Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Konuyu aylar sonra hortlatmis oluyorum ancak ozellikle chaos stone hakkinda soylediklerin cok dogru. Mevcut sistem sadece clanlara ve parti halinde gezenlere yariyor. Solo oynayan bir kisinin cz deki bosslari kesmesi imkansizdir. Eski sistemde oldugu gibi bowl bolgesine random sekilde bosslar atilsa, hem bowl bolgesinde her daim bir hareketlilik olur hem de zengini daha zengin hale getirmemis olursunuz.

Member LichKinqs's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Konunun hortlaması iyi olmuş gerçekten, değeri anlaşılmamış bir konu açmış arkadaş değerini anlayabilmek için gerçek bir KO oyuncusu olmak gerekiyor. Bakın bu arkadaş gerçek bir Knight Online oyuncusu şuan ki oyundaki çoğunluk sahte oyunculara benzemiyor. Eskiden bu oyun neden çoğu insana hitap ettiğinin açıklaması bu ama ne yazık ki senin benim gibi oyuncular kalmadı oyunlarda strateji , item bilgisi bak o söylediğin avedon raptor dengesi bile bu oyun için paha biçilemez ama kime ne anlatıcaksın.. Şuan ki Nttgame yönetimine hani şu proje üretip yollayan ekibe senin gibi Gerçek Knight Online oyuncularının dahil edilmesi gerekiyor.. Şu kahrolası UTC,DK,KROWAZ vb. eklentilerinin oyuna zarar verdiğinin oyuncuları oyundan uzaklaştırdığının tespit edilmesi kaç yıl alacak merak ediyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Level kasmak çok kolay hale geldi. İnsanlar kaynaşamıyor. Bir günde 75 level olabiliyorsun. İnsanlarlar level kasarken sohbet muhabbet etmesi oyunun en önemli noktasıydı oyunun. Zombi slotu, apostle slotu, dts bunların artık yüzüne bakılmıyor. Bunların düzeltilmesi gerekiyor. Eğer zorlaşırsa insanlar kaynaşır. CZ de 70 75 level insanlarıda görebiliriz. CZ exp slotlarıda dolar.

Keza item yapmakta çok kolay hale geldi. Büyük bir yanlış.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyuna insanları bağlıyan ortamıdır. Robatlaşmış bir exp sistemiyle falan adam karakterini kasıyor iki üç pk atıp oyunu bırakıyor. Emek verdiğin şeyi kolay kolay bırakamazsın ancak oyunun şuanki halinde ne emeğin değeri var ne oyuncunun... Başından beri buradayız geniede kullanmıyorum ama keyfini çıkartıyorum.

Cs olayında çok haklısın saatleri azaltılabilir ancak zaten zar zor pk çıkartabilen serverların fişini çekmek demek olur bu. İçerideki bossların türlerinde bir değişikliğe gidilebilir veya drop oranlarında. Öte yandan dış krowaz slotlarıda pk ortamını çok bölmekte ne yazıkki. Millet farm yapcam diye haritadan kayboluyor bowlda boş boş turlamak zorunda kalıyorsunuz.