Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben de bu vesile ile doğum tarihimi eklemiş oldum. Ekleyecek olan arkadaşlara, doğum tarihlerini kafadan sallamamayı ve ay, gün, yıl sekmesine dikkat etmelerini tavsiye ederim.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by human View Post
    k2 networdk zamanında kayıt yaptırdığım belki 11-12 senelik hesabım var doğum tarihini bilerek farklı girmiştim.

bazı mail adresleri veya hesaplar doğum tarihiyle ve bazı gizli soru cevaplarıyla hesabı geri alabiliyorlar.

bizde bu yüzden cafe ortamında farklı doğum tarihleri girdiğimiz olmuştur

şimdi gelelim meseleye bu yanlış girilen doğum tarihini hatırlamıyorsak gerekli npoint kodlarını versek hesabımızın doğum tarihini müşteri hizmetlerinden güncelletebilirmiyiz
    sana özel mesaj attım bakarsın

Senior Member Wanrina's Avatar
    Nickname
    Wanrina
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NTTGAME
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Doğru bilgilerle hesap yaratmanın sizin için gelecekte avantaj olacağını tekrar belirtmek istiyorum. Ne yazık ki doğum tarihi bilgisini bir kere tanımladıysanız yeniden değiştirememektesiniz.
    Wanrina
    Customer Support Team

Senior Member
    doğum tarihini görünce ben karakterin açılış tarihi olarak anladım onu ve karakterimi açtığım tarihi girdim :S

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Kafadan salladık açıkçası bir kaç karakteri, aslında bunları düzenleme için yane kafadan sallanan ve unutulan d.t ve açılış tarihleri içinde maile yada tel nosuna sıfırlama eklense 1 kereye mahsus çok iyi olur kanısındayım..
    Last edited by GameofThroneS; 06-01-2017 at 04:38 PM. Reason: ekleme

Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Doğum tarihimi güncellemek için foruma giriş yapıyorum. Doğum tarihimin güncellenmesi için otp giriyorum mail yolladım diyor ama mail gelmiyor bu konuda bir fikriniz var mı ?

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kurali başinda söylerseniz insanlarda ona göre ayarlar kendini bu her alanda geçerli. Böyle bir güncelleme getiriliyorsa kullanicilara ek doğum tarihi sifirlama verilmeli. Oyuncular doğum tarihinin herhangi bir işlevi yok diye rastgele girmiş olabilir.

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RobCaggiano View Post
    Kurali başinda söylerseniz insanlarda ona göre ayarlar kendini bu her alanda geçerli. Böyle bir güncelleme getiriliyorsa kullanicilara ek doğum tarihi sifirlama verilmeli. Oyuncular doğum tarihinin herhangi bir işlevi yok diye rastgele girmiş olabilir.
    Katılıyorum 1 kereye mahsus ta olsa bilgilerin sıfırlanması gerekiyor, tel numarasına yada mail yolu ile bu bilgiler sıfırlanabilir bence ki bu açıklamadan sonra sahsen ben sayet böle bir secenek gelmezse o charları iptal edecegim malesef çünkü ilerde bunlar sorun olarak önümüze cıkacak ve o charlarla devam etmenin bir anlamı olmayacaktır..

lütfen şu hotmail işinede el atın hotmaile ne otp den nede sitenizden meil gelmiyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bende ilk karakterimin hesabına doğum tarihi ekledim teşekkürler güzel oldu bu özellik