Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Member
    Nickname
    HocusPocus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Post Ticket Meselesinde Derinlemesine Sorunlar ...

Merhabalar. Ticket atmak için istenilen bir takım bilgiler var. 2 tane ESN kod, Doğum günü , Hesap kayıt tarihi gibi. 2 tane ESN kodu yazdım ancak doğum günü ve kayıt tarihinde problem çıkıyor. Bu hesabı 3-4 yıl önce açmıştım. Doğum tarihini rastgele girmiş olabilirim. Hesap kayıt tarihini ise hatırlamam imkansız. Bu bilgilere ulaşabileceğim bir yöntem var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Senior Member Rhales's Avatar
    Merhaba,

Öğrenebileceğiniz bir platform bulunmamaktadır. Bu tarz bilgilerinizi kayıt altına almanız gerekmektedir.

Bununla birlikte hesap sorunu yaşayıp, bu tarz bilgiler tarafınızdan istendiği takdirde eksik olan bilgileri tahmini olarak yazdığınızı belirterek yardım isteyebilirsiniz. Eğer verdiğiniz bilgiler yeterli olursa, tarafınıza destek sağlanabilir.

Ancak verdiğiniz her bilgi tahmini ya da yanlış ise tarafınıza destek sağlanmaz.

Bilginize,

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    bencede cok saçma otp var neden diğer bilgilere ihtiyac duyuluyor Rhalese sorsak o da bilmez ne zaman kayıt yaptığını

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by Tryldz5353 View Post
    bencede cok saçma otp var neden diğer bilgilere ihtiyac duyuluyor Rhalese sorsak o da bilmez ne zaman kayıt yaptığını
    Çok bilmek istiyorsanız yazayım tabi ki;

Oynadığım dönemde kayıt olduğum tarih, otp kurduğum tarih, Mail'i açtığım tarih, ESN'leri aldığım tarihe kadar kayıtlı tutardım.

Bilginize,

Member
    Nickname
    HocusPocus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Çok bilmek istiyorsanız yazayım tabi ki;

Oynadığım dönemde kayıt olduğum tarih, otp kurduğum tarih, Mail'i açtığım tarih, ESN'leri aldığım tarihe kadar kayıtlı tutardım.

Bilginize,
    Benim ilk hesabım 2006 yılına dayanıyor. O zamanın şartları gerçekten çok farklıydı şu andaki duruma göre. Haliyle bilgilerini hatırlamak imkansız, ben hatırlıyorum diyene de inanmam kolay kolay. Anladığım kadarıyla diyorsunuz ki, eski hesaplarınızı çöpe atın. Güvenliği esas almak güzel bir olay ancak, bu durum taş yapayım derken göz çıkarmak oluyor. Nihayetinde önceden çok önemsiz bilgilerdi bunlar. Her neyse beklemedeyim. Umarım sesimiz bir yerlere gider.

Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4_faith_4 View Post
    Merhabalar. Ticket atmak için istenilen bir takım bilgiler var. 2 tane ESN kod, Doğum günü , Hesap kayıt tarihi gibi. 2 tane ESN kodu yazdım ancak doğum günü ve kayıt tarihinde problem çıkıyor. Bu hesabı 3-4 yıl önce açmıştım. Doğum tarihini rastgele girmiş olabilirim. Hesap kayıt tarihini ise hatırlamam imkansız. Bu bilgilere ulaşabileceğim bir yöntem var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
    Merhaba, kalp kalbe karşı derler Bende tam bu konu hakkında bir konu ve anket açmıştım. Ödeme geçmişi vs tüm bilgleri tabiki vermemiz şart. Ancak bu hesap açılış tarihi çok kişiye resmen çile oldu
    Küfür şeytɑnɑ mɑhsustur, tövbe insɑnɑ..ɑşk kɑdınɑ yɑkışır, sevmek ɑdɑmɑ..!!!

Member
    Nickname
    HocusPocus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IEnerjikI View Post
    Merhaba, kalp kalbe karşı derler Bende tam bu konu hakkında bir konu ve anket açmıştım. Ödeme geçmişi vs tüm bilgleri tabiki vermemiz şart. Ancak bu hesap açılış tarihi çok kişiye resmen çile oldu
    Aynen öyle. Mailler bana ulaşmıyor, üstüne bir de destek sisteminden yardım alamıyorum. Bakalım ne olacak sonumuz

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben hatırlıyorum demeyeceksiniz zaten, 2004 yılında açtığım hesabımın tüm bilgileri bir dosyada kayıtlıdır. Bugüne kadar aldığım tüm knight cash, premium ve n-pointleri burada kayıtlıdır. Açılış tarihi gün ay yıl olarak kayıtlıdır ve genelde sizden bu istenmez. Hatırlamakta zorlanırsanız bulması kolay aslında, askerden gelmiştim oyuna başladım, üniversiteye başlayınca oyuna başladım demek ki şu aydaymış şu yıldaymış gibi.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IEnerjikI's Avatar
    Nickname
    ImIEnerjikI
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StarAndCrescent
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4_faith_4 View Post
    Aynen öyle. Mailler bana ulaşmıyor, üstüne bir de destek sisteminden yardım alamıyorum. Bakalım ne olacak sonumuz
    Üyelik tarihi zaten forumda attığın mesajdaki profilinde ay ve yıl olarak yazıyor. Tam gününü bulmak mesele işte
    Küfür şeytɑnɑ mɑhsustur, tövbe insɑnɑ..ɑşk kɑdınɑ yɑkışır, sevmek ɑdɑmɑ..!!!

Member
    Nickname
    HocusPocus
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IEnerjikI View Post
    Üyelik tarihi zaten forumda attığın mesajdaki profilinde ay ve yıl olarak yazıyor. Tam gününü bulmak mesele işte
    Az önce farkettim onu tam yazacaktım Ne güldüm gece gece

Tags for this Thread