Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 93
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    NPoint yüklemeye çalıştığınızda karşılaştığınzı bir hata var mı ?
    Hayır herhangi bir hata gelmiyor. Npoint yükleye tıkladığımda http://billing.nttgame.com/payment/payment.aspx kod girme sayfası yerine direk olarak nttgame.com ana sayfasına yönlendiriyor.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Bluehero View Post
    Hayır herhangi bir hata gelmiyor. Npoint yükleye tıkladığımda http://billing.nttgame.com/payment/payment.aspx kod girme sayfası yerine direk olarak nttgame.com ana sayfasına yönlendiriyor.
    Yaşadığınız soruna çözüm sağlamak adına müşteri hizmetleri bölümü ile iletişime geçmeniz gerekiyor, hesabınızın bilet gönderebilecek şartlara uygun olduğunu gözüküyor. Ödeme Sorunları bölümüne konu hakkında bilet gönderirseniz müşteri hizmetleri bölümü gerekli işlemleri yapacaktır.

Junior Member
    Yaşadığınız soruna çözüm sağlamak adına müşteri hizmetleri bölümü ile iletişime geçmeniz gerekiyor, hesabınızın bilet gönderebilecek şartlara uygun olduğunu gözüküyor. Ödeme Sorunları bölümüne konu hakkında bilet gönderirseniz müşteri hizmetleri bölümü gerekli işlemleri yapacaktır.
    Teşekkür ederim bilet gönderdim.

Otp block oldugu için oyuna giremiyorum siteden npoint sekmesinden sürekli ana sayfaya atıyor biletle esn kodu yolladım sizden ricam o kodu hesabıma yüklemeniz np yüklenirse ics ye reset kendim atıcam

NPoint yüklemeye çalıştığınızda karşılaştığınız bir hata var mı ? Eğer NPoint yükleme sayfasına ulaşmak istiyor ve ulaşamıyorsanız size yardım etme imkanım var fakat siz zaten bu sayfaya ulaşabiliyorsanız ve OTP sıfırlama işlemini bize yaptırmak niyetindeyseniz maalesef bu konuda yardımcı olamayız. Burada NPoint satın alma işlemlerinde sorun yaşayan oyunculara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Eğer konu hakkında bilet gönderdiyseniz gerekli işlemler kontrol sonrasında yapılacaktır, tahmin edersinizki sorunu yaşayan oyuncularımız yaptığımız duyuru sonrasında hemen bizlere ulaşmaya başladı ve yaşanan yoğunluk nedeni ile işlemlerin zaman alması da çok normal. Eğer bilet gönderdiyseniz sabırla gelecek yanıtı beklemenizi tavsiye ederim, anlık olarak konu takip altında zaten.
    sayın Patheoz,ayın 12 sinden beri npoints satın almak için ödeme sayfasına ulaşamıyorum..bilet attım ama 5 gün sonra kapatıldı.netice yok maalesef..tekrar bilet mi atmamız gerekiyor..

Junior Member
    Nttgame ekibi lütfen destek hesabima 1 haftayi gecik süredir giremiyorum otp hatasi aldim durduk yere siteye cash yükleyemedim ticket atmaya cash yok sizler durumu düzeltene kadar en azindan 10 cash ikramda bulunursaniz biz magdurlara hesaplarimiza girebiliriz en azindan 2. Kez yorum yapiyorum gercekten sikici bir durum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

cash yüklenmeyen hesap bu 10 cash fazla degil iyi akşamlar....

Olmadı Hala....

Suan çalışmıyorlar

Hayır öyle bir niyetim yok sadece belirttiğim gibi otp ye reset için np ye ihtiyacım var yaklaşık 10 küsür senelik bir hesap kullanıyorum npoint sekmesine ulaşamıyorum esn kodu aldım yükliyemiyorum hesapta 1 np kaldı iki kere msg isteyince sizden ricam biletteki np point kodunun hesabıma yüklenmesi reset atıp oyuna girebilmem için bu işlemi sizin yapmanız önem arz ediyor sitede npoint sekmesinin düzeltilme işlemi anladıgım kadarıyla uzun sürecek oyun için haklarımın bitmemesi ve esn kodumun süresi dolmaması için acil yardımlarınızı bekliyorum

benim bilet gönderme sansım yok ben napıcam