayı Forum Etkinliği Kazananları

Merhaba Şövalyeler,

Temmuz Ayı Forum Film Afişi Temalı Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederiz. Birbirinden güzel gönderiler arasından yapılan eleme ile birlikte aşağıdaki isimler ödül almaya hak kazandılar.

Etkinlikte dereceye giren ve ödül kazanan 3 çalışmayı aşağıda görebilirsiniz;

1- Interpreter91 -- 2400 NPoints

2- eseyhan85 -- 2000 NPoints

3- yavuuzkno -- 1600 NPoints

Not: Dereceye giren oyuncularımızın ödülleri forumdan özel mesaj yolu ile gönderilmiştir.

Kazanan oyuncularımızı tebrik ediyor, tüm oyuncularımıza keyifli oyunlar diliyoruz!

NTTGame | Knight Online Ekibi
    Last edited by Roquentin; 08-01-2017 at 01:34 PM.
    I am definitely a mad man with a box!

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    3. calısma bence 1. olabilirdi tebrıkler

Junior Member
    Yanlız 1. Olan çalışma film değil dizi, tema film afişi değil miydi?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Dundar92 View Post
    Yanlız 1. Olan çalışma film değil dizi, tema film afişi değil miydi?
    Boşver usta tasarım ve temadan bihaberler.

konu başlığımız Sinema posteriydi sinema posteri bu şekilde olan bir sinema kaç kişi izleyici alır merak ettim. google de bi arama yapın da bakın nasıl sinema posterleri var neler var vizyon tarihi oyuncuları v.s v.s bi kurcalayın derim.

iş kullanıcıları photosop gibi tasarım programlarına yönlendirmek ise bu şekilde düz knight posteri alıp film posteri diye göstermeyi herkes yapar bence posterlerin üzerinde ne tür oynamalar ne tür efektler verilmiş neler yapılmış bakmalısınız. kendi yaptığım posterden daha çok beğendiğim posterler var burada ama bu seçilenler değil grafiksel olarak herhangi bir yetenek yada emek yok. kolay gelsin.
    Last edited by alcatraz343434; 08-01-2017 at 08:50 PM.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alcatraz343434 View Post
    konu başlığımız Sinema posteriydi sinema posteri bu şekilde olan bir sinema kaç kişi izleyici alır merak ettim. google de bi arama yapın da bakın nasıl sinema posterleri var neler var vizyon tarihi oyuncuları v.s v.s bi kurcalayın derim.

iş kullanıcıları photosop gibi tasarım programlarına yönlendirmek ise bu şekilde düz knight posteri alıp film posteri diye göstermeyi herkes yapar bence posterlerin üzerinde ne tür oynamalar ne tür efektler verilmiş neler yapılmış bakmalısınız. kendi yaptığım posterden daha çok beğendiğim posterler var burada ama bu seçilenler değil grafiksel olarak herhangi bir yetenek yada emek yok. kolay gelsin.
    Haklı olabilirsin hocam belki profesyonel bir çalışma yapmamışlar fakat EMEK YOK demek doğru olmaz . İnsanlar en azından belli bir süre ( kısa veya uzun ) çalışmışlar .

Öncelikle olumlu olumsuz tüm yorumlara teşekkür ederim.

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Her ne kadar photoshop'u az çok bilsem de bu benim ilk afiş denememdi. Tasarım veya reklamcılık yahut grafik eğitimi de almadım, tamamen doğaçlama gelişen bir çalışmaydı. Bence değerlendirme aşamasında yaratıcılık ön plana çıktığından ilk sırada yer almışım. Casting Bad yazısı için bile breaking bad özel fontu kullandım. Çalışma öncesi böyle bir fonttan haberdar bile değildim. Yaparken bu çalışmanın yaklaşık 10 ayrı varyasyonu arasından bunu seçtim. Emek etmemiş diyen arkadaşları da sahalarda görmek isteriz. Öz eleştiri yapacak olursam karavanın yeri ve boyutuna yapabilirim.

Normalde bu açıklamayı yapmak istemezdim ama insan emek verdiği bir işe pervasızca yapılan yorumlar görünce iki kelime etmek istiyor.

Herkese saygılar sevgiler. Önümüzdeki etkinlikte görüşmek üzere

Edit: Knight Online'dan en az 1 karakter bulunma zorundalığı es geçilen çalışmalar da var, genelde artwork karakterleriyle çalışılmış. Ben oyun içi görüntü kullanmayı seçmiştim.
    Last edited by Interpreter91; 08-02-2017 at 01:18 AM.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    3'ü de oldukça başarılı ama 1. çalışmayı daha çok beğendim. Kazananları tebrik ediyorum
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Tebrikler.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Kazananları tebrik ederim.