Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus

Bu şaka mı ? ( Cr sonucu )

Trade atılıp expe yatırılıyorum ve gelen yanıta bakın. Vay anasını yauv. Ayrıca Türk'üm raporu Türkçe açmışım gelen yanıt ingilizce.

https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Selam,

Bu durum benimde bir çok kez başıma geldi ve ilk işim trade kapatmak oluyor. Aynı sizin gibi CR bölümüne birini bildirmiştim bana da aynı cevap gelmişti. Bunun bir oyun olduğunu unutmamak gerekiyor.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,

Bu durum benimde bir çok kez başıma geldi ve ilk işim trade kapatmak oluyor. Aynı sizin gibi CR bölümüne birini bildirmiştim bana da aynı cevap gelmişti. Bunun bir oyun olduğunu unutmamak gerekiyor.
    O zaman slotlarda millete trade atıp expe yatırabiliriz trade bloklasalarmış.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    aynen o zaman ben bunların ksc sini alayım her gıcık kapdıgım adama trade atıp expe yatırıyım olur mu böyle şey o raporun tekrar incelenip o kişinin hakettigi cezayı alması gerekiyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Kesinlikle katılıyorum. Belki bir şey oldu unuttuk, ya da blocklamıştık. Oyun bağlantımız koptuğunu düşünelim tekrar blocklamayı unuttuk.
    Yazıktır günahtır. Millet exp'i zor kasıyor zaten. Video çekip raporlansa gerekli işlem yapılacak galiba.
    Böyle bir değerlendirme yapılması ilginç.
    Üzüldüm.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DJNEMESİS View Post
    Kesinlikle katılıyorum. Belki bir şey oldu unuttuk, ya da blocklamıştık. Oyun bağlantımız koptuğunu düşünelim tekrar blocklamayı unuttuk.
    Yazıktır günahtır. Millet exp'i zor kasıyor zaten. Video çekip raporlansa gerekli işlem yapılacak galiba.
    Böyle bir değerlendirme yapılması ilginç.
    Üzüldüm.
    bide trade blocklansa bile sağ alttan seri seri trade atınca genie mala bağlıyor ve çalışmıyor onu defalarca söylememe ragmen kaldırılmıyor o sorunda bir türlü

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Trade blocklansa bile seri trade atarak oyuncuların atak yapmasını engellendiğinden hiç bir faydası yoktur bloklamadın aksine zararı var kimin trade attığını görüldüğü için.

Cr yetkililerin haberi yok heralde bu durumdan en azından trade açıkken kimin trade attığı görülebiliyor öbür türlü 2-3 kişi yaklaşsa sana kimin trade attığını nasıl ispat edilecek ?
    Last edited by TellerMine; 07-17-2017 at 01:04 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İnanmazsın belki ama bana bir keresinde gm trade bloklayın demişti hatta tradenin resmini çekip atmıştı

Banned
    Aynı cevap bana da verildi, bir kez daha reportladım bu sefer işlem yapılacak dendi ve hiçbir şey olmadı. Madem ban atmaktan korkuyosunuz bari yalan söylemeyin

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Gerçekten cevabın türkçe olması daha hoş olurdu.