Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Kimse yardimci olmuyor

MERHABA xigenum EFENDİTAKMAZ NİCK ASAS charım çalındı yada başkası tarfından elegeçirildi. dun gece saat 2 gıbı 2defa dc yedım ve charım şifresiyle gırmeye calısdım ama açmadı bende siteden girmeye calsıdım açmadı mailden şifre unuttum gönder dedim mail kabul etmedi..
    en sonunda size ticket attım cevab gelmedi..bana yardımcı olun sizden başka yerlere girmedim..2defa tirededen eşya aldım acaba tredihack başladı??GELEN TİCEKET BASKA BIR CHARIN IDE SIFRESI YA ADAM GIBI BAKIN SU OYUNA

Junior Member
    MERHABA xigenum EFENDİTAKMAZ NİCK ASAS charım çalındı yada başkası tarfından elegeçirildi. dun gece saat 2 gıbı 2defa dc yedım ve charım şifresiyle gırmeye calısdım ama açmadı bende siteden girmeye calsıdım açmadı mailden şifre unuttum gönder dedim mail kabul etmedi..
    en sonunda size ticket attım cevab gelmedi..bana yardımcı olun sizden başka yerlere girmedim..2defa tirededen eşya aldım acaba tredihack başladı??

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ticet atacaksın buradan kimse yardım edemez...

Senior Member Nm?ccMedd's Avatar
    Nickname
    SaSSaSİONaL
    Class
    Warrior
    Clan
    Others
    Server
    US->Atlantis
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nezih28123 View Post
    en sonunda size ticket attım cevab gelmedi..bana yardımcı olun sizden başka yerlere girmedim..2defa tirededen eşya aldım acaba tredihack başladı??GELEN TİCEKET BASKA BIR CHARIN IDE SIFRESI YA ADAM GIBI BAKIN SU OYUNA
    Forumdan bu konuda hakkında destek alamazsın. Geç kalmadan ticket atmanı tavsiye ederim...
    SaSSaSiONaL