Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 55 of 55
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ElderXochiquetzal View Post
    Bazı arkadaşlar zararımız falan demiş. bir de bunu sert bir dille talep etmiş.

pardonda neyin zarari?

uyurkende zarar ediyor musunuz?

günde 8 saat uyuyan bir bireyin 240 saatlik premiumunu da geri versinler mesela.

sonra bazilari desin ki kardeşim ben 12 saat uyuyorum zarardayim diyenlerinde presini karşilasinlar.

tamam bu keyif işi ama sacma hani. 1 2 gün oyuna erişemeyince hemen aglamaya başliyorsunuz. keyif sizin eyvallahda bu mevzunun zararlik ziyanlik bir kısmı yok zaten gerekli aciklamayi yapiyorlar, hala aynı şeylerin tekrarlanması luzumsuz.
    Bilader sen şaka mısın? 10 gündür düzgün bir şekilde oyuna giremiyor insanlar ister hak der ister zarar der, neyin lüzumlu neyin lüzumsuz olduğunu sen mi belirliyorsun bu forumda ? Ayrıca hak aramak ne zamandan beri ağlamak oldu?
    Last edited by BESTMANx; 06-06-2017 at 08:43 PM.

Banned
    Bazı arkadaşlar zararımız falan demiş. bir de bunu sert bir dille talep etmiş.

pardonda neyin zarari?

uyurkende zarar ediyor musunuz?

günde 8 saat uyuyan bir bireyin 240 saatlik premiumunu da geri versinler mesela.

sonra bazilari desin ki kardeşim ben 12 saat uyuyorum zarardayim diyenlerinde presini karşilasinlar.

tamam bu keyif işi ama sacma hani. 1 2 gün oyuna erişemeyince hemen aglamaya başliyorsunuz. keyif sizin eyvallahda bu mevzunun zararlik ziyanlik bir kısmı yok zaten gerekli aciklamayi yapiyorlar, hala aynı şeylerin tekrarlanması luzumsuz.
    bak abisinin daha yaşın küçük belli,belki ileride burada forum mod olurum diye iyi gırtlak Show yapıyorsun ama böyle bir yere varamazsın bu bir oyun olabilir ama paralı bir oyun bedava olsa kimse sesini çıkarmaya dahil tenezzül etmez ama bütün herkes para verip bu oyunu oynadığı için ne yazsa ne dese haklıdır,herkes maaşından kısıp para biriktirp char dizip pre çekip birşeyler alarak bu oyuna para yatıyor onun sonucunda da hizmet istiyor alamadığı hizmete karşılık tepkilerini dile getiriyor senin ağlamaktan kastın buysa evet ağlıyoruz,senin zoruna giden ne ben onu çözemedim,sonuçta kapitalist bir dünyada yaşıyoruz müşteri herzaman haklıdır mantığı vardır,bizlerde bu oyunun oynayıcıları yani müşterileriyiz anlayacağın biz haklıyız,sen bir müşteri olarak bir cafeye gitsen sana bir şey istermisiniz diyen soran olmasa,verdiğin sipariş yanlış gelse yada pis gelse ağlarmısın ağlamamazmısın? neyse sen ne demek istediğimi iyi anladın git sen bedava lol oyna burası senin gibi çoluk çocuğun laf yarıştıracağı platform değil burası babaların yeri.

Member ElderXochiquetzal's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FatalityRiders/ElderSociety
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    Sen şakamısın yoksa alay mı ediyorsun insanla ?
    Ben her ay perimi,lotumu,magic bagimi vip keyimi valkryimi pathosumu ,premiumu mu alan adamım.Bunlardan en az 2 gün gitmiş ve sen gelmiş bana ağlama diyorsun ha ?
    Yapma dostum.Biz zaten adamlara illada telafi yapın diye tutturmuyoruz onlar bunu zaten yapacaklarını söylüyor.Ama sen gelip neyin zararı dersen orda bi art niyet ararım ben kusura bakma..
    o yüzden mi hala telafi ne zaman gelicek diye yirtinanlar var? zararimizi karşilayin diye sürekli yorum atanlar var az biraz önceki yorumları okuyun hocam.

Quote Originally Posted by xDefansif View Post
    Ben kendimden değil ama tanıdığım birçok kişiden örnek vereyim,birçoğu exp'e bırakıp yatıyor ve dc yemediği sürece 7/24 online bırakıyor çarını,bir kısmı pazara bırakıyor,bir kısmı orda burda para kasmak için bırakıyor.Yani uyurken de premium'u boşa gitmiyor.
    ''Ağlamak'' kelimesini öğrendiğin yaşıtlarınla beraber LoL oynamaya geri dön bence,knight oyuncusu (geneli itibariyle) bu tür aşağılık kelimeleri haketmiyor...
    tavsiyeleri degerlendirecegim teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by BESTMANx View Post
    Bilader sen şaka mısın? 10 gündür düzgün bir şekilde oyuna giremiyor insanlar ister hak der ister zarar der, neyin lüzumlu neyin lüzumsuz olduğunu sen mi belirliyorsun bu forumda ? Ayrıca hak aramak ne zamandan beri ağlamak oldu?
    "oyun" bir zevk olayıdır hocam cogu insan gelip burda jr ft giremedik hede hödö.. tarzinda konustugu sürece, kendini sürekli tekrar ettigi sürece görüşümün arkasındayım.

Member ElderXochiquetzal's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FatalityRiders/ElderSociety
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CLe0PaTRa View Post
    bak abisinin daha yaşın küçük belli,belki ileride burada forum mod olurum diye iyi gırtlak Show yapıyorsun ama böyle bir yere varamazsın bu bir oyun olabilir ama paralı bir oyun bedava olsa kimse sesini çıkarmaya dahil tenezzül etmez ama bütün herkes para verip bu oyunu oynadığı için ne yazsa ne dese haklıdır,herkes maaşından kısıp para biriktirp char dizip pre çekip birşeyler alarak bu oyuna para yatıyor onun sonucunda da hizmet istiyor alamadığı hizmete karşılık tepkilerini dile getiriyor senin ağlamaktan kastın buysa evet ağlıyoruz,senin zoruna giden ne ben onu çözemedim,sonuçta kapitalist bir dünyada yaşıyoruz müşteri herzaman haklıdır mantığı vardır,bizlerde bu oyunun oynayıcıları yani müşterileriyiz anlayacağın biz haklıyız,sen bir müşteri olarak bir cafeye gitsen sana bir şey istermisiniz diyen soran olmasa,verdiğin sipariş yanlış gelse yada pis gelse ağlarmısın ağlamamazmısın? neyse sen ne demek istediğimi iyi anladın git sen bedava lol oyna burası senin gibi çoluk çocuğun laf yarıştıracağı platform değil burası babaların yeri.
    iyi gırtlak Show yapıyorsun
    anlamlandıramadim.

herkes para verip bu oyunu oynadığı için ne yazsa ne dese haklıdır
    haksızsınız demedim zaten, ayrıca niye bu kadar üstünüze alınmış oldugunuzu da anlamış degilim.

sen bir müşteri olarak bir cafeye gitsen sana bir şey istermisiniz diyen soran olmasa,verdiğin sipariş yanlış gelse yada pis gelse ağlarmısın ağlamamazmısın?
    aynı yere gitmemeyi tercih ederim. sorun haledilmiş olur.

neyse sen ne demek istediğimi iyi anladın git sen bedava lol oyna burası senin gibi çoluk çocuğun laf yarıştıracağı platform değil burası babaların yeri.
    knight oyuncularının seviyesini gayet belli eden bir cümle, bu kadar saygı dolu, bu kadar hürmetli, bu kadar babacan bir kelime daha.. tipik knight online oyuncusu seviyesi ve tavirlari. herkesin görüşüne, saygım var bu kelimere bile.
    fakat anlamlandıramadıgım olay şudur ki; yaşı kücük gibi yorum yapan, 2 kelimeyi imasız, atariz (gmlere bile) bıktıracak kadar üstülemenin "hadi olsun" "hadi şudur" "telafi de telafi isteriz" "jr ft nolcaaak" tarzında yorumları, konuları ne zaman insanlar acmayi birakirsa, tavsiyelerinizi degerlendirip söylediginiz oyunlara yönelecegim.
    saygılar. abisinin.

Banned
    iyi gırtlak Show yapıyorsun
    anlamlandıramadim.

herkes para verip bu oyunu oynadığı için ne yazsa ne dese haklıdır
    haksızsınız demedim zaten, ayrıca niye bu kadar üstünüze alınmış oldugunuzu da anlamış degilim.

sen bir müşteri olarak bir cafeye gitsen sana bir şey istermisiniz diyen soran olmasa,verdiğin sipariş yanlış gelse yada pis gelse ağlarmısın ağlamamazmısın?
    aynı yere gitmemeyi tercih ederim. sorun haledilmiş olur.

neyse sen ne demek istediğimi iyi anladın git sen bedava lol oyna burası senin gibi çoluk çocuğun laf yarıştıracağı platform değil burası babaların yeri.
    knight oyuncularının seviyesini gayet belli eden bir cümle, bu kadar saygı dolu, bu kadar hürmetli, bu kadar babacan bir kelime daha.. tipik knight online oyuncusu seviyesi ve tavirlari. herkesin görüşüne, saygım var bu kelimere bile.
    fakat anlamlandıramadıgım olay şudur ki; yaşı kücük gibi yorum yapan, 2 kelimeyi imasız, atariz (gmlere bile) bıktıracak kadar üstülemenin "hadi olsun" "hadi şudur" "telafi de telafi isteriz" "jr ft nolcaaak" tarzında yorumları, konuları ne zaman insanlar acmayi birakirsa, tavsiyelerinizi degerlendirip söylediginiz oyunlara yönelecegim.
    saygılar. abisinin.
    ne zaman oyunda sıkıntılar yok olur o zaman insanlar dert yanmazlar,buda mümkün görünmüyor,bu durumda da sen bizim tavsiyelerimizi değerlendirme durumunda kalmayacaksın.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456