Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

arkadaşlar okcu hiç oynamadım ama bu kadar seri atak bana saçma yorum sizin !!!

Junior Member
    ve hareketli bi adama 3lü 5li okun hepsinin isabet etmesi

Member
    Nickname
    TurkishStellWrist
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    hiç bir şeyi yoksa kardeş bu adam macro.
    13

Quote Originally Posted by LazyStudent View Post
    hiç bir şeyi yoksa kardeş bu adam macro.
    hiç bir şeyi yoksa mı daha nasıl bir şeyı olacak
    Ya olduğun gibi görün ,
    Ya da göründüğün gibi ol.

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    normalde yapılan atakta bir sorun yok. mana çekme skili arkadaki okçudan geliyor. son öldüğün sahnede sen kaçmaya başladıktan 1 saniye sonra karşıdakinin ekranında harekete geçersin, yani sen 2 metre uzaklaştığında o kişinin ekranında daha yeni adım atmaya başlıyorsun, onun için herşey normal gözüküyor.

FAKAT! ;

öldüğün sahnede okçu sana HAREKET ETMEDEN 1saniyede 3 skill birden atıyor, en azından efekt öyle gözüküyor, bu normal değil, biraz kıllandırdı.

yine de cr ye atmanda fayda var. en azından aklındaki soru işaretini giderirsin.
    More than an ARCHER - 1stARCHERY

https://www.youtube.com/user/synergi9292

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sailor59 View Post
    normalde yapılan atakta bir sorun yok. mana çekme skili arkadaki okçudan geliyor. son öldüğün sahnede sen kaçmaya başladıktan 1 saniye sonra karşıdakinin ekranında harekete geçersin, yani sen 2 metre uzaklaştığında o kişinin ekranında daha yeni adım atmaya başlıyorsun, onun için herşey normal gözüküyor.

FAKAT! ;

öldüğün sahnede okçu sana HAREKET ETMEDEN 1saniyede 3 skill birden atıyor, en azından efekt öyle gözüküyor, bu normal değil, biraz kıllandırdı.

yine de cr ye atmanda fayda var. en azından aklındaki soru işaretini giderirsin.
    ağacın dibine kadar hiç bir sıkıntı yok ama bu adamı özellikle videoya aldım 1-2-3-4-5 olan birşey değil cr ye de attım fakat archer arkadaşların yorumunu merak ettim ağacın dibine geldikten sonra dikkat ettiysen hiç hareket etmeden skil atıyor tamam diyelim skili atıyor ona da eyvallah fakat kaçan bir adama imkanı yok 8li okun isabet etmesi hadi isabet ett o kadar seri olması imkansız aklıma kosper oldugu geliyor başka seçenek yok zaten oyuna dışarıdan herhangi bir müdahale de ban sebebi en iyi ihtimalle macro desek bile yine ban yemesi lazım arkadaşın yetkili birinden yorum bekliyorum yeterli gelmesse daha uzun videosunu çekerim

Junior Member
    ice ve lr skili ayrıca tek el kaldırmada geliyor bi tek 70 skili yürürken atılıyor diye biliyorum

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    arkadaş koxp kullanıyor bariz belli, bu kadar seri atak olmaz ben de okçu oynuyorum

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by Subzero0033 View Post
    ağacın dibine kadar hiç bir sıkıntı yok ama bu adamı özellikle videoya aldım 1-2-3-4-5 olan birşey değil cr ye de attım fakat archer arkadaşların yorumunu merak ettim ağacın dibine geldikten sonra dikkat ettiysen hiç hareket etmeden skil atıyor tamam diyelim skili atıyor ona da eyvallah fakat kaçan bir adama imkanı yok 8li okun isabet etmesi hadi isabet ett o kadar seri olması imkansız aklıma kosper oldugu geliyor başka seçenek yok zaten oyuna dışarıdan herhangi bir müdahale de ban sebebi en iyi ihtimalle macro desek bile yine ban yemesi lazım arkadaşın yetkili birinden yorum bekliyorum yeterli gelmesse daha uzun videosunu çekerim
    Niye hareket etsinki 3-5 combo hareket etmesine gerek yok w combo yapıyorsa.

Oyunda senin ekranda görükenle karşıdaki bir değil aşağıdaki videoda göreceksin.

Ani hareketlerde daha fazla oluyor bu slayt atarken, lett feet basarken, kitlendikten sonra siz hareket etseniz bile karşıdaki kişinin ekranında bi müddet daha durur aniden hızlanırsınız.

Koxper olsa 9lu ok aynı anda atardı ve bütün okları isabet ederdi ilk 3-5 combo başladığında tam oturtamamış yan vurmuş sana 5li okları 3ü isabet etmiş archerlar ne çektisorunlu job ve en ufak bir şeyde koxpersın

Last edited by TellerMine; 05-22-2017 at 07:26 AM.

Banned
    Nickname
    JustOGZ
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    3-5 makro, hile yok. İncelense bile bu sonuç çıkacak, eminim. Biraz mesafe varken oklar 2şer 3er değiyor, yaklaşınca 3-5 isabet ediyor ki ekran bugundan dolayı senden biraz mesafesi varmış gibi gözüküyor. En fazla makrodan hapis yer.
    Edit: Eliyle w komboyu bu şekil kullanan okcular var. Makronun da kesinliği yok yani.