Results 1 to 1 of 1

Thread: Birkaç öneri

Senior Member CavvReSamiN's Avatar
    Nickname
    DiyarbakirliMIHO
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HeyDougLas
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Exclamation Birkaç öneri

Merhaba,

Öncelikle oyunun güzel bir reklamı yapılmalı. Oyundan şuan okadar az kişi varki, Herkes birbirinin ev adresine kadar biliyor. Sadece yetkili arkadaşlara değil oyuncu arkadaşlara söylüyorum iyi bir phantomers için herkes elinden geldikçe reklam yapıp oyunu kalabalık edebiliriz.
    Böyle zevkli oyunu kaybetmemeliyiz..

Oyunda knighttaki gibi ödüllü bdw jr chaos gibi etkinlikler Belirli saatlerde phantomerse gelebilir. bu yüzden herkes elinden geldikçe oyunda kalma çabasında olur. Ödüllerde Örneğin; Elmas veya silah yada karakter gibi.. bu oyun için + puan sağlıyacağını düşünyorum..

Ben bu oyunu uzun zamandır oynuyorum.. NttGame'nin oyunlarından dolayı kendileriyle gurur duyuyorum.. Ama Phantomers Oyunu çok ağır olduğundan dolayı türkiyede pc durumuna göre acaip kasmalar oluyor. bu yüzden elinden geldikçe düşerebilirseler. Bu yüzden oyuncu kaybetmiyeceklerini düşünüyorum..

Herkes benimle aynı düşüncede olmayabilir. Dediğim gibi düşünce. Lütfen yorumlarda Saygılı olalım.
    Herkese İyi Oyunlar..

Şuanda Konuyu düzenlemek zorunda kaldım.. Lütfen bide gm arkadaşlara rıcamız böyle konular olmak üzere şikayetlere dahi erken cevap verseler daha iyi güven sağlıyacaklardır..
    Last edited by CavvReSamiN; 07-01-2017 at 11:28 AM. Reason: geç cevap