Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Fps gostergesi neden kaldirildi

Neden kaldirildi fps gostergesi gayet iyiydi ?

Senior Member
    Nickname
    Claudio
    Clan
    Royal Society
    +11111111111111111111111

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Bende yeni farkettim
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Zannedersem sorunluydu, o patch geldikten sonra oyunda bir müddet sonra fps düşüşü oluyordu ve karakteri bile hareket ettiremiyordum.

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Netrol View Post
    Zannedersem sorunluydu, o patch geldikten sonra oyunda bir müddet sonra fps düşüşü oluyordu ve karakteri bile hareket ettiremiyordum.
    Walla ne yalan soyliyim o patchde ben ilk defa p90 daki mermilerim ilk defa su gibi gittigini gordum ondan soruyorum o patch bozuldu yine eski haline dondu

Member MertBaskesen's Avatar
    Nickname
    Navajo
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Elementrix
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ben o fps göstergesininde doğru olmadıgını düşünüyorum üstün körü psikolojik bir etki yaratmaya çalıştıklarını düşündüm eğriye eğri doğruya doğru
    Royal Halı Gaziantep Sk Volleyball Player
    İnstagram:Mba1Volley
    Facebook:Mustafa Mert Başkesen

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Gerçekleştirilen son sunucu bakımında yapımcı FPS göstergesini ve komut ekranını yanlışlıkla ekledi, geçtiğimiz Pazartesi yapılan çalışma ile de bunlar tekrar kaldırıldı. Önceki dönemlerde FPS göstergesi oyuncularımız tarafından fazlasıyla isteniyordu, fakat göstergede yer alan bazı sorunlar ve sistemsel detaylar sebebiyle yapımcı göstergeyi oyuna eklemeyi düşünmüyordu.

Sonuç olarak, yakın vadede bu gösterge tekrar oyuna eklenmeyecek.

Senior Member
    Nickname
    Claudio
    Clan
    Royal Society
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Gerçekleştirilen son sunucu bakımında yapımcı FPS göstergesini ve komut ekranını yanlışlıkla ekledi, geçtiğimiz Pazartesi yapılan çalışma ile de bunlar tekrar kaldırıldı. Önceki dönemlerde FPS göstergesi oyuncularımız tarafından fazlasıyla isteniyordu, fakat göstergede yer alan bazı sorunlar ve sistemsel detaylar sebebiyle yapımcı göstergeyi oyuna eklemeyi düşünmüyordu.

Yukarıda arkadaşlarında belirttiği gibi bende o güncelleme geldikten sonra oyunun biraz daha akıcı ve mermilerin biraz daha hızlı gittiğini düşünmeye başlamıştım.Fraps adlı video çekme programıyla oyuna eklenen fps göstergesini karsılaştırdığımda görünen fps in doğru olduğunuda gördüm.

Senior Member
    Nickname
    Ciminli24
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Sivrisinekler
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Sayin khaliz yapimci yanlişlikla bu fps gostergesini ekleyebiliyor ama biz oyuncularin istedigi ping leri sayiyla gostermeyi bir turlu yapamiyor gercekten hayret verici bir durum bu lag ve gecikme olayı iyice can sıkmaya başladi yapimci bi yanlişlik yapsada pingleri sayiyla gosterse keşke

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Net olarak katıyorum diğer sorunlar haricinde ki 1.sırada olan bu sorun en sinir bozucu olanı güncellemeden sonra bu hale geldi öncesinde bi sorun yoktu ,bende halen karakter ya dönmüyor ya yavaş dönüyor ya kare kare parça parça dönüyor ve kasma sorunu devam ediyor umarım açıklayabilmişimdir