Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

oyunda verilen hediyeler

Merhaba,
    Hesap korumu kalkanı hediyesi olarak 3 tane 1000 hp buf sc almıştım.Almadan özellikle dikkat ettim üzerinde 55 lvl above yazıyordu.Ardreamda işe yarar diye ardream karekterime aldım.Ancak basamadım.Daha sonra bu sclerin üzerinde 60 above yazmaya basladı.Ne basabiliyorum ne çöpe aabiliyorum ne de bankaya koyabiliyorum.Level alsam skil çevirme çok para.Bu hediye mi ceza mıdır?

Junior Member
    Biir arkadaşımda da aynısı oldu.Ne basılıyor ne siliniyor.

Senior Member
    Selam,
    Konu ile ilgili destek sistemine Knight Online > Bug / Hata Bildirimi kategorisinden bilet göndererek ilgili eşyanın silinmesini talep edebilirsiniz.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by deloko58 View Post
    Merhaba,
    Hesap korumu kalkanı hediyesi olarak 3 tane 1000 hp buf sc almıştım.Almadan özellikle dikkat ettim üzerinde 55 lvl above yazıyordu.Ardreamda işe yarar diye ardream karekterime aldım.Ancak basamadım.Daha sonra bu sclerin üzerinde 60 above yazmaya basladı.Ne basabiliyorum ne çöpe aabiliyorum ne de bankaya koyabiliyorum.Level alsam skil çevirme çok para.Bu hediye mi ceza mıdır?
    trajikomik bir olay birader göz göre göre dalga geçiliyor hediye diye gönderiliyor sonra onu iptal ettirmen icin 1-2 hafta bekletiliyorsun ticket atıp.

Junior Member
    Oyunun hatasını tickete npoint harcayarak playere yüklemek ....İşte bütün mesele bu.Ticket atmak yerine bu tür mağdur olan playerlere magic bag hediye etseler eminim çok daha yakışırdı

Junior Member
    En iyisi buf scleri 55 levele göre ayarlamak.Zaten 1k lık sc.Değerli de değil.Ama inventoryde 3 yer kaplaması cok kötü.

Junior Member
    En doğru ve kolay olanı scleri ardream karakterler de kullanabilecek şekilde ayarlamak.Aksi taktirde player mükafat yerine cezalandırılmış olur.Eminim ki görevliler bu basit mağduriyeti gidermekte zorlanmazlar

Junior Member
    mağdur fazla yoktsa ilgilenmezler.Eniyisi level al scleri bitir.2 ay oyuna girme.beleş stat skil sıfırlama kuponu hediye ediliyor.Onunla tekrar 59a düşersin.Nasıl çözüm ama

Junior Member
    Küçük problem gibi görünüyor ama aslında çok ciddi bir problem.Şu bankaya koyulmama yada trade edilmeme işi çok kötü.İnventory ful geziyoruz neredeyse.Birde böyle basit şeylerle inventory doldurulmamalı.

Junior Member
    Sizde her şeye itiraz ediyorsunuz.Base kasın işte ne var ardreamda..