Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Thread: Vampiric FİRE

Senior Member Soruisaret's Avatar
    Nickname
    Soru İşareti
    Class
    Mage
    Race
    Karus

Vampiric FİRE

Öncelikle iyi günler diliyorum forum çalışanları.

Biz mage oyuncuları önceki yıllarda Knight Online'ye getirilen görüntü iyileştirme yaması ile birlikte görevi sıkıntıya giren vampiric fire büyüsü için ricalarımızı iletmiştik.

Şundan eminiz ki resmi forumlarınıza açtığımız konulardaki anketlerde dahi çok büyük bir oyuncu kitlesi ( tamamına yakını ) bu yeteneğin eski halini istiyor. Şayet hala kayıtlarda bulunmakta. Ben mage karakterimi o yıllarda sattım ve hala oyuna başlamadım. Her yama geldiğinde düzelip düzelmediğine bakıyorum ama hala bir çalışma yok.

Önceki yıllarda yetenek ekibinizin çalışma yapacağını söylemiştiniz ve ilerleyen zamanda çalışma yapılmayıp sadece büyünün tanımı değiştirildi. Knight Online'nin kurumundan sonra gelen 80 lwl yaması oldu olalı bu büyünün görevi '' RAKİPTEN 3000 MANA ÇEKİP, YETENEK SAHİBİNE 1500 HP EKLEMEK'' idi. Ancak şu an 300 civarı periyodik hasar veriyor ve bu büyü gerçekten mage karakteri solo olarak tamamen bitiriyor.

80 lwle kasıp bu kadar işlevsiz bir yeteneğe mahkum kalmak bizleri çok üzüyor, üstelik sizlerden bu yeteneğin düzeleceğinin sözünü almamıza rağmen.

Lütfen bu ricamızı bir daha gözden geçirin ve tatminkar bir cevap gönderin. Göndereceğiniz cevabı oyuncularla paylaşacağım, bu yüzden sizden olumlu bir adım bekliyorum.

İyi çalışmalar tekrardan.
    #DİRENVAMPİRİCFİRE

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Solo pk atan mage mi var oyunda ?

Nickname
    Soru İşareti
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Solo pk atan mage mi var oyunda ?
    Oyuna çift maaşını yatırıp +10 itemlerle ego tatmin eden, yani sizler sayesinde kalmadı.

İsteyen vs atar isteyen solo atar; size ne?

İşinize geliyor herhalde bu şekilde mageler.
    #DİRENVAMPİRİCFİRE

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Soruisaret View Post
    Oyuna çift maaşını yatırıp +10 itemlerle ego tatmin eden, yani sizler sayesinde kalmadı.

İsteyen vs atar isteyen solo atar; size ne?

İşinize geliyor herhalde bu şekilde mageler.
    Ne alakası var kardeşim oyunda antidef denen şey kalmadı taksan da yatıyorsun takmasan da değişen birşey yok. Full itemli mageye 7k vuran warriorlar var. Neyin solosunu atacaksın ?

Nickname
    Soru İşareti
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Ne alakası var kardeşim oyunda antidef denen şey kalmadı taksan da yatıyorsun takmasan da değişen birşey yok. Full itemli mageye 7k vuran warriorlar var. Neyin solosunu atacaksın ?
    Dönüp dolaşıp aynı şeyleri yazıp durma. Boş yapma.
    Konu senin boyunu aşıyor, bırak da yetkililer ilgilensin.
    Post kasa kasa 1700 yapmış. Forumun Ana Muhalefeti.
    #DİRENVAMPİRİCFİRE

Nickname
    Soru İşareti
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    #DİRENVAMPİRİCFİRE

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Doğru bir önerme bence. Vampiric fire çok etkili bir skill olabiliyor yeri geldiğinde. Sonunda ağlamak yerine doğru sorunlara parmak basabilen bir mage olduğun içinde ayrıca tebrik ediyorum.

Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Mage vs lerde ve ya kaçarken çok etkili olan bir skill di.

Mageyi bitirmeye çalışmak için bir çok şey yaptılar hala da devam ediyorlar.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Soruisaret View Post
    Öncelikle iyi günler diliyorum forum çalışanları.

Biz mage oyuncuları önceki yıllarda Knight Online'ye getirilen görüntü iyileştirme yaması ile birlikte görevi sıkıntıya giren vampiric fire büyüsü için ricalarımızı iletmiştik.

Şundan eminiz ki resmi forumlarınıza açtığımız konulardaki anketlerde dahi çok büyük bir oyuncu kitlesi ( tamamına yakını ) bu yeteneğin eski halini istiyor. Şayet hala kayıtlarda bulunmakta. Ben mage karakterimi o yıllarda sattım ve hala oyuna başlamadım. Her yama geldiğinde düzelip düzelmediğine bakıyorum ama hala bir çalışma yok.

Önceki yıllarda yetenek ekibinizin çalışma yapacağını söylemiştiniz ve ilerleyen zamanda çalışma yapılmayıp sadece büyünün tanımı değiştirildi. Knight Online'nin kurumundan sonra gelen 80 lwl yaması oldu olalı bu büyünün görevi '' RAKİPTEN 3000 MANA ÇEKİP, YETENEK SAHİBİNE 1500 HP EKLEMEK'' idi. Ancak şu an 300 civarı periyodik hasar veriyor ve bu büyü gerçekten mage karakteri solo olarak tamamen bitiriyor.

80 lwle kasıp bu kadar işlevsiz bir yeteneğe mahkum kalmak bizleri çok üzüyor, üstelik sizlerden bu yeteneğin düzeleceğinin sözünü almamıza rağmen.

Lütfen bu ricamızı bir daha gözden geçirin ve tatminkar bir cevap gönderin. Göndereceğiniz cevabı oyuncularla paylaşacağım, bu yüzden sizden olumlu bir adım bekliyorum.

İyi çalışmalar tekrardan.
    Merhaba,

Belirttiğiniz durum uzun zaman önce yapımcıya iletildi ve skille ilgili herhangi bir değişiklik yapılmayacağı tarafımıza iletilmiştir. Hatta açıklamasında bulunan hata bile değiştirilmiştir. Daha önce açılmış konuların hepsine yazdığımız gibi ne yazık ki skille ilgili herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

İyi oyunlar dilerim.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Nickname
    Soru İşareti
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Belirttiğiniz durum uzun zaman önce yapımcıya iletildi ve skille ilgili herhangi bir değişiklik yapılmayacağı tarafımıza iletilmiştir. Hatta açıklamasında bulunan hata bile değiştirilmiştir. Daha önce açılmış konuların hepsine yazdığımız gibi ne yazık ki skille ilgili herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.

İyi oyunlar dilerim.
    Affınıza sığınaraktan yapımcı neden özellikle magelerin bu büyüsünü öldürmüş, onu da söyledi mi acaba?

Yani bu nasıl iştir. Biz olağanüstü bir şey talep etmedik, bir yenilik istemedik. Bizim tek istediğimiz kazanmak istediğimiz bir yenilik değil kaybettiğimiz hakkımızdır.

Bu görev eskiden böyleydi zaten. Warriorlar solo ağırlıklı karakterler, onlara üstüne alan skilleri veriliyor, bize gelince soloda avantaj sağladığımız skillerimiz yok ediliyor. Biri bu mantığı anlatsın ki ben de özür dileyip bir daha konu açmayayım.

Yıllarca sözümüz dinlenmedi, herkes kafasının dikine gitti o yüzden kaybedilen taban oyuncu toplanamıyor. Böyle devam ederse bu oyuncular da gidecek.

Belki konuşmamam gereken şekilde konuşuyorum sizlerle ama gerçekten çok öfkeliyim artık. Defalarca TİCKET attık, hepsinin ekran görüntüsünü atabilirim, yetenek ekibimiz çalışma planlamaktadır yazdılar ve sonra dalga geçer gibi ismini düzeltip fix yaptık dediler.

Bu oyuncuyu ti ye almaktır. Konuyu ben dile getirdim ama üye olmayan emin olun binlerce mage oyuncusu vardır.
    #DİRENVAMPİRİCFİRE