View Poll Results: AKARA - MANES - OLYMPİA BİRLEŞSİNMİ?

Voters
124. You may not vote on this poll
  • EVET

94 75.81%
  • HAYIR

30 24.19%
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53
    Member wABisABiiii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Question Akara & Manes & Olympia Birleşsinmi ?

Lütfen sadece bu sunucculardaki arkadaşlar oy atsın.

İyi forumlar , iyi oyunlar.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Zaten planlanan bu, biraz daha sabrediniz.

Benim düşünceme göre; aralık-ocak ayından önce en azından akara ve olympia birleşmiş durumda olacaktır.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    hayır diyenler sebepde yazarsa? 3 serverda çöp. 3ü birleşirse yeni bir destan doğar daha az itemli eşit seviyede ... Utc itemsiz ,dragon boxsuz, summonsuz...

Şu saatten sonra benim için oyun bittiği için umurumda değil ama birlesşin de itemlerimizi satalım zararımızı kapatalım. Sonra Denetim Masası -> Program ekle veya Kaldır -> Knight Online'i kaldır yapacağım. Uzun yıllar sonra krowaz yok diye başladık. Ama tekrar geri geldi.

Senior Member
    Geç olmadan birleştirilsin yoksa Akara'da az olan user günden güne dahada azalıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by dumanebubekir53 View Post
    Şu saatten sonra benim için oyun bittiği için umurumda değil ama birlesşin de itemlerimizi satalım zararımızı kapatalım. Sonra Denetim Masası -> Program ekle veya Kaldır -> Knight Online'i kaldır yapacağım. Uzun yıllar sonra krowaz yok diye başladık. Ama tekrar geri geldi.
    İsabetli bir karar olur senin için kar amacı güden herkesin bu oyunu bırakması dileğiyle ( +8 shell sete milyarlar verenlere selam olsun ) Yaşasın krowaz Yaşasın dark knight

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    ilerde zaten birleşicekler olimpia'ya çok üzüldüm çok çabuk tükendi

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Krowazdan önce birleşmemesi taraftarıydım. Ancak çok user kaybetti akara-manes çoğu oyuncu pazarda eşyalarını elinden çıkarmaya çalışıyor. Manes ardream geceye kadar 10 karus-3human takılıyor. Oyuncular boss taşından boss taşına giriyor acil bir müdahale şart, ocak aralık falansa herkes soğuk bir su içsin.

Moderator Testing Group Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Ne zaman olur, nasıl olur bilmiyorum ama bir an önce bir şeyler yapılmalı. Sunucu birleşimi mi düşünülüyor? Bir an önce olmalı. İş işten geçtikten sonra birleşim bile kurtarmaz bu sunucuları. Akara hakkında bir fikrim yok hiç girmedim, Olympia rezalet durumda, Manes pamuk ipliğine bağlı. Şimdilik idare ederler diye düşünüp bir çözüm bulmadığınız için hazır oyuncularda gidiyor ve daha sonra birleşimin hiçbir anlamı kalmıyor.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu serverlarda oynayan kimsenin hayır diyeceğini düşünmüyorum. Manesde czdeki herkes pazara düşmüş itemlerini satıp kaçma peşinde , akara çok daha önce bitti , olympia zaten bu 2 serverdan sonra bitti , yetkili kişilerinde bu konuya odaklanmalarını bekliyoruz. En eski Ares , Diez serverlarında bile daha çok pk oluyor farkındamısınız ?

Tags for this Thread