Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 93
    Junior Member
    Yeni bilgisayarıma oyunu kurdum ama npoint yükleyemiyorum. Sorun otp ile ilgili olabilir mi?

Member
    Nickname
    vatan
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    ESN koduylamı yükleme yapıyorsunuz, şu an bir npoint yükleme sayfasında bir problem bulunmamakta, oyun içi yükleme yapmayı denediğinizde de hata alıyor musunuz? Aldığınız hatayı biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?
    sorun oyun içine girememekte saten siteden yükleme yapilmiyor oyun içine girmek için otp gerekli deneme yapabilirsiniz siteden n point sekmesini bir deneme yapin lütfen o tp telefonda yüklüydü telefon pert bilgisara yükleme yapmak için cash lazim bende0004 cash var bu otp kurmak için lazim olana yetmiyor esn kod ko pazardan satin alinmiş ama sitede hata var

Member
    Nickname
    vatan
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vanhelsingxx View Post
    Aldıgım Npointi Yükleyemiyorum Yükleme Sayfasına Gidince Ana Sayfaya Atıyor Bi Kac Gündür Aynı Sıkıntı Var Ntt Game Bu Sorunu Çözemeyecek Kadar Bitik Durumdamı..??
    sitede eski hesaplarda var sorun yeni hesaplabuna çözüm lütfenr esn kod sayfasini açabiliyor eski hesaplar acamiyor

Member
    Nickname
    vatan
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Bluehero View Post
    Yeni bilgisayarıma oyunu kurdum ama npoint yükleyemiyorum. Sorun otp ile ilgili olabilir mi?
    sorun hesap eski olmasi yeni hesaplar esn kod sayfasini açabiliyor soruna çözüm lütfen

Junior Member
    Nickname
    TheSaga
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ImSorryBaby
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Birisi İlgilenecekmi Artık..__??

Junior Member
    Nickname
    TheSaga
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ImSorryBaby
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    cevap bekliyorum ne zaman çözülecek bu skıntı?

Quote Originally Posted by berksan456 View Post
    sorun hesap eski olmasi yeni hesaplar esn kod sayfasini açabiliyor soruna çözüm lütfen
    evet eski hesaplarla ilgili sorun var, yeni açtığım hesap sorunsuz giriyor ama yaklaşık 5 sene önce bıraktığım ama tekrar geçen hafta tekrar başlamaya karar verdiğim hesaplar npoint yükleme sayfasına giremiyor, bir an evvel çözüm bulunmalı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Mevcut sorun hakkında çalışmalar devam ediyor.

N-point yükleyemediği için bilet gönderemeyen ve otp'sini sıfırlayamadığı için oyuna giriş yapamayan oyuncular buradan bildirim geçerlerse gün içinde konuyu takip ederek ilgili birime aktaracağız. Lütfen bu konu haricinde, bu bölüme farklı içerikler yazmayınız.

Not: Sadece N-point yükleme sayfasına giremediği için N-point yükleyememe sorunu yaşayan oyuncularımız için destek ekibi tarafından bilet oluşturulacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

ben de 12 mayıstan beri npoints yükleme sayfasına ulaşamıyorum...

Merhaba,

İlgili ekibimiz sorun ile ilgili çalışmalarına devam etmekte. Hızlandırmaları konusunda tekrar bilgilendirme yaptık ancak çözüm süresi hakkında kesin bir bilgi veremiyoruz. Sorun, detaylı bir çalışma gerektiriyor olabilir. Bu konuda anlayışınıza güveniyoruz.

Diğer yandan bu süreçte nasıl yardımcı olabileceğimizi düşündük. Şöyle bir yardımda bulunabileceğiz: NPoint kodu satın almış olan oyuncılarımız (kod bilgisini girerek NPoints yüklemesi yapılabiliyordu), bilet sistemi ile bize ulaşarak ( " Ödeme sorunları " kategorisinden), yaşadıkları sorunun videosunu ve NPoints kodunu gönderirlerse; onların yerine, hesaplarına yükleme işlemini biz gerçekleştireceğiz. Ne yazık ki mevcut durumda ancak bu kadar yardım sağlayabiliyoruz.

Hesaplarında NPoint olmayan oyuncular, başka hesaplardan bilet gönderir ve bu bilgileri sağlarlarsa, onlar adına bilet oluşturarak iletişim ve kontrol sağlayabiliriz.

Bu yoğun bir süreç olacağı için sabrınızı korumanızı da rica ediyoruz.

Umit ediyoruz ki, en kısa zamanda genel bir çözüm alacağız.
    Last edited by Dr_Heisenberg; 05-25-2017 at 10:27 AM.