Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Quote Originally Posted by 1xgebzelix1 View Post
    Çok basit aslında CANDY CANE stafflara yapılanın aynısını yapacaklar. Bir gece ansızın +9+10 ne var ne yok silecekler.

NCS basılmış. NOX clanında olduğu doğru. Humanlardı KARUS ırkına geçmiş.

Ben yinede kişiye özel degilde toplu olarak bu itemlerin silinmesini yada grade düşürülmesini istiyorum.
    Evet dediğiniz doğru bizim tek tek onları tespit etmemiz biraz zor olur fakat elinde db bulunan NTTgame bu işi daha kolay halledecektir.

http://p1308.hizliresim.com/1d/3/r1y4f.jpg

Linkte ilgili arkadaşlardan birtanesinin PM sinin yazılısı var. Clan arkadaşından aldığım bir bilgi. Umarım faydalı olur.
    Bilgi için teşekkürler gereken düzenlemeyi yaptım.
    Last edited by _:by:Caner_; 08-03-2013 at 02:29 AM.
    Bilgi en büyük güçtür

Junior Member
    bu konuya bı tane GM ın bakdıgını sanmıyorum bu adamlar oyunda o kadar rahatlarkı sankı oyun ellerındeymıs gıbı var bı destekcılerı .

Senior Member PanthinoL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Bloodysin View Post
    bu konuya bı tane GM ın bakdıgını sanmıyorum bu adamlar oyunda o kadar rahatlarkı sankı oyun ellerındeymıs gıbı var bı destekcılerı .
    Şuan oyunda mevcut(Görünürde) tüm +30 itemli karakterler süresiz kapatıldı, eğer oyunda hala olduğuna inanıyorsanız bize elinizdeki kanıtlar ile bildiriniz lütfen.

Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PanthinoL View Post
    Şuan oyunda mevcut(Görünürde) tüm +30 itemli karakterler süresiz kapatıldı, eğer oyunda hala olduğuna inanıyorsanız bize elinizdeki kanıtlar ile bildiriniz lütfen.
    Benim merak ettiğim konu. +30 rebirt kullanan bir oyuncu ile +21 kullanan oyuncu arasında fark varmı. Her ikiside bana göre illegal oyuncular. +10 kullanan oyuncuda illegal +30 rebirt kullananda
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

Junior Member
    ya arkadaş bu betterman gm falanmı anlamadım +10 dragon set var bu ne demek ya bunun neresı illegal +10 armor set ne olursa olsun illegaldır. bunu bılmenız ıcın ne yapalım daha game masterlar bununla ılgılensın. ıc takılarım +2 ıron setım var buff var uzerımde 2500 damage vuruyor bunun neresı legal yapmayın gozunuzu seveyım oyunu bunun gıbı ınsanlar bıtırıyor. ama sundan da emınım kı o adamların arkasında duruyorsunuz gıbı dıgerlerı banlandıysa bunlar neden ban yemıyor. kasa charları var ya hazırda basılmıs dunya kadar ıtem var bunları oyun gormuyormu. ALLAH goruyor hak yemek kadar gunah bısey yok ...

Senior Member PanthinoL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Benim merak ettiğim konu. +30 rebirt kullanan bir oyuncu ile +21 kullanan oyuncu arasında fark varmı. Her ikiside bana göre illegal oyuncular. +10 kullanan oyuncuda illegal +30 rebirt kullananda
    +30 yeni yönetimde ortaya çıkan bir item olduğu için hemen silindi, eski k2 den kalma olduğuunu biliyor herkes.
    +10 itemler inceleniyor zaten

Junior Member
    Kac sene oldu neyin incelemesi bu anlamis degilim valla oyundan soguttular bunlar adamlari.yeminle clandan 2 kisi sirf bu itemlilier yuzunden itemlerini satip oyunu birakiyorlar ya. Ne kadar zoruma gitti bu adamlar yuzunden birilerin oyunu birakmasi ayip valla .

Junior Member
    +10 itemler normaldirde +30 reb nedir arkadas +10 alamayanlar karalamasın +10 itemi bulunanları lütfen!!!

Junior Member
    selman kardesım konu alamamak degıl kı bız kımseyı karalamıyoruz.sen +10 dragon shell setın legal oldugunu mu soyluyorsun ? eger soyluyorsan bu oyunu tam bılmıyorsun demekdır. +30 zaten kafadan ıllegal sen bana +10a ıtem basanın vıdeosunu gostersene herkes bole ıtemlerı basarken vıdeo ceker yada basdıgı ankı resmını ceker anvılden dusurmeden once koysunlar bırını !

Senior Member gipin's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    kusura bakmayın ama ilgilenmiyosunuz report bölümüne npt cileri ss leriyle gösterdim adamlar halençatır çatır npt yapıyolar
    sw=kronos yer base biraz ilgilenin burayla