Page 14 of 38 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 376
    Quote Originally Posted by KingGwanggaeto View Post
    Aynen hacı dün öğlen saat 12 gibi oyuna girdim gece 01'e kadar oyundaydım, ama bugün giriş yapmak istediğimde yasak bir program kullanıyorsun diyor. Knight Online yüklediğimden beri hiçbir program yüklemedim bilgisayara. Dünden beri değiştirdiğim kapatıp açtığım hiçbir program yok.

Belki bir işe yarar umuduyla xingcode dosyasını buraya bırakıyorum. İyi çalışmalar.
    http://s6.dosya.tc/server11/lxg9ei/XIGNCODE.rar.html
    aynen pcde hiç bir değişiklik yapmadığımız halde bu hatayı alıyoruz.güncellemelerimde kapalı.kendiliğinden ortaya çıktı

patch 2160 çektim malesef sorun çözülmedi

Senior Member
    gözlüklü adam iyidir onu sevin

Junior Member
    Quote Originally Posted by Dodgemebaby View Post
    gözlüklü adam iyidir onu sevin
    Suna gozluklu diyip durmayin adamin elindeki buyutec be kardesim

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu genel bir sorun herkes aynı hatayı alıyor. Bazıları 2 saatte bazıları 10 satte bu hatayı alıyor. Yeni patchden itibaren bu durum mevcut. Bazı arkadaşlar şöyle yapın bunu deneyin diye önerilerde bulunmuş. Birini denedim hiç bir deiğişiklik olmadı, dns otomatik yap patch 2160 diye hatta gm de öyle iadere edin demiş tavsiyede bulunmuş. Şimdi bende tavsiyede bulunayım. Oyundan kaynaklanan bir hatayı biz niye düzeltmeye çalışıyoruz? Yetkili kişi sorumlu kişi bizmiyiz? Bence sorumlu olanlar bu durumu düzeltip oyuncuların kayıplarınıda mutlaka telafi etmeliler.

sorun yaşayanlar foruma girip yazsında genel 1 sorun oldugunu görsünler 5-6 kişiyi görüp sorun sizden kaynaklı sanıyorlar

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BulKathos2 View Post
    Bu genel bir sorun herkes aynı hatayı alıyor. Bazıları 2 saatte bazıları 10 satte bu hatayı alıyor. Yeni patchden itibaren bu durum mevcut. Bazı arkadaşlar şöyle yapın bunu deneyin diye önerilerde bulunmuş. Birini denedim hiç bir deiğişiklik olmadı, dns otomatik yap patch 2160 diye hatta gm de öyle iadere edin demiş tavsiyede bulunmuş. Şimdi bende tavsiyede bulunayım. Oyundan kaynaklanan bir hatayı biz niye düzeltmeye çalışıyoruz? Yetkili kişi sorumlu kişi bizmiyiz? Bence sorumlu olanlar bu durumu düzeltip oyuncuların kayıplarınıda mutlaka telafi etmeliler.
    Katılıyorum Hocam

Senior Member Ajann's Avatar
    10:54'den sonraki girişlerde Xcode hata veriyor güncelleme gelmesi muhtemel.

Banned
    Oyuna girilmiyor.

Junior Member
    bu exp event etkinliginden yararlanamamız baya kötü oldu ama bundan daha kötüsü 3 gundur charıma giremiyorum,girsem de max 1-2 saat online kalabiliyorum,etkinlik süresi uzatılır sıkıntı degil dediginiz gibi fakat premium saatlerinden dogan kaybımız ne olacak?

Junior Member
    Az önce bende aynı hatayı almaya başladım sorunsuz oyunu oynamaktaydım.Sistemim fll lisanslı hiç bir harici program dosya vs. indirip kurmam.

Tags for this Thread