Results 1 to 4 of 4
    Member
    Nickname
    1OzGzi1
    Class
    Mage
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad

-----Dolandırıcılar Var Dikkat -----

Sw De Dolandırıcılar var Chat reporttan Ayrıca Kullanıcılarında Bilgisi Olsun İstedigimden Dolayı Konu Açıyorum Chat repot etmesini Bilmedigimden Degil Gec Olmadan İsmini Ve Prtsc si paylastigim Kisilerin IP adresleri Tespit edilerek cezalandırılmasını Talep ediyorum...

ARES SW
    Last edited by IBlackWicked; 05-26-2017 at 06:17 PM. Reason: CR kanıt paylaşımı

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılabilmektedir. Lütfen kanıtlarınızı herkesin görebileceği bölümlerde paylaşmamaya özen gösteriniz.

Member
    Nickname
    1OzGzi1
    Class
    Mage
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Haklısın Ustad Fakat Chat Report tan ceza landirilmasini Beklersek Bunlar Çok insanin Canını yakacaklardır Oyunu 18- Oynayan yaş guruplari var Ve Bunlara inanan cok 18+ insanlar var bence Dolandırıcılık konularında bu Kuralın geçerliliği tartisilir ben hâksiz yere insanlari rendice etmiyorum ve bu konununda sadece oyun yöneticileri ve GM lerin değil toplum olarak tüm playerlerin bilinçlendirilmesi kanaatim ce en doğrusu dur bunlar player değil emek hırsızları dır.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Oyun içerisinde sürekli olarak bu konu hakkında uyarılar yapılmaktadır. CR kanıtlarının paylaşılmaması kuralını lütfen dikkate alınız. Aksi takdirde forum hesabınız ceza alabilir.