Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Manes - jr dengesizliği -

12 gün önce ring ile karus mage aldım . 12 gündür 12 jr dir demiyorum arada sabahları da giriyorum 12 gündür silver gem göremedim . bunda karusların jr yazısı gectiği an basması humanların ekip ekip tıklaması çok etkili oluyor . arkadaslardan da aynı tepkiyi alıyorum . buna karusun sağlam klanları ya da kralın bi çözüm bulması lazım biz 41. dakika da tıklayacaz biz 42. dakıkada tıklayacaz seklınde yazı geçerek karusların humanlardan geri kalmasına bi çözüm bulunması lazım . böylece giderek karuslarda ekip olarak tıklamaya başlayabilirler diye düşünüyorum . 12 gün benle aynı jr ye giren karşı ırktan bir karakterle kendımı kıyasladıgımda adam 7 md si varsa 8 md aldı mesela bense 12 jr sonucunda oasis stafımı garp bile yapamadım arada 60 70 m oynuyor
    Last edited by Rosseu; 05-14-2017 at 10:05 PM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    kısmetsizlik.

Hocam 12 gün bazen oluyor sadece 1 black alıyorum afk olanlar genie açan priestler elinde stafla girmeyen mageler elinde bayrakla giren rogueler . hepsi beni buluyor

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Rosseu View Post
    Hocam 12 gün bazen oluyor sadece 1 black alıyorum afk olanlar genie açan priestler elinde stafla girmeyen mageler elinde bayrakla giren rogueler . hepsi beni buluyor
    kör talihin bukadarı, bahtsız bedevi gibisin. :'/

evet haklısınız hocam

Senior Member
    Takip ettiğim kadarıyla bu her serverda var. Karuslar önce tıklıyor, humanlar daha geç. Sanırım tabelada, humanların son hanede yazan rakamın görünmemesi bunda etkili oluyor.

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    12 gün önce ring ile karus mage aldım . 12 gündür 12 jr dir demiyorum arada sabahları da giriyorum 12 gündür silver gem göremedim . bunda karusların jr yazısı gectiği an basması humanların ekip ekip tıklaması çok etkili oluyor . arkadaslardan da aynı tepkiyi alıyorum . buna karusun sağlam klanları ya da kralın bi çözüm bulması lazım biz 41. dakika da tıklayacaz biz 42. dakıkada tıklayacaz seklınde yazı geçerek karusların humanlardan geri kalmasına bi çözüm bulunması lazım . böylece giderek karuslarda ekip olarak tıklamaya başlayabilirler diye düşünüyorum . 12 gün benle aynı jr ye giren karşı ırktan bir karakterle kendımı kıyasladıgımda adam 7 md si varsa 8 md aldı mesela bense 12 jr sonucunda oasis stafımı garp bile yapamadım arada 60 70 m oynuyor
    Ben bu durumu canlı yayınlarda dile getirdim. Human sayacı bozuk, humanların hepsi birden tıklasa bile sistem geç algılıyor öyle sıraya sokuyor. Fakat zannedersem rhales ne demek istediğimi anlamadı ve en iyi ihtimalle JR lerde random party oluşturma sistemine geçebiliriz dedi. Bir daha beyan ediyorum JR human sayacında sorun var. Bu eski sunucularda belli olmayabilir 50 ile 150 kişi giriyor zaten fakat manes ve akara gibi sunucularda bir anda 750 kişi tıklayınca sayaç 5`er 10`ar artıyor. Yani tüm humanlar organize oluyor 8 er 8 er tıklıyor diye bir durum yok, bir bug var ve bu keşfediğilden beri kullanılıyor.

Quote Originally Posted by Netrol View Post
    Ben bu durumu canlı yayınlarda dile getirdim. Human sayacı bozuk, humanların hepsi birden tıklasa bile sistem geç algılıyor öyle sıraya sokuyor. Fakat zannedersem rhales ne demek istediğimi anlamadı ve en iyi ihtimalle JR lerde random party oluşturma sistemine geçebiliriz dedi. Bir daha beyan ediyorum JR human sayacında sorun var. Bu eski sunucularda belli olmayabilir 50 ile 150 kişi giriyor zaten fakat manes ve akara gibi sunucularda bir anda 750 kişi tıklayınca sayaç 5`er 10`ar artıyor. Yani tüm humanlar organize oluyor 8 er 8 er tıklıyor diye bir durum yok, bir bug var ve bu keşfediğilden beri kullanılıyor.
    senin kafa yanmış herhalde. ekip ekip tıklıyor humanlar. human olmasam dediklerine inanıcamda allahtan humanım

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Çare rosetta

http://forum.nttgame.com/forum/showt...iki-de-rosetta

Senior Member cesurmoreski21's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Humanım. Biz ekip olarak tikliyoruz. Sayaçta sıkıntı yok. Karuslar hemen yüklendiği için biz humanlar ekip olarak rahatca aynı partide olabiliyoruz
    HALKIN SESİ- TARAFSIZ VE GÜVENİLİR İNSAN