Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben hatırlıyorum demeyeceksiniz zaten, 2004 yılında açtığım hesabımın tüm bilgileri bir dosyada kayıtlıdır. Bugüne kadar aldığım tüm knight cash, premium ve n-pointleri burada kayıtlıdır. Açılış tarihi gün ay yıl olarak kayıtlıdır ve genelde sizden bu istenmez. Hatırlamakta zorlanırsanız bulması kolay aslında, askerden gelmiştim oyuna başladım, üniversiteye başlayınca oyuna başladım demek ki şu aydaymış şu yıldaymış gibi.
    Sayın ScORp_LiON siz hesabınızı 2013 ün Şubat ayında açmışsınız. Profilde yazıyor zaten
    Küfür şeytɑnɑ mɑhsustur, tövbe insɑnɑ..ɑşk kɑdınɑ yɑkışır, sevmek ɑdɑmɑ..!!!

Member
    Nickname
    HocusPocus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben hatırlıyorum demeyeceksiniz zaten, 2004 yılında açtığım hesabımın tüm bilgileri bir dosyada kayıtlıdır. Bugüne kadar aldığım tüm knight cash, premium ve n-pointleri burada kayıtlıdır. Açılış tarihi gün ay yıl olarak kayıtlıdır ve genelde sizden bu istenmez. Hatırlamakta zorlanırsanız bulması kolay aslında, askerden gelmiştim oyuna başladım, üniversiteye başlayınca oyuna başladım demek ki şu aydaymış şu yıldaymış gibi.
    Doğru söylüyorsunuz da, dediğim gibi önceden değersiz bilgilerdi bunlar bir hesap için. Doğum gününü rastgele seçmişimdir çok büyük ihtimalle. Bir yolunu bulabilirsem ne mutlu

Tags for this Thread