Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 71 to 80 of 98
    Oyuncu haklarını korumak için getirilmiş otp sistemini oyunlara zorunlu kılıp otp kullanmayan kişilerin bizim haklarımızı gasp etmesini engellemeniz konusunda önemle yardımlarınızı bekliyoruz. Elini kolunu sallayan kişilerin gelip slotlara mob çekme vb örneklerle biz oyunculara yaşatmış olduğu huzursuzluk konusunda yardımlarınızı bekliyoruz. İyi çalışmalar.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    BuyukSelcukluDevleti
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Konu günceldir

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    destanda ben otp aktif sanıyodum ya degilsede hemen aktif edilmeli farmcıların ana kaynagı olan destanı birazda olsa farmcılardan uzak tutalım

Bende katılıyorum OTP Zorunlu olması illagalligi Minimuma indirir Tanıdıgım herkez OTP kullanıyor

Member ElderXochiquetzal's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FatalityRiders/ElderSociety
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    konu güncel

özellikle destan oyuncularının desteklerini bekliyoruz.

Şahsen cz de hileye dair bir şey yok ve olduysa da direk video çekip gönderiyorlar sonu belli. Slotlara mob çekme sıkıntısı var ama otp olsa da yine gizliden çeker diye düşünüyorum durdurmaz onu pek.

Quote Originally Posted by ElderXochiquetzal View Post
    konu güncel

özellikle destan oyuncularının desteklerini bekliyoruz.
    Destanın ayakta kalmasının sebebi sürekli yeni oyuncular tarafından beslenmesidir. Yeni oyuncu da hesabı açıp oyuna girip oynamak ister. OTP imiş sms onayı imiş bunlarla uğraşmaz. Gireyim bakayım nasıl bir oyunmuş der. OTP zorunluluğu gelirse destanın en büyük avantajını yok etmiş olursun. Rosettanın oyuncu kitlesi artar. Destan kan ağlamaya başlar. 3-4 ay sonra hangi sunucu ile birleşelim diye burada anket konuları açarsınız.

Ama doğru, size göre ne derse desin biri otp zorunluluğu gelmesin diyorsa illegal oyuncudur dimi. Sen söylemeden ben yazayım dedim

Kısacası OTP zorunluluğu sunuculara vurulan büyük bir darbedir. OTP zorunluluğu açılan hiç bir sunucu ayakta kalamadı, hiç bir zaman da kalamayacak. Nedenini yukarıda yazdım. Yok illegalsin yok şöylesin yok böylesin, işine geldiği gibi konuşuyosun vs. diye yaftalamadan önce adam akıllı anla dediklerimi. Belki hak verirsin.
    Last edited by Ondenia; 06-04-2017 at 06:26 AM.

destana otp zorunluluğu isteyen arkadaşlar sizide destan herangi bir serverle birleşme istiyoruz gibi konularda görecegimden eminim otp gelmiş veya gelmemiş beni pek ilgilendiren bir konu deyil destanda oynamıyorum ama şunu biliyorum destanı ayakta tutan tek sebep otp olmamasıdır otp nin amacı hesap güvenliyini saglamaktır ilegalliyi önleme gibi bir özelliyi yoktur karekterine telefon numarası bulup sms sini açan kişi otp sinide yapar yoluna devam eder zaten otp ücretsiz olabiliyosun

farmer kişi gb nerde yüksekse orda oynar otp hatta sms bile ona engel deyildir para kazanıyor 5 cash hatta prenium onu etkılemez ilegal kişiye engel olmak isteniyosa sık sık xıncode ile kontrolleri sürekli online gm yle kontrolleri arttırmak hatta en azından playerı çok olan sw lerde sürekli pm atabilecegimiz gm ler şikayetlere anında karşılık verebilir canlı destek gibi düşünün

Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Ondenia View Post
    Destanın ayakta kalmasının sebebi sürekli yeni oyuncular tarafından beslenmesidir. Yeni oyuncu da hesabı açıp oyuna girip oynamak ister. OTP imiş sms onayı imiş bunlarla uğraşmaz. Gireyim bakayım nasıl bir oyunmuş der. OTP zorunluluğu gelirse destanın en büyük avantajını yok etmiş olursun. Rosettanın oyuncu kitlesi artar. Destan kan ağlamaya başlar. 3-4 ay sonra hangi sunucu ile birleşelim diye burada anket konuları açarsınız.

Ama doğru, size göre ne derse desin biri otp zorunluluğu gelmesin diyorsa illegal oyuncudur dimi. Sen söylemeden ben yazayım dedim

Kısacası OTP zorunluluğu sunuculara vurulan büyük bir darbedir. OTP zorunluluğu açılan hiç bir sunucu ayakta kalamadı, hiç bir zaman da kalamayacak. Nedenini yukarıda yazdım. Yok illegalsin yok şöylesin yok böylesin, işine geldiği gibi konuşuyosun vs. diye yaftalamadan önce adam akıllı anla dediklerimi. Belki hak verirsin.
    ayrica normal oynamak isteyen insan bile oyunda "trade" kısmını actırmak için ya 5 cash e telefon onayi veyahut premium alması gerekiyor. onun dışında quest itemleriyle oynamak isteyene bir diyecegim yok. onlar için zaten destanmış efendime söyliyim aresmiş farkeden zaten bir şey yok. diye bir ibare var bundan bir iki post oncesinde başlıgı takip etmek tabiki zorunda degilsiniz ama buna degindim. yorumları okursanız sevinirim.

Quote Originally Posted by ElderXochiquetzal View Post
    "Olan normal oynamak isteyenlere oluyor" valla bence olmuyor, zaten cogu güzel uygulama ücretsiz . ayrica normal oynamak isteyen insan bile oyunda "trade" kısmını actırmak için ya 5 cash e telefon onayi veyahut premium alması gerekiyor. onun dışında quest itemleriyle oynamak isteyene bir diyecegim yok. onlar için zaten destanmış efendime söyliyim aresmiş farkeden zaten bir şey yok. ben cz de karşımda durmayan, etkinliklerde human-karus mucadelesini görmedigim her insana geldi, gider gözüyle bakarim.cekismenin olmadıgı serverda kimse oynamaz, bunun örneklerini görüyoruz. keza öylede olur yillardir destan serverinda oynuyoruz, yillardir illegal aktivite icerisinde bulunan cok insan var, ve bu insanlari biraz olsun zora sokmak bence hem bizi hem nttgame ekibini rahatlatir. 5 10 postu olan adamlar dedigin insanlar ise forumda aktif olmak zorunda degillerdir. bu bir insiyatifdir.
    multi konusunda gerekli moderatörler ip kontrolu yapabilirler belkide yapmişlardir. yapmadiysalarda davet niteliginde olsun multi oldugu tespit edilen yorumları kaldirirlarsa sevinirim.

Class
    KO -> Mage
    Clan
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HaylazSerseri33 View Post
    destana otp zorunluluğu isteyen arkadaşlar sizide destan herangi bir serverle birleşme istiyoruz gibi konularda görecegimden eminim otp gelmiş veya gelmemiş beni pek ilgilendiren bir konu deyil destanda oynamıyorum ama şunu biliyorum destanı ayakta tutan tek sebep otp olmamasıdır otp nin amacı hesap güvenliyini saglamaktır ilegalliyi önleme gibi bir özelliyi yoktur karekterine telefon numarası bulup sms sini açan kişi otp sinide yapar yoluna devam eder zaten otp ücretsiz olabiliyosun

farmer kişi gb nerde yüksekse orda oynar otp hatta sms bile ona engel deyildir para kazanıyor 5 cash hatta prenium onu etkılemez ilegal kişiye engel olmak isteniyosa sık sık xıncode ile kontrolleri sürekli online gm yle kontrolleri arttırmak hatta en azından playerı çok olan sw lerde sürekli pm atabilecegimiz gm ler şikayetlere anında karşılık verebilir canlı destek gibi düşünün

"destanda oynamıyorum ama şunu biliyorum destanı ayakta tutan tek sebep otp olmamasıdır"

destan da oynamayıp ayakta durmasının nedenini söylemek. o zaman neden destanda oynamıyorsunuz? hem otp de yok?

ayrica şuna deginmek isterim ki; manes ve akara vb.. cogu otpli serverlara akın eden koca bir farmci efendime söyliyim pazarci ekip otp yüzünden mi serverdan ayrıldı yoksa pk olmamasından, sirkilasyon olmamasından, efendime söyliyim cektikleri itemleri satamamasindan dolayı mı birakti?

burda tatava yapmaya gerek yok. bende biliyorum serverin giriş sistemi otp istesede her türlü şekilde dahil olacak, fakat istiyorum ki kaybetsinler, ugrassınlar, bıksınlar. biz zaten gerektigi zaman gerektigi yerlere şikayetlerimizi yapan insanlarız.

destanda oynamayıp burda destanın ölücegini idda eden arkadaslar 2 senedir ayni şeyleri söylüyor.

biz FatalityRiders Clanı(ElderSociety) olarak destan sunucusunu birakmayi düşünmüyoruz. Bizimle aynı Fikirde olan RTM(HexenMeister) ekibi ile gerekise karişilikli oynarız ama genede oynariz sıkıntı degil. birleşmeymiş efendime söyliyim taklaya gelmeymiş cok önemli şeyler degil bunlar.

otp giriş zorunlulugu gelmesin, ya böyle olmaz, söyle olmaz gerek yok rossettaya dönüşler olur.. diye korkutmanın burada sallamanın anlamı yok, forumda belli ki rosettanın canlanması için cok güzel çalişiyorsunuz. bu ekip gerçekten her yerde rossettayi övüyor. bizim destan oyuncuları olarak böyle şeylere ihtiyacimiz yok. sadece sikayetci oldugumuz konulardan birine deginiyoruz. bunlardan biride destan serverinin otp giriş zorunlulugu getirilmesi.