Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Banned
    Quote Originally Posted by BESTMANx View Post
    Range'i 45'in üstüne çıkarırsan char yürür okçu için en ideali 35-40 arası, melee için slota göre 0-20 arası.
    yav kardelim warrior oynuyorum tarantula slotuna bırakıyorum,bütün ayarlar sıfır gene hareket ediyor,bu geniede bug mu var ne var bir tane gm yardımcı olmazmı ?

Banned
    bir yetkili gm cevap versin bir zahmet

Banned
    cevap bekliyorum ?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Daha öncede belirtmiştim, belirli sınıflarda tek başına genie açıldığı zaman 1 skil sonra R vurarak devam etmekte, Ayarları sıfırda yapsan karakterin seçili yaratığa R vurmaya çalıştığı için üzerine koşacaktır. Şu an sadece tek çözümü var o da başka slottada olsa bir kişi ile parti kurmanız, karakterinizin partide olması yeterli.
    Last edited by MrRob0t; 06-12-2017 at 08:27 AM.

Member
    Server
    KO -> Midgard
    Quote Originally Posted by CLe0PaTRa View Post
    geçenlerde genieden yana dert yandım konu açtım sağolsun rhales birşeyler yap olur dedi ama karakter ne yapsam ne etsem kıpıldıyor bende dil İngilizce acaba yanlışmı yapıyorum,dili değiştireyim dedim npc ve oyun itemleri harici gene İngilizce şimdi ben bunu nasıl anlayıp yapacam sonuçta türkiyedeki İngilizce seviyesini biliyorsunuz buna karşılık oyuna Türkçe dil seçeneği geldi fakat sadece npc ve item isimleri kapsıyor,diğer yerleri neden kapsama alanına almıyor?,sormak istedim,ama halen charım slotta deli hamsi gibi bir oyana bir buyana gidip geliyor,slotların dağınıklığıda tuz biber oluyor üstüne char bir yere kitleniyor çıkamayınca expe yatıyor,yok mu şöyle bilgisiyle aydınlatacak birisi?
    genieden pek anlamam ama slotların dağınık olduğundan bahsetmişsin haklısında özellikle human eslant slotları çok dağınık orc larda böyle bir sorun yok bu konuyada bir el atılması human eslant bolgesindeki yaratıkların yeniden düzenlenmesi lazım

Banned
    Quote Originally Posted by Klara View Post
    genieden pek anlamam ama slotların dağınık olduğundan bahsetmişsin haklısında özellikle human eslant slotları çok dağınık orc larda böyle bir sorun yok bu konuyada bir el atılması human eslant bolgesindeki yaratıkların yeniden düzenlenmesi lazım
    oyun yöneticilerinden birisi çıkıpta zahmet gösterip yorum yazsaydı bizde sorardık,bu slotların durumu neden böyle diye,türkiye haritası gibi 7 bölgeye ayırmışlar yaratıklar birbiriyle yarışıyor en uzakta çıkmak için.