Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 81 to 90 of 93
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şu ana kadar yazanların listesini müşteri hizmetlerine iletiyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

bugün 19.gün,hala bir netice yok.bizim işimiz de yapımcı firmaya kaldıysa aylarca bekleyeceğiz herhalde...

Junior Member
    bende de aynı sorun var..

Senior Member gsferhatgs's Avatar
    Nickname
    gsferhatgs
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Aynı Problem bendede mevcut ve premium 15 günü bu şekilde boşa gitti bile hala çözüm yok mu? Otp sebebiyle karakterime giremiyorum. Vereyim ESN kodunu yükleyin hesabıma...
    ..............................................................

bu bakımda da bizim sorunumuz çözülmemiş.20 gün oldu..teknik konulardan pek anlamıyorum ama bunun çözümü çok zor olmamalı diye düşünüyorum..sanıyorum iş yoğunluğundan ilgi azlığı var...

aynı sorun var

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sabah saatlerinde, bu sorunun çözümlendiğine dair bir geri dönüş aldık. Yaptığımız denemeler sonucunda da sorunun çözümlenmiş olduğunu onayladık.

Hesaplarınıza giriş yaparak denediğinizde sorun çözümlenmiş olacak. Ancak her ihtimale karşı, sorun yaşamanız durumunda " Ödeme Sorunları " bölümüne bilet göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Sabrınız için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar dileriz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Belediye çalışıyor.

Merhaba, ben 800 cash çektim ama oyunun içindeki preimum alma sayfasına girince hata veriyor. premium alamıyorum. acilen yardımlarını bekliyorum

Premium Sayfasına Giriş Hatalı

Merhaba, ben 800 cash çektim ama oyunun içindeki preimum alma sayfasına girince hata veriyor. premium alamıyorum. acilen yardımlarını bekliyorum...

Login failed, please select the 'confirm' button to retry. diyor