Bak ilk paragrafındakilerle benim anlattıklarımın arasındaki çelişkileri yazacam:
"Minumum 400 N-point alınabiliyor" Ben 400 npoint fazla 5 npoint de satılmalı diyorum.
"Bir hata olur iki olur" Ben hata olmamalı diyorum çünkü bu oyunun hali hazırında olan bişeydi.Bana lutfetmiyosunuz bunu.
"yabancı olan oyuna" Yabancı olduğumu yapıcı olmaya çalıştığım için hatalı olabileceğimi kabul ettiğim için söyledim.
"görseller mevcut." İşte ben de bu görsellere rastlayamadım.Demek ki bu görselleri ön plana çıkaramamışsınız sitenizde diyorum site kötü derken.

Ayrıca:
"Rehber isimli bölümden destek almak yerine" Hepimiz sanki bir elektronik eşya alınca kullanım klavuzunu okuyoruz da ben neden rehbere bakmadım acaba di mi?

İkinci paragrafın için teşekkür ederim.

Üçüncü paragraf komik.Ben trade açacam diye niye tüccara dönüştüm birden anlam veremedim.
"hatasız bir şekilde yaparsan"burda da incede laf sokmaya çalışıyosunuz sanırım.

Dördüncü paragrafın başına cevap vermiştim.Bilet konusu güzel ama yine geçmişle alakalı.Şu an bana bi çözüm sağlamıyor.

Hani okurken acaba haksızlık mı ediyorum diye düşünüyorum da yani benim dediğimle doların ne alakası var."yöntem" kelimesi var orda ya.Ben diyorum ki paymebyturkcell ile paypal arasında fiyat farkı var.Ortalayın diyorum bunları.Ha oldu da indirim yapamıyosunuz ikisini de yüksek olana sabitleyin.Mantıksız bunların hepsi.

Bunca yazdığım şeyin çoğunu yanlış anlamak için gösterdiğiniz gayreti takdir ediyorum.Bir fikir alışverişine girmek istemiştim iki tarafın da yararı olacağını düşünerek.Sanki karalamaya çalışıyorum gibi algıladınız.Şimdiye kadar küfür yediğiniz için de artık bir şeyleri aklıselimle tartışamıyorsunuz.Canınız sağolsun.