Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alpali View Post
    mage nin elinden alinan hakları geri verilmesi lazim !!! magelere olan bu nefret niye !!! mageler ile boğuşamadikalari için sanirim !!!
    Yeter bro mage mage olalı bu kadar ezilen görmedi.
    Vampric geri ver.
    33 skiline cooldown kosper yüzünden konuldu. Artık düzenleme şart.
    Gidin seri minöre cooldown koyun pedala bu kadar karşıysanız.
    Nerde pedal kullannan var seri minör yapıyor kaç magede macro mause ya da pedal var.
    Adelet istiyoruz.
    Adaletsiz düzenden..

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sene 2004 ilk karakterim mage idi. Neden bıraktım? Assassin'e karşı ne yakın skill ne öyle boğuşabileceğim başka bir skill'i vardı. Mage'lerin boğuşmaları yakın skillerin eklenmesi ile gelmiştir de kimse bir warrior ya da assassin'le vs atan mage hayali de kurmasın Boğuşmak elbette serbest.
    Sana magenin ne kadar ezildiğini söyleyeyim mi Moderatör kardeş? 2004 den beri mage playeriyim ve baya bir tecrübe sahibiyim konuya şöyle başlıcam;

İtemlerimi söyleyeyim en başta. Gordion’da oynuyorum 3x +10 rons ( kafa, göğüs, kol) pads +8 bot +9 Rons set.

+10 Aztek Gold fulitol
    +3 full takı set (+3 iron set de dahil)

Hp full sc ile 11k. Defansım 1052

Buraya kadar normal, bu oyuna magenin görebileceği en sağlam itemler ve hp.

Sorum şudur ki Asasla başlayayım ilk, maliceli 9971 hp damage nedir? Karşımdaki asasda 10 shard 7 moon ful3 takı 8 krowaz set.

2. Sorum warriorlar artık 3 priest 2 warrior toplamda 5 kişilik bir partyle geziyorlar. 2 warrior tormentli yere vurmalarla 2 party mageyi çok rahat düşürüp magaden daha güzel sayfa atabiliyorlar yere vurmayla günümüz uskosunda. En çok yediğim warriordaki yere vurmayla olan damage “ 5891 “ bu nedir arkadaş? Hp sınırı zaten 14k değil mi? Magenin görebileceği maxsimum hp 11k ile bile yine ayakta duramıyoruz?

İyice bitirdiniz mage sınıfını bi dur diyin artık yeter.
    Eğer bir düzenleme gelecekse pk sırasında damageleri videoya alacam ve yapımcıyla görüşürseniz o videoyu kanıt olarak sunmak istiyorum.
    Ne kadar itemli olursak olalım acı bi gerçek yine tek yiyoruz yine tek yiyoruz başka bi açıklama yoktur bunun yazıklar olsun ne diyelim.

Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Mage büzük kaldı. Güncelleme isteriz.

Senior Member 61yattara61's Avatar
    Nickname
    ImPanthera
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by rogueisback View Post
    mp irk'a karşi aktif degil. Yaratiga vurduğun gbi vuramazsin.
    nasıl aktif değil? Öyle de bir aktif ki karşı ırka.. Magelerin elbiselerde HP tercih etmesinin sebebi sadece ayakta da durabileyim mantığıdır ; yoksa takıdan gelen Magic Power Bonus da damageyi arttırır..

Ayrıca Magelerin INT,HP,MP arasında boğulması da çok saçma.. Sadece MP ve HP verebilmeli tıpkı asas ve Warriorlar gibi 2 stat olmalı..

Senior Member
    mageler eskisi gibi town a girebilmeli !!! nt yapabilmeli !!! mageler CZ geri dönüş gerçekletirilmeli kulelerin demageleri düşürlmeli !!! magenin alinan hakkı vampric geri verilmeli ice mage skilleri düzeltilmeli 33 col down kaldırılmalı !!!
    160 int verme sacmaliği giderilmeli !!! vs vs

BU kadar kısıtlamadan sonra !!! CZ de hala mage tayfalar varmıdır acaba !!!
    Last edited by alpali; 11-20-2017 at 03:40 PM.

Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Ezik kaldık.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sene 2004 ilk karakterim mage idi. Neden bıraktım? Assassin'e karşı ne yakın skill ne öyle boğuşabileceğim başka bir skill'i vardı. Mage'lerin boğuşmaları yakın skillerin eklenmesi ile gelmiştir de kimse bir warrior ya da assassin'le vs atan mage hayali de kurmasın Boğuşmak elbette serbest.
    Bu nasıl bir söylem anlamış değilim burda uzun lafın kısası mage oynamayın dediğinizin farkındamısnız
    1 party cz ye çıkan mage sizi temin ederim hiç bir icraat yapamaz ancak 2 party ve üzeri olması gerek
    tabi melee ye hava hoş tekli skill vur baktın tekli skill sarmadı yere ayak bas geri vites modunda des ol
    melee ye 1 skill daha verin kafa atma felan hani hala zayıfsa. Bir siyasinin dediği gibi
    la Bu "MAGELER" Size Ne Etti Gardaşım

Junior Member The_Fire's Avatar
    Nickname
    JosephJoeyQiuiin
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ELIT
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    1. Mele karekterlere karşı mageler PK alanlarında zayıf kalıyor.
    2. Asaslara gelen yeni itemler Dagger Def itemleri bile etkisiz kılmışken, berserker özelliğinin ve atack wariorların stunları düzelmişken Mage karekterleri oyun yönetimi pek önemsemediğini düşünüyorum.
    3. Flame mageler şuan Warior ve roguelere karşı çaresiz.
    4. Asaslar jamadar takarken iron setin ne anlamı var.
    5. UTC mage silahları tam bir çöp ek özellik istiyoruz. Bir bakıyorsun buju-khanjar-moonlight zaten mage bu joplara ölüyordu şimdi daha kolay ölmekte.
    6. Magic power bonus neden pk da etkisiz. STR,DEX aktif hatta int bile damage artırırken neden MP damageler ek damage vermiyor?
    7. Wariora yere vurmayı verdiniz, magelerde vampric skilli bozdunuz.
    8. Eski knightta herkeste item olmadığından karşı tarafın resisti düşük olurdu. Skill atıığımızda karşı taraf çok güzel ice slowlanırdı. Şimdi 3000 kere 45 ice atsan neden bir tane wariora buz işlemiyor? Oyun öyle keyifliydi. Ağır çekimde sana koşan elinde raptorlu warior neden eskisi gibi yok? Resist tutma özelliği de değişmeli.
    NTTGAME yöneticileri siz cevap vermeyin ben cevap vereyim.

MGAME şirketine bildirdik. ama malesef olumlu yanıt alamadık.
    JosephJoeyQiuiin - Gordion

Senior Member
    Quote Originally Posted by The_Fire View Post
    NTTGAME yöneticileri siz cevap vermeyin ben cevap vereyim.

MGAME şirketine bildirdik. ama malesef olumlu yanıt alamadık.
    Çok komik. Ne tarafa doğru gülelim ?

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Asassinin bir ''Critic'' gerçeği var. Bir mage ne kadar iyi itemli olursa olsun asassinin kritik skili varsa magenin kaçması im-kan-sız! Ayrıca CZ'de bir de Duration basıyorlar o skile yani kritiksiz sadece bir kaç saniye dolaşıyor asas. Senelerce mage oynadım ardream - base ağırlıklı olmak üzere. Lakin CZ'de mage tek başına bir hiç. Gelen tek atıyor, geçen tek atıyor. Full 3 takılı bir atak mage warriora inanılmaz derecede komik hasarlar veriyor! Ice, LR tutmuyor! Asas desen seri minor, pot can inmek bilmiyor.

Son dönemde CZ'de oynamak için uzun uğraşla bir mage düzdüm ve sonuç olarak CZ'ye çıktığımda o kadar emek edip sağlam düzdüğüm mage karakterin tek, bilemedim iki yemesiydi. Ice, LR skilleri tutmuyor, (ice tutsada toplu cc var, sw sc var...) damage desen oldukça az. Ne özelliği kaldı icenin? Hasarı mı var? Tutuyor mu? Tutsa da işe yarıyor mu? Tek 80 skiline bağımlı vasıfsız sınıf ice! Özellikle CZ, tek bir mage için imkansız. Hem partiye bağımlı, hem de partilerde ihtiyaç olmayan bir sınıf oldu mage. (Mage pariler hariç) Warrior partilerde magelere ihtiyaç kalmadı. TP sıkıntısı yok birbirlerine ışınlanıyorlar.

Bir yandan oyunun tank sınıfı olarak gördüğümüz, tanklık yapması gereken WARRIOR karakterde hem atak var, hem defans var, HP var, heal var, ışınlanma var, alan skilleri var, swift sıkıntısı yok. Tek curesi eksik. Onuda yakında eklersiniz oyunda kimse kalmayınca...

Gerçi bu yazılanların ve sitedeki hiç bir önerinin DİKKATE ALINACAĞINI sanmıyorum. Hiç bir beklentim de olamaz şu saatten sonra NTT Game'den. Sadece oyuncularının gözlerini açması adına bu yorumu yapıyorum.

Dengeleme değişiklikleri zamanın güncel oyunlarında titizlikle yapılıyor. Buradaki olanlara sadece gülüyorum! Neyseki oyunu bıraktım ve kafam rahat. Herkese öneririm! Günümüzde milyon kat daha kaliteli oyunlar mevcut!