Results 1 to 8 of 8
    Member
    Server
    KO -> Midgard

Rosetta server human clan arıyorum

merhaba arkadaşlar rosetta serverinde oynamaktayım şuan old takı set ve kiralık itemlerle oynuyoruum 82 lv okcum var aynı zamanda 83 lvl de ful skil berserker warriorum var okcu oynamak tercihimdir kılan arıyorum tek olduğum için oyunda kalamıyorum sıkılp çıkıyorum insan sohbet edecek birilerini arıyor yaşım 38 clanına almak isteyen olursa konu altına yazarsa oyun içi pm atabilirim yada ts gelebilirim bu arada human ırkındayım
    birde 83 lvl varrioru okcu itemi karşılığında takas edebilirim ilgilenen olursa yine konu altından yazabilir.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

Bu tarz konuları bu bölümde açabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Member
    Server
    KO -> Midgard
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam,

Bu tarz konuları bu bölümde açabilirsiniz.

İyi oyunlar.
    konuyu rosetta clan bölümüne de açmıştım fakat yani oraya gelen olmuyorki insanlar gelip direk genek bölüme bakıyor bakın ben mesela tek başıma oyun oynuyorum geçen ay dc pre aldım boşa gitti tek bir noktadan sonra insanın canı sıkılıyor clan konularında bence oyuncuları desteklemelisiniz onlara yardımcı olmalısınız neyse

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Klara View Post
    konuyu rosetta clan bölümüne de açmıştım fakat yani oraya gelen olmuyorki insanlar gelip direk genek bölüme bakıyor bakın ben mesela tek başıma oyun oynuyorum geçen ay dc pre aldım boşa gitti tek bir noktadan sonra insanın canı sıkılıyor clan konularında bence oyuncuları desteklemelisiniz onlara yardımcı olmalısınız neyse
    Yalnız oynamak sıkıcı olabilir, sizi anlıyorum. Fakat bu bölümde çok konu açılmaması buraya çok uğranmadığı anlamına gelmez. Bu bölümü sadece ihtiyacı olanlar kullanır.
    Ayrıca forumun düzenli olabilmesi ve kontrolünün sağlanabilmesi için kategorilere ayrılmıştır.
    Umarım zevk alarak oynayacağınız bir klan bulabilirsiniz.

Member
    Server
    KO -> Midgard
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Yalnız oynamak sıkıcı olabilir, sizi anlıyorum. Fakat bu bölümde çok konu açılmaması buraya çok uğranmadığı anlamına gelmez. Bu bölümü sadece ihtiyacı olanlar kullanır.
    Ayrıca forumun düzenli olabilmesi ve kontrolünün sağlanabilmesi için kategorilere ayrılmıştır.
    Umarım zevk alarak oynayacağınız bir klan bulabilirsiniz.
    yanılmıyorsam sizde rosetta da oynuyorsunuz aly niz felan varmı clan konusunda yardımcı olabilirmisiniz karus iseniz bu sorun olmaz benim için nts atabilirim

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Evet, Rosetta sunucusunda oynuyorum. O konuyu klandaki yönetici arkadaşlarla konuşabilirsiniz.

Ayni sikinti bendede var.. 7 yada 8 yil olmustur. Gorev geregi dogudayim ve sabit olunca vakitte oluyor. Bende 38 yasindayim. Diezde bir kar akter kastim 55 e kadar ama bi klan bulamadim. Rosetta ya gectim human bir mage kasiyorum bakalim bulabilecekmiyiz bir klan..

Doğru yere mi soruyorum emin değilim ama Rosetta da basenin durumu nedir aceba? PK oluyor mu?