Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Exclamation Torpil Yapılmıyor Öylemi Gir İçeriye..

ben rosettada 81 level warrior(asmadus) şuanda karakterim tpt den banlandı bende ne bi hile var ne birşey var siz ayrımcılık yapıyorsunuz 2014 de girdim en son bu oyuna şimdi başladık pre aldık item aldık hile kullanan adamları şikayet ettim diye beni banlamışlar bu konuda yapacağınız birşey var mı clandaki bütün adamlarım haber bekliyor ? cennetler hepsi benim arkadaşlarım ben şikayet ettim diye banlanıyorsam bu gerçekten oyunu tekrar bırakmama neden olacak açıklama yaparmısınız rica ediyorum
    oyuna giriş İdim

bu konuda bilgi vermenizi bekliyorum
    dükkandan oynuyorum sabah 10 akşam 10 hilenin h sini kullanmadım kimseye haksızlk yapmadım beni neden banladılar hileyi şikayet ettim adamdaki diye ben buna eminim. sonuç bekliyorum sizden
    Şimdi Bu Yönetim Hadi Bir Açıklama Yapsın Bekliyorum..
    Last edited by IBlackWicked; 05-23-2017 at 09:31 AM. Reason: özel bilgi paylaşımı

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum üzerinden ne yazık ki hesap desteği sağlanamamaktadır. İtirazlarınızı destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz.
    support.nttgame.com adresi üzerinden destek sistemine girebilir ve biletinizi oluşturabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Forum üzerinden ne yazık ki hesap desteği sağlanamamaktadır. İtirazlarınızı destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz.
    support.nttgame.com adresi üzerinden destek sistemine girebilir ve biletinizi oluşturabilirsiniz.
    Bildirdim Destek Biletide Açtım Ben Buradaki Oyuncuları UYARIYORUM Bilgilendiriyorum Şimdi Oyunu Oynarkenki Bütün Videolarıda Upload Ediyorum Online Dakikama Baksınlar Dakkası Dakkasına Herşey Kayıtlı ben sizi bütün facebookda reklam alıp haksız yere banlandığınızı göstereceğim yazıklar olsun

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by satcalpak10 View Post
    Bildirdim Destek Biletide Açtım Ben Buradaki Oyuncuları UYARIYORUM Bilgilendiriyorum Şimdi Oyunu Oynarkenki Bütün Videolarıda Upload Ediyorum Online Dakikama Baksınlar Dakkası Dakkasına Herşey Kayıtlı ben sizi bütün facebookda reklam alıp haksız yere banlandığınızı göstereceğim yazıklar olsun
    Oyunda her oyuncu eşittir ve kimsenin bir diğerinden farklılığı yoktur. NTTGame bünyesinde çalışan hiçbir yönetici keyfe keder veya istek üzerine cezai işlem yapmamaktadır. Hile kullanan herkes kontrollerde ve raporlamalar sayesinde cezalandırılmaktadır. ''Torpil var o yüzden banlandım'' gibi suçlamalarda bulunuyorsanız kanıtlarınızı da ortaya koymanız gerekir. İnsanları yanlış yönlendirecek, yöneticileri zan altında bırakacak asılsız suçlamalarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Bu tutumunuzu devam ettirmeniz halinde forum hesabınız da ceza alacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Oyunda her oyuncu eşittir ve kimsenin bir diğerinden farklılığı yoktur. NTTGame bünyesinde çalışan hiçbir yönetici keyfe keder veya istek üzerine cezai işlem yapmamaktadır. Hile kullanan herkes kontrollerde ve raporlamalar sayesinde cezalandırılmaktadır. ''Torpil var o yüzden banlandım'' gibi suçlamalarda bulunuyorsanız kanıtlarınızı da ortaya koymanız gerekir. İnsanları yanlış yönlendirecek, yöneticileri zan altında bırakacak asılsız suçlamalarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Bu tutumunuzu devam ettirmeniz halinde forum hesabınız da ceza alacaktır.
    ben youtubede gmlerin boss attığı videoları dahi gördüm buna rağmen inanmadım yapmazlar dedim başladım oyuna ama kanıtım yok delilim yok dün konu açtım chet reporta şikayet ettiğim adam etme pişman olursun dedi ve ben buna rağmen ettim işte sonuçları hocam ben kimseyi asılsız suçlamıyorum beni nedensiz hile yokken bhiç bir bug vesaire yokken banlamaları koyuyor anlıyormusun sadece üzülüyorum eski oyundan hiç birşey kalmamış

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Selam,

Göndermiş olduğunuz raporu tekrar incelerseniz hesabınız ile ilgili gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. Raporunuzda kendi kullandığınız hileyi bildirme gibi bir güzellik yaparak bize yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederiz.

Temiz bir oyun oynamanız dileğiyle.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by satcalpak10 View Post
    beni nedensiz hile yokken bhiç bir bug vesaire yokken banlamaları koyuyor anlıyormusun sadece üzülüyorum eski oyundan hiç birşey kalmamış

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Selam,

Göndermiş olduğunuz raporu tekrar incelerseniz hesabınız ile ilgili gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. Raporunuzda kendi kullandığınız hileyi bildirme gibi bir güzellik yaparak bize yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederiz.

Temiz bir oyun oynamanız dileğiyle.
    bende hile falan yok şuraya atın bendeki hileyi avmde dükkanımda dedim keyif olsun oynamak amaçlı chara item alayım edeyim ben banlanan chara değil sizin adaletsiz ve suçsuz yere banlamanıza tepkiliyim giden parada zerre umurumda olmaz

Junior Member
    sabah oyuncular hakkında gereken yapılacaktır yazıyor şimdi ise şu yazdığınız raporun düzeltimesine bakın

Rosetta - Asmadus - TPT

Kendinizi raporladığınız için teşekkürler.
    Last edited by Khenarth; Today at 09:50 AM.

bu kadar belli etmeyin hocam hatır için ban attığınızı gerçekten üzücü

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Anladığım kadarıyla ss olarak report etmişsin ve ss de kendini ele veren client numarası - mor yazı ya da fake totem ts basmış olabilirsin

Bu da banlanmana sebep olmuştur