Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Pazar Kurmak İçin Gereken Şartlar

Merhaba Arkadaşlar,

'' Pazar kuramıyorum, ne yapmalıyım? '' tarzında sorularınız için bir rehber konu açmaya karar verdik.
    Karakterinizin pazar kurabilmesi ve takas yapabilmesi(trade) için SMS doğrulaması yapmanız ya da Premium Üyeliği sahibi olmanız gerekmektedir. Bu SMS doğrulaması için karakterinizin 35. seviyeye gelmiş olması ve üzerinde 5 Npoints bulunması gerekmektedir.

SMS doğrulaması oyun içi alışverişten yararlanmanız ve hesabınızın size ait olduğunu kanıtlamanız için tamamlamanız gereken bir işlemdir.

Not: Premium sahibi oyuncular SMS doğrulaması yapmadan pazar ve takas özelliğini kullanabilirler. Premium bittiğinde sistem otomatik olarak SMS doğrulaması isteyecek ve pazar kuramayacaksınız.

1- Öncelikle nttgame.com/knight/tr adresi üzerinden portal giriş ekranını açıyoruz.

2 - Giriş butonuna bastıktan sonra karşımıza ID & şifre ekranı çıkıyor ve giriş yapıyoruz.

3 - Portala girişi tamamladıktan sonra hesabım kısmına giriyoruz.

4 - Hesabım kısmından oyun hizmetleri bölümüne giriyoruz.

5 - Oyun hizmetlerinde SMS doğrulama butonunu kullanarak işleme başlıyoruz.

6 - Bu bölümde telefon numaranızı ilgili bölüme girdikten sonra doğrulama kodu yolla butonuna basıyoruz ve işlemi tamamlıyoruz. Unutmayın ki bu aşamayı onaylarken 5 Npoints'e ihtiyacınız olacak.

Aynı adımları uygulamalı olarak video üzerinden de izleyebilirsiniz.

NTT Game || Knight Online Ekibi

Şimdi anladığım kadarıyla pazar kurabilmemiz için 5 npointse ihtiyacımız var öyle mi (premium sayma) ve bu npointsi de ücretsiz bir yerden tedarik edemiyoruz öyle mi sırf pazar açmak için de para yatırıcaz doğru mu bu?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by M48_9PuWU4Y8 View Post
    Şimdi anladığım kadarıyla pazar kurabilmemiz için 5 npointse ihtiyacımız var öyle mi (premium sayma) ve bu npointsi de ücretsiz bir yerden tedarik edemiyoruz öyle mi sırf pazar açmak için de para yatırıcaz doğru mu bu?
    Merhaba,
    Doğrudur 400 Npoint alıp 5 npoint ile tradenizi açabilir kalan 395 npoint alışverişte kullanabilirsiniz.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Doğrudur 400 Npoint alıp 5 npoint ile tradenizi açabilir kalan 395 npoint alışverişte kullanabilirsiniz.
    Bence para yatırma zorunlulugu yok
    Etkınlıklerı takıp ederlerse veya twıtch kanalını takıp ederlerse bedava cash kazanıp 5 cashe acıp gerı kalan 395 veya daha yuksek cashı harcayabılır herkes

Senior Member
    Quote Originally Posted by lZeronamel View Post
    Bence para yatırma zorunlulugu yok
    Etkınlıklerı takıp ederlerse veya twıtch kanalını takıp ederlerse bedava cash kazanıp 5 cashe acıp gerı kalan 395 veya daha yuksek cashı harcayabılır herkes
    Evet, fakat bunun için yayınları takip etmek, çekilişe katılmak ve çekilişten de ödül kazanmak gerek. Yani bunun için zaman ayırmak gerekiyor, ama yayınlardan ödül kazanmayı bekleyip doğrulama işlemini sonra gerçekleştirmek de bir tercih olabilir.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Evet, fakat bunun için yayınları takip etmek, çekilişe katılmak ve çekilişten de ödül kazanmak gerek. Yani bunun için zaman ayırmak gerekiyor, ama yayınlardan ödül kazanmayı bekleyip doğrulama işlemini sonra gerçekleştirmek de bir tercih olabilir.
    Hiç bir bekleme ve emek olmadan direk cash dağıtılsa satın almanın mantığı olmaz zaten bence Güzel bir sistem .
    Para yatırmadan alma imkanı da sunuyor sonuçta

Junior Member
    IBlackWicked, Benim sorum biraz tuhaf. Ben 35. seviyeye geldim. Site üzerinden Npoints aldım. 5 Npoints harcayarak site üzerinden aktivasyon yaptım. Şu an hesabımda 609 Npoints var. Normal satış için pazar kurabildiğim halde (çalışır ve işler halde) BUY MERCHANT kuramamaktayım! Buy Merchant penceresi açılıyor ancak item search kısmına yazdığım hiç bir şey çıkmıyor. Dolayısıyla kutucukları dolduramadığım için pazar kurulmuyor. Lütfen yardım edin. Karakterim IAzMaN 60 lvl ve serverım Ares..

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by KINGSOLOMON View Post
    IBlackWicked, Benim sorum biraz tuhaf. Ben 35. seviyeye geldim. Site üzerinden Npoints aldım. 5 Npoints harcayarak site üzerinden aktivasyon yaptım. Şu an hesabımda 609 Npoints var. Normal satış için pazar kurabildiğim halde (çalışır ve işler halde) BUY MERCHANT kuramamaktayım! Buy Merchant penceresi açılıyor ancak item search kısmına yazdığım hiç bir şey çıkmıyor. Dolayısıyla kutucukları dolduramadığım için pazar kurulmuyor. Lütfen yardım edin. Karakterim IAzMaN 60 lvl ve serverım Ares..
    Merhaba,
    Oyunu Türkçe'mi yoksa İngilizce'mi oynuyorsunuz ? silip tekrar yüklemeyi denediniz'mi 2145 Setup ile

Junior Member
    Merhaba Death_Stroke, Oyunu bu sorunu yaşadıktan sonra 2 kere silip yeniden kurdum ve şu anda Türkçe oynuyorum

Edit: Sorun Türkçe oynamammış ilginize teşekkür ederim

2. EDİT: Bu seferde enter amounth of items you want to buy kısmında sıkıtı var.

Rogue Chitin Shell Pauldron +8 seçtim fakat miktar ve para kısmlarını dolduramıyorum. İtem seçmeketen miktar seçmeye geçemedim henüz
    Last edited by KINGSOLOMON; 06-25-2017 at 05:51 PM.

Junior Member

Pazar

Ben NP yükledim aktifte ettim yanlız hayla oyunda pazar açamıyorum sorun nerde

Tags for this Thread