Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Olympia nın sonu iyi değil. Ya birleşsin bi serverla ya da serverin bitişini izlerler

Akara-Manes 2 serven açarak bütün userları oraya yolladılar ve şuan olympia da colony zone de 10 kişi oluyor.Chaoslar boş.Jr ler bomboş. Server birleşmezse büyük ihtimalle biticek olympia.

tınlayan yok arkadaş sürekli sv açarlarsa sonu bu olur ya birleşsn ya da krowaz getrilsin

Senior Member hiram_abif's Avatar
    ben anlamıyorum bu yönetimi , krowaz zaten eski swlerde var. bu sw ye krowaz yok diye geldik. abartılı itemleri getirmenizin amacı nedir ? gab geldi asas yalan oldu. bu yönetim oyunda mı anlamıyor. bu oyunda asas ne kadar coşarsa o zaman düzelir . kanatlar ,genieler. exp ,dc preler vs.. bunların kalkması lazım . kasılan çarında , düşürülen iteminde değeri olmassa oyununda değeri olmaz . sw açıp doldur boşalt ile sadece farmcıları çoğaltırsınız !!!

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by hiram_abif View Post
    ben anlamıyorum bu yönetimi , krowaz zaten eski swlerde var. bu sw ye krowaz yok diye geldik. abartılı itemleri getirmenizin amacı nedir ? gab geldi asas yalan oldu. bu yönetim oyunda mı anlamıyor. bu oyunda asas ne kadar coşarsa o zaman düzelir . kanatlar ,genieler. exp ,dc preler vs.. bunların kalkması lazım . kasılan çarında , düşürülen iteminde değeri olmassa oyununda değeri olmaz . sw açıp doldur boşalt ile sadece farmcıları çoğaltırsınız !!!
    Merhaba,
    Canlı yayınlarda Olympia, Akara ve Manes için krowaz sisteminin değişmesi durumunda geleceği açıklanmıştı yapımcının yaptığı değişiklik ile oyuna eklenmiştir.

Server birleşimleri kapsamlı konu olduğu için ihtiyaç olması durumunda gerekli açıklama yapılır yakın zamanda birleşim yapılması planlanmamaktadır.