Results 1 to 9 of 9

Question Anlamadığım bir şekilde hesap soyulması

Arkadaşlar Akara serverinde dün gece saat 4 gibi charı pazara bıraktım detaylı anlatıcam çünkü hiç bir şey anlamadım. Charda 4 tane +7 Weapon Breaker pazardaydı ve üstümde 42m para vardı. Oyun acıktı ben uyuyakalmışım. Sabah uyandığımda char folktaydı, 4 tane wb 7 de satılmıştı fakat üstümde 830k para var. Ne olmuş olabilir char anvilin sağındayken ben uykudayken folka nasıl gecebilir ve parası sıfırlanabilir? Yardımcı olur musunuz?
    Not: Char soyulmus olsa diycem bankada uniq itemler & +7 high class itemler de vardı.
    Şimdiden teşekkürler.

Junior Member
    uykuluyken farkı fiyata koyma ihtimalin var mı yada satışa koyma kısmında rüyada olma ihtimalin?

Junior Member leveljump's Avatar
    uzaktan erişim sağlamış bir sekilde bağlantıyı kaybetmiş olabilir
    hackerin elektirği kesilebilir veya yazılımsal bir problem yasamıs olabilir seni tamamen soymamısta olabilir. sadece parayı almıstır.

İkisinin de ihtimali yok çünkü sahur yapmadan hemen önce pazara koymuştum hani sahur yaptım sonra geldim chara da baktım ne var ne yok diye. 7 tane wb koymuştum 3'ü satılmıştı üstümde 10m vardı 40m etti satıldıktan sonra. 4 tane kalmıştı işte. Ama sabah uyandığımda 800k para vardı üstümde

Olabilir de bilgisayarda bir sürü koruma var o dediğin de zor. ne olduysa oyun içinde ve oyunu bilen biri tarafından olduğu ap açık. folk banka önündeydi char.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Öncelikle geçmiş olsun,

Uzaktan bağlantı ayarlarınızı kapatmayı unutmuş olabilirsiniz. Genellikle format attıktan sonra uzaktan bağlantı ayarları erişime açık olur. Sizin bunu erişime kapalı yapmanız gerekiyor. Ayrıca TeamWiever vb. programlar da öncelikli bilgisayar sistemini daha sonra da hesabınızı tetiklemektedir.

Uzaktan erişim nasıl kapatılır?

Denetim Masası> Sistem ve Güvenlik> Sistem dedikten sonra sol tarafta Uzaktan bağlantı ayarları' na tıklıyoruz. Açılan ekrandan '' Bu bilgisayara Uzaktan Yardım bağlantılarına izin ver'' kutucuğu bulunmakta onun işaretli olmaması gerekiyor. İçi boş bir şekilde tabloda uygula ve tamam diyerek içeriği kaydedin.

Bu arada oyunun güvenlik sistemi olan ANYOTP' yi kullanmayı da ihmal etmeyiniz, iyi günler.

ANYOTP Resmi Sitesi

Teşekkürler, fakat bahsettiğiniz 2 konuda da bilgiliyim. Uzaktan erişim kapalı ve OTP sistemini kullanıyorum. Ona rağmen böyle bir şey oldu. Giden emeğime üzülüyorum gerçekten..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle kaybınız için üzgün olduğumu belirtmek isterim.
    Genellikle hesap bilgilerini başka bir oyuncuya emanet etmek, erişimine izin vermek ve şifre, hesap adı gibi bilgilerini paylaşmak ya da dolandırıcılık amaçlı sahte web siteleri, etkinlikler, hile programları yüzünden bu durumla karşılaşılabiliyor.
    Eğer cihazınızın güvenliğini sağlamazsanız cihazınız uzaktan izlenebilir ve hesabınız ihlal edilebilir.
    Bu konu hakkında destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Yasinbiyikli61 View Post
    Arkadaşlar Akara serverinde dün gece saat 4 gibi charı pazara bıraktım detaylı anlatıcam çünkü hiç bir şey anlamadım. Charda 4 tane +7 Weapon Breaker pazardaydı ve üstümde 42m para vardı. Oyun acıktı ben uyuyakalmışım. Sabah uyandığımda char folktaydı, 4 tane wb 7 de satılmıştı fakat üstümde 830k para var. Ne olmuş olabilir char anvilin sağındayken ben uykudayken folka nasıl gecebilir ve parası sıfırlanabilir? Yardımcı olur musunuz?
    Not: Char soyulmus olsa diycem bankada uniq itemler & +7 high class itemler de vardı.
    Şimdiden teşekkürler.
    Kardeşim sana ne olduğunu anlatayım . Aynı olay geçen yaz başıma geldi . Bilgisayarimda hiç bir zaman teamweawer kurulmadı uzak masaüstü bağlantısı da kapalı . Cari pazara koydum TV bakıyorum üzerimde satmaya hazır bekleyen 83 ringde warior ve 10 GB lik item var pazarda . Geldim PC ekranı açtım baktım ekranda bı internet sitesi açık tw kullandığınız için tşk ler yazıyor . Hesap bilgileri de kimseyle paylaşmamistim . Araştırdım gördüm ki ip numaranı bilen herhangi biri cmd üzerinden çok rahat PC ne bağlanabiliyor . Otp v.b güvenlik sistemleri aşılamiyor ancak girdiğin siteler ve ts kullaniyorsan o ts sunucusunu açan kişi ip numaranı görüyor . Ve senin ip ne bir virüs gönderiyorlar . Msdcsc virusin adı bu . Çalıştıra girersen orada yazılmış bir kod da olur senin girmedigin. Suphelendigim GB satış sitesi de var ama ismini vermeyecem . Oraya ringde warior satılır diye ilan verdiğimde msdcsc virüsü oluşmuş PC de . Dava acacaktim. 15 temmuz zamanıydı siber suçlara gittim darbeyle uğraşıyoruz bı seneye ancak incelenir bilgisayarın dedi . Bende uğraşmadim 300 400 TL lik soyuldum anlayacagin

Tags for this Thread