Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Sayın Yönetici Arkadaşlar ve Gm ler

Merhama iyi günler öncelikle Konuyu belki yanlış yere açdım ama başka yere Açamadım Çok özür dilerim Özelikle yönetici Arkadaşlar dan Veya Bana yardımcı Ola bilcek Bir Gm kardeşim den Yardım İstiyorum Goridon da Charım var. Hesabımda 14 Npoint vardı Trde Yani pazarı açmak için Cep telefonuma kod yolladım 5 pointden ama gelmedi bende diger hattımada 5 point vererek denedim onada gelmedi yani anlıycanız 10 point 10 dk içinde hesabımdan gitti zaten 14 pointim vardı kaldı 4 point. Rica ediyorum gerekeni yapınız Bug da ola bilir. Hesabımı sms onayı yaparsanız sevinirim benle iletişime gecerseniz telefon veririm zaten. orda denemekde oldugum tel 2 noda bana ait dir. Lütfen gerekeni yapın insan kendini dolandırıl mış gibi hissediyor.

Acil yardım bekliyorum başıma gelen bu olay gerçekden üzücü

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhaba, SMS hizmetinde yaşanan bir problem sebebiyle talep edilen SMS'ler tarafınıza ulaşmamaktadır. Bu konu hakkında gerekli çalışmaları şu an yapmaktayız, destek sistemimizde yer alan "SMS Onaylama" bölümüne bilet gönderebilir ve gerekli incelemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Konu hakkında gelişmeleri takip etmek için buraya göz atabilirsiniz.