Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Mage monster stone sorunu

Monster stone'da orc bandit diye bir yaratık var ölmüyor. Diğer karakterler bu yaratıklara 7-8 k vururkan mage %150 atak almasına rağmen, ortalama güzel itemlerle yine de vuramıyor bu canavarlara. İşkence gibi yemin ederim. Çok da vuruyorlar. Bu yaratıkların resistlerini azaltsınlar da mage de bunlara 5k-6k falan vursun. Bunu gerekli merciye iletirseniz mageler olarak seviniriz.

Junior Member
    Katılıyorum. Karakterler arası adaletsizlik giderilsin!!! Bu çok önemli bir konu. Rogue veya str priest ile monster stone 8 dk bile sürmezken, mage ile 30 dakikada yaratıkların yarısı bile kesilmiyor. Aynı durum chat görevlerindeki etaplar için de geçerli. Mage oynamak istiyorum ama sıfırdan kasarken rogue ile 2 dakikada tamamladığım görevleri mage ile 10 dakikada anca tamamlayabiliyorum. Görev sayısını düşünürsek rogue ile 2 saatte yapmak mı mage ile 10 saatte yapmak mı? Konu 2017'de açılmış ama ne cevap var ne icraat. Yöneticiler acil bir el atın bu duruma. Oyunun en önemli sorunu bu!!!

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by salihislak View Post
    Katılıyorum. Karakterler arası adaletsizlik giderilsin!!! Bu çok önemli bir konu. Rogue veya str priest ile monster stone 8 dk bile sürmezken, mage ile 30 dakikada yaratıkların yarısı bile kesilmiyor. Aynı durum chat görevlerindeki etaplar için de geçerli. Mage oynamak istiyorum ama sıfırdan kasarken rogue ile 2 dakikada tamamladığım görevleri mage ile 10 dakikada anca tamamlayabiliyorum. Görev sayısını düşünürsek rogue ile 2 saatte yapmak mı mage ile 10 saatte yapmak mı? Konu 2017'de açılmış ama ne cevap var ne icraat. Yöneticiler acil bir el atın bu duruma. Oyunun en önemli sorunu bu!!!
    Mage ile 30 dakikada yaratıkların yarısını bile kesemiyorsan sorun sende. Buna rağmen monster stone'da en çok zorlanan job'un mage olduğu da gerçek.

Senior Member
    Katılıyorum.İçerdeki canavarlar mage için ciddi sorun teşkil ediyo.Tamam kesmek imkansız değil ama cidden çok vakit harcanıyo.Güncelleme gelebilir bencede.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Mage olarak şunu diyebilirim 56 sabit skil diğer bütün skilleri atmak istiyorsun elini düşürüyorlar ms draki.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Direk çöpe atıyorum mageme düşen msleri.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Orc Banditin Yaptığını 83/5 Charlar Bile Yapamıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by salihislak View Post
    N'aptın hacı abi? MP yerine dex mi verdin? Staff yerine shard mı takıyorsun? +7 Staff, +7 MP set, Old fr ile flame charla girsen maksimum 10 dakika sürer monster.

Mp 255 chara magic power set, fr 3 ve mp takı yap 7 dakika sürmüyor bile.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Draki Bosslarında da aynı durum mage için geçerli. Özellikle son boss.

Senior Member
    Quote Originally Posted by JustGengaR View Post
    N'aptın hacı abi? MP yerine dex mi verdin? Staff yerine shard mı takıyorsun? +7 Staff, +7 MP set, Old fr ile flame charla girsen maksimum 10 dakika sürer monster.

Mp 255 chara magic power set, fr 3 ve mp takı yap 7 dakika sürmüyor bile.
    biz ne diyoruz sen ne diyosun.Diğer joplarda itemsiz adamlar çok kısa sürede bitirebiliyorken mageninki çile.Neden ms için ful bi char dizelimki.Ful charı olanın ms'de ne işi var.Yorum yaparken beyninizi çekmeceden çıkarın lütfen.