Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 38 of 38
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oet78 View Post
    400 point aldım aktivasyon yaptım...ıcsde kod sorunu olduğu için tekrar 5 point verdim...pazar açık değil hala...ıcs ile alakası varmı
    Konudaki adımları uygulayıp SMS doğrulamasını yaptığınız halde ticaret özelliğini kullanamıyorsanız destek ekibine bilet göndererek yardım alabilirsiniz.

Junior Member
    Bronze Premium var sms doğrulama var fakat ne pazar kurabiliyorum nede pazarların içine girip bakabiliyorum lvl3

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    @CanMYL Pazar özelliğini kullanabilmeniz için karakterinizin seviyesinin 35 olması gerekiyor.

S.a kardeşim NP yükledim sms onaylama kısmında farklı bişey çıkıyor aydınlatabilir misin? SMS doğrulaması için telefon giriniz diyor telefon girilecek yer veya buton yok. Yan tarafta da not complated yazıyor.. Farklı bir yerden eksik bişey yapmış olabilir miyim..

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam, kullanmakta olduğunuz tarayıcınızın çerezlerini silerek veya farklı bir tarayıcı kullanarak videodaki adımları tekrardan uygulayabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Oyun ücretsiz olduğu için olabilir mi?
    Hesap oluşturmanız ve oyunu oynamanız hala ücretsiz.
    Verdiğin cevabın ne kadar saçma olduğunun farkındasın değilmi. "Hesap oluşturmanız ve oyunu oynamanız hala ücretsiz." Kardeşim ben pazarı açamıyorsam bu oyunun anlamı ne bu oyunda gerekli bir mataryel bu pazar ama bunu ücretli yapmanın oyunu paralı oynatmaktan ne farkı var kalkıpta bana İllegal aazaldı felan muhabbeti yapmayın. Oyunu iyice paraya dökmüşsünüz NTTGame. Madem böyle bir iş yapıyorsunuz Üyelik ücretli yapın renginiz belli olsun yada FreeNpoint geri getirin size soyualcağıma başkasına soyulmaya razıyım.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Pazar Kurmak İçin Artık 1 Adet Kurian Yeterli.

Merhaba

hesabımda TRADE ve PAZAR KURMA aktifti. yan çar kurdum ama orada pazar kuramıyorum. aç kapa yaptım 10 NPoint harcadım yine kuramadım. Bilgisi olan yardım edebilir mi?

Tags for this Thread