Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: ics problem

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesabınız ile almış olduğum bilgi doğrultusunda, belirtmiş olduğunuz karakteriniz şuan aktif olarak görünmektedir.
    Destek ekibine NTT Portal > Hesap Çalınması kategorisinden bilet göndererek hesaba ait bilgileri vermeniz durumunda tarafınıza gerekli yardım sağlanacaktır.

Ayrıca, ICS değişimi için göndermiş olduğunuz bilet, hesap bilgilerini içerdiği için hesap güvenliğniniz açısından destek ekibi tarafından gizlenmiştir. Gizlenen bu biletinize destek ekibi farklı bir bilet oluşturup tarafınıza bilgi vermiştir.

Senior Member m49's Avatar
    Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    evet bana tek verilen ticketten cvp 5npoint karşılığında sıfırlayabilirsiniz. 1 haftadır okadar yazışmalara rahmen geldiğimiz nokta bu .
    açıkçası ticketten değilde forumdaki bir mod arkadasdan en azından karakterin durduğuna dağir bir cvp almış olmak şaşırttı beni

hesap ve karakter hakkındaki dorularımın hiç birini sanki ben sormamışçasına cvplamıyorlarki hesap hakkında sorulan guvenlik sorularınıda yanıtladıktan sonra benim tel numaramı değiştirdiler onu cok anlamadım ama

yani hesap sahibi olarak karakter duruyormu ceza almısmıydı suanki durumu nedir hakkındaki sorularıma ben cvp alma hakkım yokmudur ?

uzun zamandır oynamıyorum europanın o vahim durumundan sonra klan olarak bıraktık yani tekrar bir heves edip baslamak istedik

ancak bazı cvpları almak bukadar zor olmamalı sanırım .

3gunde cvp alıyorum olabilir işler yoğundur fazla ticket vardır. ancak sorduğum sorulara cvp vermeyecek bir cvp almak

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Kullanıcı adı ve şifrenizi hatırlıyorsanız, bloke olan otpnizi sıfırlayıp oyuna girebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz hesabınız ile foruma giriş sağlıyorsunuz.

Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    şifrelerle ilgili sıkıntı yok sadece ics uye adı telefonda yazıyordu oda düşüp kırılınca kaldı. dediğiniz gibi gerekli departmandan ticket attım suan benımm ben olduğumu anlamaya calısıyorlar zira diğer ticketta onaylanmıştıda neyse karakter duruyor desinlerde ben zaten herşeyi sıfırlıyacağım yeni swlerdne birinde baslayacağım geniedir oto pet peri kanat falan filan için zaten cekicem.

yanlız ics konusundaki departman hala ics eski kayıtlarının nedne görunmediği ile ilgili bir cvp ısrarla vermıyor.

Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    ticketlara verilen cevaplar beni çıldırtma noktasına getirdi ben anya diyorum onlar konya diyor.

ben eski ticketler neden silinmiş görünmüyor diyorum onlar bana silmek istediğiniz ticketlerin kodunu yazın diyor. ya bu deprtmanlar tamamen ingilizce yada hiç türkçe bilinmiyorum yani rica ediyorum bir yetkili şu ticketleri okusun yani eğer verilen cevaplara bir gıdım sinirlenmesse söz gidicem arkadaş bidahada gelmiyecem canımdan bezdirdiler ya 2dkda ne yapayım desin bana turkçe bilmiyorum ingilizce yaz diye yemin olsun yazarım bende dıyorum bu nlar neden böle cevap verıyor anlamıyorki söylemıyorda

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesap bilgileri içerilen biletler hesap güvenliğiniz açısından silinmiyor sadece görünürlüğü gizlenmektedir.
    Yani aksi bir durum oluşması (şifreniz bir başkasının eline geçmesi ve ya mevcut hesabınızın çalınması gibi) halinde 2. bir kişi hesap bilgilerinizin görüntülememesi açısından bu işlem yapılmaktadır.

Bir önce ki postta da belirttiğim gibi karakteriniz şuan aktif olarak görülmektedir.

Sorunlarınızın devamını lütfen destek ekibi ile devam ettirin, forum üzerinden hesap desteği ve biletlerle ilgili işlemler yapılmamaktadır.

İyi forumlar.