Results 1 to 9 of 9
    Junior Member
    Nickname
    ForeignersGod
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Angry OTP Zaman sorunu her gün aynı hatayı alıyorum.

error otp login failed with unknown issue. please contact customer service. her gün bu hatayı alıyorum. 20 npoints harcadım artık yeter. Server değiştirmek için çıkıyorum oyundan bir daha giremiyorum hata veriyor. Sorunun bende olduğunu düşünmüyorum. Sıfırlaya sıfırlaya bir hal oldum artık para vermekten bıktım yani çözüm bulursanız sevinirim.

Junior Member
    Merhaba aynı sorun bende de var, son birkaç gündür baş gösterdi fakat otp'yi henüz kaldır - tekrar yükle yapmadım. Sıfırlama ile de sorun çözülmüyorsa ne yapmamız lazım ?

Junior Member
    Nickname
    ForeignersGod
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Üçüncü gün ve üçüncü hatayı alıyorum artık cash vere vere kalmadı soruna çözüm istiyoruz

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Wanrina View Post

• ERROR! OTP LOGIN FAILED WITH UNKNOWN ISSUE. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE
    Yani diyor ki ''HATA! BİLİNMEYEN SORUN. HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN ''

Bu durum için çözümlerimiz oldukça basit

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.

NTT Game || Destek Ekibi
    support.nttgame.com
    Ayrıca bios pilinizin bitmesi nedeniyle bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda bilgisayarınızın saati güncel saatten geri kalabilmektedir bu durum kod uyuşmazlığı yaşamanıza neden olur. Geçiçi olarak gerekli ayarları yaparak internet üzerinden bilgisayarınızın saatini güncelleyebilirsiniz.

Junior Member
    Nickname
    ForeignersGod
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bu ayarlar zaten yapılı ve yine de yapmayı denedim. Ama ben her oyuna girip çıktığımda veya pcyi açıp kapadığımda otpyi sıfırlamak zorunda kalıyorum. Sıfırlayıp girmek kolay zaten her seferinde para mı vericem kesin çözüm diye bir şey yok mu buna

Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mukrosil3817 View Post
    Bu ayarlar zaten yapılı ve yine de yapmayı denedim. Ama ben her oyuna girip çıktığımda veya pcyi açıp kapadığımda otpyi sıfırlamak zorunda kalıyorum. Sıfırlayıp girmek kolay zaten her seferinde para mı vericem kesin çözüm diye bir şey yok mu buna
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Ayrıca bios pilinizin bitmesi nedeniyle bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda bilgisayarınızın saati güncel saatten geri kalabilmektedir bu durum kod uyuşmazlığı yaşamanıza neden olur. Geçiçi olarak gerekli ayarları yaparak internet üzerinden bilgisayarınızın saatini güncelleyebilirsiniz.
    Bilgisayarınızı açtığınızda bilgisayarınızın saati güncel saatten farklı olması bios pilinizin ömrünün dolduğunun belirtisidir. Değiştirmenizi ya da değiştirtmenizi tavsiye ederim.
    Last edited by MrRob0t; 06-28-2017 at 03:25 PM.

Junior Member
    Nickname
    ForeignersGod
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Bilgisayarınızı açtığınızda bilgisayarınızın saati güncel saatten farklı olması bios pilinizin ömrünün dolduğunun belirtisidir. Değiştirmenizi ya da değiştirtmenizi tavsiye ederim.

Bunu takip edicem ama bugüne kadar öyle bir şeye denk gelmedim. Diyelim ki bios pilinde de sıkıntı yok ticket ile çözme şansları var mıdır acaba

Race
    El-Morad
    Farklı bir durum gözlemlediğinizde konuyu güncelleyebilirsiniz.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Farklı bir durum gözlemlediğinizde konuyu güncelleyebilirsiniz.
    Dediği gibi bios pilini degişmende fayda var bendede olmuştu bios pilini degişince kalktı sorun.

Tags for this Thread