Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member Batuhann31's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BuyukSeLÇukLuDevleti
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dignity00 View Post
    Önden item yakmasan daha iyi olurmuş bence, item yandıktan hemen sonra hiç beklemeden bastığında yanma ihtimali düşük de olsa yanıyor. Çok başıma geldi benim de.
    bende yanar korkusuyla item yakayım dedim geçsin dedim başıma bu geldi :S

Class
    KO -> Mage
    Clan
    BuyukSeLÇukLuDevleti
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BravoDude View Post
    Geçmiş olsun. Daha 1 kere bile yapmadım o görevi. Uğraşılmaz dediğim görevi kaç kere yapmışsın öyle.
    %1 yanma ihtimali var deniliyor ama bence item + sı artıkça yanma oranı da artmakta.
    +6 veya daha düşük itemler özellik eklerken hiç yanmadı daha. Tekrar yaparsan +6 olan itemlere ekle HP'yi. Yanarsa da yansın ilerde.
    1 parça +8 im var dahada +8 e denemem oyundan sogudum ya bırakmayı düşünüyorum artık bütün seti çöpede atabilirim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Batuhann31 View Post
    1 parça +8 im var dahada +8 e denemem oyundan sogudum ya bırakmayı düşünüyorum artık bütün seti çöpede atabilirim.
    Upgrade işinde kötü sonuç aldığınızda biraz soğukluk oluyor bende en son 5 tane +7 questi trina ile +8'e yolladığımda hepsi yandı ve quest görevini yapmayı bıraktım yapma isteği kalmadı
    Last edited by Death_Stroke; 06-19-2017 at 05:15 PM.

Class
    KO -> Mage
    Clan
    BuyukSeLÇukLuDevleti
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Upgrade işinde kötü sonuç aldığınızda biraz soğukluk oluyor bende en son 5 tane +7 questi trina ile +8'e yolladığımda hepsi yandı ve quest görevini yapmayı bıraktım yapma isteği kalmadı
    Ya +8 yaparken trina ile yansa hiç skıntı degil hp basarken yanması çok zoruma gitti :S

Class
    KO -> Mage
    Clan
    BuyukSeLÇukLuDevleti
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    HEPİNİZE MERHABA ARKADAŞLAR ŞU OYUNDAN GERÇEKTEN SOGUDUM ALT F4 ÇEKTİM BİRAZDA GİRMEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ŞUANDA MORALİM ALT ÜST OLMUŞ DURUMDA BİZ HERGÜN EZİYET ÇEKİP 70 QEUST GÖREVİ YAPIYORUZ ORDAN GELEN BİR TANE TAŞI GÜNLERCE BİRİKTİRİP RON'S ALIYORUZ BU RON'S LARI BASIYORUZ BENDE RON'S HELMET İMİ ALDIM +7 YE BASTIM SONRA TRİNA İLE +8 E BASTIM GEÇTİ. GİTTİM +8 WOOD STAF ALDIM YAKTIM ÜSTÜNE DOGRU KAGIT İLE HP BASTIM İTEM YANDI. SÖLESENİZE BANA LÜTFEN HP BASARKENDEMİ TRİNA ALICAZ BU NE SAÇMALIKTIR BU NE DÜZENDİR DÜŞÜNSENİZE ADAM +9 KROWAZ ASAS BASTI DÜN DEX BASARKEN YANDI BÖLE BİR SAÇMALIK BEN HAYATIMDA GÖRMEDİM YA
    https://youtu.be/7mPblvh2qAg
    https://youtu.be/PKVf_m6C7I0
    Beyler Destek ekibine ticket atmıştım ve bana verdikleri cevap itemlerinizi +1 +2 +3 ken hp basın demişlerdi bugün 3 tane ron's aldım ve +1 lerken hp basayım yanmasın dedim ve sonuç +1 de item yandı nasıl bi sistemi var knıght onlinenin anlamış degilim...

kanıt:https://youtu.be/ypHm2EFKJ74

Class
    KO -> Mage
    Clan
    BuyukSeLÇukLuDevleti
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Geçmiş olsun ufakta olsa yanma ihtimali var ben genelde bu tarz str, hp ve posion gibi işlemleri +5-6-7 seviyesindeyken yapıyorum bu tarz olayları görünce insan üzülmüyor değil
    DOSTUM SENİN GİBİ +5 +6 +7 İKEN HP BASMADIM +1 İKEN BASTIM YANDI NE İŞ

https://youtu.be/ypHm2EFKJ74

Junior Member
    DOSTUM SENİN GİBİ +5 +6 +7 İKEN HP BASMADIM +1 İKEN BASTIM YANDI NE İŞ

https://youtu.be/ypHm2EFKJ74
    Belliki bu aralara çok çok küçük bir ihtimali tutturuyorsun. Git +9 +10 item bas.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    +1 de yakma olayı son güncellemeden sonra mı gerçekleşti? Eğer öyleyse bir çok skilin bozulduğu gibi anvilin ayarı da bozulmuş demektir. +3 e geçme oranı %100 olan item nasıl +2 ye yanar ya saçmalık.

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    3,5 ay olacak rosettada +7 ib basmaya çalışıyorum geçmiyor hiç mi geçmez anlamadım.Ama +1 de item yanması kadar saçma bir şey olamaz bu bir oyun hatasıdır %100 oyun hatası.Biz oyun güzelleşsin diye bir dünya fikir sunuyoruz forumda ama gel gör ki git gide oyun bozuluyor skiller bozuluyor ,skill açma çalışmıyor,anvil bozuluyor bune ya en sonunda bende bezdim şu oyundan.Hep bu zor oyun istiyoruz diyenler yüzünden oluyor sanki oyun kolaymış gibi bide zor oyun istiyoz diyolar yahu beyinli arkadaşlar biraz kullansalar eğer oyun kolay olsa zaten oyuna cosp yazmazlar hile hurda olmaz.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DOriliO View Post
    3,5 ay olacak rosettada +7 ib basmaya çalışıyorum geçmiyor hiç mi geçmez anlamadım.Ama +1 de item yanması kadar saçma bir şey olamaz bu bir oyun hatasıdır %100 oyun hatası.Biz oyun güzelleşsin diye bir dünya fikir sunuyoruz forumda ama gel gör ki git gide oyun bozuluyor skiller bozuluyor ,skill açma çalışmıyor,anvil bozuluyor bune ya en sonunda bende bezdim şu oyundan.Hep bu zor oyun istiyoruz diyenler yüzünden oluyor sanki oyun kolaymış gibi bide zor oyun istiyoz diyolar yahu beyinli arkadaşlar biraz kullansalar eğer oyun kolay olsa zaten oyuna cosp yazmazlar hile hurda olmaz.
    Yani oyun zor doğru söylüyorsun ama bir anvil yüzünden zor değil ben de yaktım öyle poison basarken sharda destanda 7 iken 10 rebe adaga yaktım destanda baya bir item yandı da ben hiç sızlanmadım.+1 de bussla yanmıyor gider high class itemi yeşil kağtla atarsan yanar +2 ye ama resist eklersen 1 veya 10 fark etmez olasılık aynı 1000de 1 mi artık milyon da 1 mi bilmiyorum o da bizim gibi şanssızlara denk geliyor.

Tags for this Thread