Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 49 of 49
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Verdiğiniz öneriler priest sınıfı için gerçekten çok güzel. Sadece priest sınıfı ile ilgili değil, diğer sınıflar üzerinde genel olarak skillerde çalışma yapılması bizimde istediğimiz ve üzerinde çalıştığımız konular arasında bulunuyor.

Söylediğiniz gibi warrior sınıfının hp booster skilli priest sınıfının restore skilli ile hemen hemen aynı oranda heal vermekte,bunun yanı sıra kendi düşüncem rogue sınıfında kritik skillinin duration item ile çiftlenmesi, bu sınıfın hem uzun süre boyunca kritik skillini kullanmasına, hemde bu süreç içerisinde olması gerekenden daha fazla heal almasını sağlamaktadır.

Okçu sınıfında bulunduğu söylenen skill sekme sorunu, kurian sınıfının üzerindeki eşyaları yakarak verdiği hasarı arttırması, skillerinin sekmesi ve warrior sınıfının olması gerekenden fazla hasar vermesi ile ilgili şikayetler başta olmak üzere genel olarak sınıflar ve yetenekleri ile ilgili çalışmalarımız bulunmaktadır.

Son olarak şunu belirtebilirim ki oyun gelişmelere kapalı değil, sadece yapacağımız değişiklikler ile ilgili dikkat etmemiz gerekiyor. En ufak bir değişiklik, sınıflar arası dengesizlik yaratabileceği gibi oyun mekaniğini de kötü yönde etkileyebilecektir.
    Bir çok oyuncumuzun belirttiği gibi PvP açısından diğer oyunlara kıyasla eşsiz olan mekaniği bozmadan yenilemek, bu yönde atılabilecek en iyi adım olacaktır.

Konuyu uzun süre önce not alıp, konuya yorum yapmamak benim hatam ama konunun açıldığı zamandan beri havada kalmadığı,üzerinde çalışmalar yapılması için notlarımız arasında olduğundan emin olabilirsiniz.

Keyifli oyunlar diliyorum.
    Bağlantı sorunları ve telafi meselesi bittiğine göre konularimiza geri dönebiliriz. Sevgili khenarth düşünceleriniz hala aynı mı?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyun zaten warrior online, asasın da duratına karışmadığı kalmıştı işlerin. Onuda kapatın abi Lightfeet ve wolfude rogueden alıp warriora koyduğunuzda sınıflar arasında mükemmel bir denge yaratacaktır eminim oynarsınız Pvp haritalarında atross riote keserek.

warriorlar ok takıp mana cekmeli ayrıca çok uzaktan alan skillerini vurmalı bence.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Seninki 5 ay olmuş yine. Bizimki(Dark Knight Mace-Shield hataları) 5 yılı geçti tık yok

Senior Member
    Heal-70 becerisi bir zahmet warrior restoresinden fazla can versin. Nasıl oluyor da warriordan daha zayıf bir restore yapıyor heal yapan bir priest ?
    Oyunda dmgler aşırı yükseldi ama priest healleri hala aynı. Ayrıca bu restore skilleri party heal skilleri kadar geniş bir alanı kapsamıyor. En az onlar kadar olmalıydı.

Merhaba, priest oynadığım dönemde aynı şeyleri düşünmüştüm. Restore skilleri üst üste atılmalı diye düşünüyorum. Warrior 14k canı olduğunda 780 hp restore yaparken priest skilleri en fazla 600 yapabiliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vf0rAliveDeatH View Post
    Merhaba, priest oynadığım dönemde aynı şeyleri düşünmüştüm. Restore skilleri üst üste atılmalı diye düşünüyorum. Warrior 14k canı olduğunda 780 hp restore yaparken priest skilleri en fazla 600 yapabiliyor.
    Healing de bile warrior konuşuyoruz. Sınıflar arası dengeden bahsetmiş khenarth bu konuda uzunca yazmış. Denge var mı ki bu haliyle? Soruyorum warrior nasıl priestten daha fazla restore atar?
    Restore skilleri komple yenilenmeli özellikle süreleri arttırılmalı.

Senior Member
    Konu güncel. Towna düşmek daha uzun sürsün. Bir destek sınıfının restore-heal becerisi hem miktar hem de süre olarak warriordan çok daha güçlü olması gerekir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Priestler okçunun 80 skilinin artık işler hale gelmesi stabil kalması yazdığı değerleri karşılaması konusunu ne kadar destekliyorlarsa bende bu konuyu o kadar destekliyorum.
    Veya her jobun değişik questler almasına rağmen okçunun sadece poison quest itemi almasını ne kadar destekliyorlarsa bende o kadar destekliyorum. Okçuda crossbow alabilmeli.
    Benim de bu konuya desteğim yok Yani hiç.
    Lütfen konuyu hopurdatmayın pls.
    Herkes oyuna dönsün.
    Last edited by Tuzlukcu55; 04-11-2021 at 05:54 PM.