Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Member WARMON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Gordion Karus Kralı

Sa arkadaşlar diğer server larda böyle bir çalışma varmı yoksa sadece bizim gordion kralımı böyle.

Bu akşam denk geldim ilk bir kaç char ban attı normaldir dedim. Sonra Baya bir ban daha atıldı SS aldım. Devamını Bekleriz bu tip çalışmaların.

Gordion Karus Kralı 4Ziooo tebrik ederim Eline sağlık çok güzel olur böyle olur ise.

Senior Member Ajann's Avatar
    Kralın ban yetkisi yoktur

FB üzerinden kurulan grup üzerinden bilgilendirme yapılıyor anlık kontroller sağlanıyor hocam

Buraya tıklıyarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ajann View Post

FB üzerinden kurulan grup üzerinden bilgilendirme yapılıyor anlık kontroller sağlanıyor hocam

Bence önemli olan illegale karşı böyle bir etklınlık tarzı bır sey yapması Emek harcaması

Senior Member Ajann's Avatar
    Quote Originally Posted by lZeronamel View Post
    Bence önemli olan illegale karşı böyle bir etklınlık tarzı bır sey yapması Emek harcaması
    Orasına kesinlikle katılıyorum

Gereksiz konuşmayı ve kişisel işlerini / item satışlarını / ilişkilerini bize bildirmeyi de bıraksın bu kişi. Ben onun dengesiz aşk hareketlerini ya da türk lirası ile oyun malzemeleri satışı reklamı yapmasını dinlemek zorunda değilim. Satın almıyorum ben öyle şeyler. Alanlar gelir sizi bulur zaten. Zindandayız görevdeyiz boss kesiyoruz kralın gereksiz konuşma yazıları üstümüzden geçiyor ve hp bar kayboluyor. Bir çok kez oyun keyfimi kaçırdı ve kalitesini düşürdü. Daha seviyeli davaranmasını rica ediyorum. Konu ile alakalı değil derseniz yeni bir başlık ile bunu gündeme getirmek isterim. Uyarın bu karakteri.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Quote Originally Posted by Ajann View Post

Bilgilendirme için teşekkürler.
    Arkadaşımızın da dediği gibi kralların herhangi bir ban vs. yetkisi yoktur, sadece bulundukları kral grubu üzerinden GM'lere doğrudan bildirim yapabilmektedirler.

Quote Originally Posted by titanteknik21 View Post
    Gereksiz konuşmayı ve kişisel işlerini / item satışlarını / ilişkilerini bize bildirmeyi de bıraksın bu kişi. Ben onun dengesiz aşk hareketlerini ya da türk lirası ile oyun malzemeleri satışı reklamı yapmasını dinlemek zorunda değilim. Satın almıyorum ben öyle şeyler. Alanlar gelir sizi bulur zaten. Zindandayız görevdeyiz boss kesiyoruz kralın gereksiz konuşma yazıları üstümüzden geçiyor ve hp bar kayboluyor. Bir çok kez oyun keyfimi kaçırdı ve kalitesini düşürdü. Daha seviyeli davaranmasını rica ediyorum. Konu ile alakalı değil derseniz yeni bir başlık ile bunu gündeme getirmek isterim. Uyarın bu karakteri.
    Bahsettiğiniz durumu kanıtlayacak ekran görüntüsü mevcut ise CR üzerinden şikayette bulunabilirsiniz.

Arada gordiona giriyorum saçma sapan kral noticesi geçmekten başka bişi yapmıo yaşı max 17.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Sahte Oy Kralı Göz Boyama Vol

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Yakışır davranış iyi reportlamış.

Senior Member
    Teşekkürler,Kralların Hiçbir Yetkisi Bulunmamakta Olduğunu Zaten Modoratör Arkadaşımız Açıklamış Ben Sadece Facebook Üzerinden Bildirim Yapıyorum Online Olan Yetkili Birisi Karakteri Kontrol Ediyor ve Cezasını Veriyor

Ayrıca 2 Gündür Kralım Sunucumuza Ara Ara Gelen Arkadaşımız Beni Sanki 1 Yıldır Kralmışım Gibi Gösterdiği içinde Teşekkür Ediyorum

Diğer Arkadaşımız İtem Satışı vb. Noticeleri Geçmiyorum İtem Fiyat Bilgisi İçin Notice Geçiyorum ve Bu Konudada Userlere Çok Yardımcı Oluyorum Bu Şekilde İnsanlar Kendilerine Bütçe Ayarlıyor ve İtem Hakkındaki Düşüncelerimi Paylaşıyorum Dün akşam 10 Kişiden Fazla Pm Geldi ve Hepsine Tek tek Hangi itemin Ne kadar Olacağını Ortalama Yapıcagı Harcamayı Söyledim ve Kendilerinden Çok Teşekkür Aldım umarım Sizi Rahatsız Ederken Bu Yardımcı Olduğum Kişileri Şimdi Düşünürsünüz ve Bana Destek Verirsiniz.Ayrıyetten İlişki Konuusndada Nesrin ile Ayrılalı 2 Hafta Oldu Oda Benim Gibi FPS Oyunlardan Birini Oynuyor Böyle Bir Jest Yaparsam Belki Bana Geri Döner demiştim Fakat Yine Hüsran tekrardan Rahatsızlık Verdiğim Arkadaşlardan Özür Diliyorum..