Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Lightbulb Genie Sorunları ve Öneriler

Herkese merhabalar çok değerli Nttgame ekibi ve saygı değer oyuncular. Ne güzel dilekçe yazar gibi daldım konuya Genie oyuna geldiği günden beri üzerinde pek ayar ve düzenleme gerçekleştirilmedi. Genie'de yaşanan sorunların bir bölümünü biz oyuncular olarak elimizden geldiğince bir takım oynamalar yaparak halledebilsek de bazı sorunlar yaşanıyor ki oyuncular olarak hem bizi kanser ediyor hem de oyun içerisinde ki bu yardımcı araca para verirken bizi düşünmeye sevk ediyor. Ben Asosyal Coder olarak artık Genie'de bir takım düzenlemelerin gelmesi gerektiğini düşünüyorum eğer sen de benimle aynı fikirdeysen bu konunun altında yorum yaparak bana katılabilir ve sesimizi duyurmamıza yardımcı olabilirsin. Facebook grubumuzda açmış olduğum gönderide genie kullanan oyuncuların genel olarak gözüne çarpan eksiklikler aşağıda ki gibi :
    GENİE SORUNLARI :
    - Genie bir moba atack yaparken mob herhangi bir şekilde atack yapılamayacak bir alana girdiğinde ya da karakterin menzili dışına çıktığında genie atack kesiyor. (Atack kesen genie durmadığı için süresi boşuna gidiyor eğer bu yaşıma kadar 100 paket genie kullandıysam 20 paketi bu şekilde boşu boşuna çöp olmuştur!!!)
    - Genie maradonda eğer tek başına atack yapıyorsa karakter durduk yere atack kesiyor ve süresi yine boşuna gitmeye başlıyor. (Bu olay maradonda genie açıldıktan 5 10 dakika içerisinde gerçekleşiyor.)
    - Genie luferson ve elmorad castle'da bazı bölgelerde sebepsizce atack kesiyor !!!
    - Genie açılan karakter bir mob tarafından saldırıya uğradığında sebepsiz yere 3 5 saniye saldırmak için bekliyor bedavaya pot harcatıyor.
    - Genie kullanan karakter trade atıldığında otomatik duruyor eğer biz trade kapatmayı unuttuysak ya karakterimiz trade atılarak öldürülüyor ya da durduruluyor. Genie otomatik trade kapatabilir. (İNANIYORUZ GENİE BUNU BAŞARABİLİR )

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bir de Youtubir Sorunu Var

Junior Member
    Kamu Spotu - TakimElbiseli

Junior Member
    Tam Destek En kısa Sürede Çözülmesi Dileğiyle - ISaSuKeII

Tam Destek En kısa Sürede Çözülmesi Dileğiyle

Junior Member
    Nickname
    Nayah
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NightHawks
    Race
    El-Morad
    genienin flash basmasınıda istiyoruz ...

Kesinlikle Katılıyorum Bu Sorunların Kısa Bi Süre İçersinde Düzeltilmesini Arz Ederim...

Junior Member
    Bende katılıyorum biz buna para veriyoruz ve bu paranın birçoğu boşa gidiyor gereğinin en kısa sürede yapılması dileğiyle

Emre Atakuru

Artik yeter para harcamaktan canim sikildi havuza iniyorum geliyorum karakterim yatmiş neden diyorum acaba bendemi sikinti var videoya aliyorum 2 dakika sonra atack kesiyor yaziklar olsun ntt game bölemiydin sen zamaninda ne güzeldi bu oyun

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    ben geniden memnunum genienin altından macro açan karakter(siz) lerden rahatsızım

Tags for this Thread