Results 1 to 3 of 3

Lightbulb Enigma Cruel Havoc Hell Fire Süreleri

Merhaba yetkili ve farmer arkadaşlar,

Yeni sunuculara krowaz ve chaos itemlerin gelmesi sebebiyle yeniden doğma süreleri uzatılan (30dk) Enigma, Cruel, Havoc ve Hell Fire yaratıklarının, eski sunucularda farm yapanları ciddi şekilde etkilemekte. Karakterlerin daha güçlü olması sebebiyle daha rahat kesiliyor fakat slotlarda boş beklendiği için cezbedici bir durumu pek kalmamıştır. Hele ki +8 +9 denenen chaos itemlerden dolayı ciddi manada bir ihtiyaç doğacak fakat karşılanamayacak diye düşünüyorum. Ayrıca UTC itemleri sayesinde zaten chaos itemlerin değeri düştüğü için, taşların fiyatlarını yükseltmenin buna çözüm olacağını da düşünmüyorum maalesef.

En azından eski sunucular için eski sürelere (10dk) geri dönülmesi için desteklerinizi rica ederim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by furkanguney92 View Post
    Merhaba yetkili ve farmer arkadaşlar,

Yeni sunuculara krowaz ve chaos itemlerin gelmesi sebebiyle yeniden doğma süreleri uzatılan (30dk) Enigma, Cruel, Havoc ve Hell Fire yaratıklarının, eski sunucularda farm yapanları ciddi şekilde etkilemekte. Karakterlerin daha güçlü olması sebebiyle daha rahat kesiliyor fakat slotlarda boş beklendiği için cezbedici bir durumu pek kalmamıştır. Hele ki +8 +9 denenen chaos itemlerden dolayı ciddi manada bir ihtiyaç doğacak fakat karşılanamayacak diye düşünüyorum. Ayrıca UTC itemleri sayesinde zaten chaos itemlerin değeri düştüğü için, taşların fiyatlarını yükseltmenin buna çözüm olacağını da düşünmüyorum maalesef.

En azından eski sunucular için eski sürelere (10dk) geri dönülmesi için desteklerinizi rica ederim.
    Çok haklı bir yorum tüm serverları yeni serverlara göre ayarlayıp düzenliyorsunuz ama rosetta destan gibi serverların kalitesi ortada her serverın durumuna göre muamele yapılması gerekir.Rosetta gelişmekte olan bir server ve oyuncuları bir çoğu oyun içi aktivitelerde para kasmaya çalışıyor bu gibi değişikliklerle bunun önüne geçip oyuncularızı mutsuz ediyorsunuz bende bunun düzeltilmesini talep eder iyi çalışmalar dilerim.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Daha önce bir çok konuda belirttiğim gibi Knight Online'da her haritada, bir çok bölgede karakterlerinizi güçlendirebileceğiniz yaratıklar bulunmaktadır. Sadece Ronark Land, Cruel, Enigma, Hell Fire, Havoc olarak düşünmek yanlış.

Bölgede bulunan bu 4 farklı yaratığı, karşılıklı olarak kestiğinizde toplamda 8 yaratık etmekte, kalan süreyi bowl bölgesinde geçirebilir, PvP olarak değerlendirebilirsiniz.

Konuyla ilgili bilgilendirme için ise yaratıklar ile ilgili herhangi bir sunucuda yakın gelecekte düzenleme düşünülmemektedir.

Keyifli Oyunlar.

Tags for this Thread