Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38

Mladenov

Merhabalar..Telefon ile aktivasyon yapmak istiyorum yurt disindan ama bulundugum ulke seceneklerde yok.Ne yapmaliyim

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    @Mla_eDTypAgf Konu hakkında destek ekibine bilet göndermeniz gerekiyor.

Junior Member NoBodyIsPerfectt's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    35. seviyeye ulaşma ve sms aktivasyonu gerekli şartlardır. Bu şartları yerine getirdiğiniz halde pazar kuramıyor ya da açamıyorsanız destek ekibine bilet göndererek sorununuz hakkında yardım alabilirsiniz.
    Merhaba aklıma takılan soru şu;

400 cash alıp trade ve merchant açtık premium bittiğinde bu iki özellik tekrardan pasif mi olacak ?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NoBodyIsPerfectt View Post
    Merhaba aklıma takılan soru şu;

400 cash alıp trade ve merchant açtık premium bittiğinde bu iki özellik tekrardan pasif mi olacak ?
    5 Npoint karşılığında aktivasyon sağlandığında sürekli olarak faydalanabiliyorsunuz. Aktivasyon yapıldıktan sonra premium olup olmamasının bir etkisi yok.
    Aktivasyon yapmayan kişiler yalnızca premium süresi boyunca pazar özelliğini kullanabilir.

Junior Member NoBodyIsPerfectt's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    5 Npoint karşılığında aktivasyon sağlandığında sürekli olarak faydalanabiliyorsunuz. Aktivasyon yapıldıktan sonra premium olup olmamasının bir etkisi yok.
    Aktivasyon yapmayan kişiler yalnızca premium süresi boyunca pazar özelliğini kullanabilir.
    Çok güzel bir anlatım oldu teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sorum daha olacak önceden premium ve trade açımı yapılan bir hesapta yeni bir servera girildiğinde aktiflik devam eder mi?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hesapta sms aktivasyonu olduğu için aynı hesapta diğer sunucularda da haliyle kullanabilirsin.

Junior Member
    Ben Destan1 de oynuyorum 58 lvlim. Hesabima ne Npoint yükleyebiliyorum, ne ICS aktif edebiliyorum, hiç bir sekilde hiçbisey çalismiyor. Ticket atmak için 5 Npoint lazim (saçma) haliyle atamiyorum yükleyemedigim için, paypayl sayfasindan sonra "Beklenmedik bir sorun olustu" diyor. 3 günlük hesap 3 gündür de ayni sorunlar. Fransadan oynuyorum, halbuki Fransa ülke kodu bulunmakta listede, ICS bana "Kod gönderilemedi, Sanal numara kullanilamaz" diyo halbuki telefonuma güvenlik kodu geliyo ama asagika kutucuga yazamiyorum bu seferde .

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by URSUS68 View Post
    Ben Destan1 de oynuyorum 58 lvlim. Hesabima ne Npoint yükleyebiliyorum, ne ICS aktif edebiliyorum, hiç bir sekilde hiçbisey çalismiyor. Ticket atmak için 5 Npoint lazim (saçma) haliyle atamiyorum yükleyemedigim için, paypayl sayfasindan sonra "Beklenmedik bir sorun olustu" diyor. 3 günlük hesap 3 gündür de ayni sorunlar. Fransadan oynuyorum, halbuki Fransa ülke kodu bulunmakta listede, ICS bana "Kod gönderilemedi, Sanal numara kullanilamaz" diyo halbuki telefonuma güvenlik kodu geliyo ama asagika kutucuga yazamiyorum bu seferde .
    Sorunu yaşadığınız hesabın bilgilerini bana özel mesaj ile gönderir misiniz?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member SnipeRNe0o's Avatar
    Nickname
    lQuin & IQui
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ITheLeGeND
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by akhenaton892 View Post
    10 yıl önce bırakmıştım sıkıldım ve geri başladım şuan kararsızım trade açmak için bile para yatırmak gerek yada yayınları takip etmek zorundayım bana göre insanları soymanın kibar yolunu bulmuşsun nttgame bana göre k2 network teyken gayet iyi idi ancak şuan insanlar tamamen ücretsiz oyunlara yöneliyor ve şu durumda haklılar bunu yazdığım için belki banlanacam ama bir an önce ntt game yöneticileri bunu gözden geçirip tekrar bir düzenleme getirmesi gerek belki şuan oyuncu sayısı fazla ama bu gidişle çok fazla oyuncu kaybedecek bilginize arz ederim
    Yayıncı firmanın hakkını yemeyelim lütfen K2' deyken daha iyiydi demek zaten açıkca söylediğin gibi NTT'icin siz çalışmıyorsunuz demektir K2'de czde NPT'cilerin adından başka isim geçmezdi o zamanlar Gm'ler yokmuydu ? Yada K2'zamanında el altından item satarlardı bunları yapan kimlerdi ? bu türlü konuşmaları yada serzenişleri yaparken hak yememek lazım. O uçan kaçan trenleri çoğaltılan itemleri (Bus bes vs) bunları saymıyorum şuan oyun bu şekilde oynanabiliyor ise bu NTT' sayesindedir ..
    İllegal İs Death ..

Mustafa Kemal Atatürk

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Sorunu yaşadığınız hesabın bilgilerini bana özel mesaj ile gönderir misiniz?
    400 point aldım aktivasyon yaptım...ıcsde kod sorunu olduğu için tekrar 5 point verdim...pazar açık değil hala...ıcs ile alakası varmı

Tags for this Thread