Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

ntt game resmı facebook sayfası uzerınden soyulma

11.05.2017 saat 23:00’te soyulduk.Olay şöyle gelişti:Oyuna girdiğımde emc townda biri mesaj attı ben inanmadım clandan arkadaşım olan PstApclyptc ‘ye pm attım oda bende simdi katılıoyorum dedi tamam anlat bende katılayım o zaman dedim arkadaşım NTTGAME’ in sitesıne giriş yapmamı ve NTTGAME’ in sağ alt tarafta yazan bizi takip edin kısmında bulunan facebook sayfasını tıklamamı soyledi. NTTGAME’ in resmi facebook sayfası üzerinde bulunan bir resme yapılan yoruma tıkladım ve soyuldum meğer arkadşımı da soymuşlar bana bu bilgiyi veren hırsızlarmış.NTTGAME ‘in resmı facebook sayfasında oldugu için bende işin açıkcası pekde şüphelenmedim zaten NTTGAME’in resmi facebook sayfasından bizi soyuyolarsa denecek cok da birsey bulamıyorum.NTTGAME , yaklaşık 30 milyon kullanıcısı olan bi oyunun resmi facebook sayfası hiçmi kontrol edilmıo ve bu link ertesi günü hala aynı yerde duruyordu kimbilir daha kaç kişinin canı yandı.Biz sizlerede güvenemeyeceksek sizde resmi sayfalarınızı eğer koruyamayacaksanız etkinlik falan yapmayın bizi mağdur etmeyin.charımın adı gabilondo24 gerekli kontrollerin yapılarak ben ve arkadaşımın çalınan itemlerimızin iadesini ve bu işte parmağı bulunan insanların banlanmasını istiyorum.Saygılarımla.(Benim bildiğim böle mağdur olan 10 dan fazla char var .)

gabilondo24 &PstApclyptc

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Her Adamın Söylediğini Yaparsan Donsuzda Kalırsın.

Junior Member
    her adam dedıgın benım yakın arkadasım yazdıgımı anlamadan bos bos konusma.

Junior Member
    gordionda çok organize özellıkle elmoradda soyuyorlar yardım etme maksadıyla bende soyuldum + 80 lwl adam 10 gb lık item vermekle kandırıyor yada + 81bana warior verdi sen bunla oyna diye sen bana yardım ettın zor zamanımda bende sana vereyim senın gibi adam kalmadı gıbı al bu benım hesabım al oyna deyip şifersine ıd sine kadar verdi şifre ve ıd verirken fotoraf çektim sadece ve bana telefon numarasını verirken dün adı serverda dolandırıcılıkla anılıyor diyede geçti kral tarafından yazıldı serverda hırsızlıkla adının anıldığı 10 gblık kalkan verdi tradeden onayladı durduk yere şaşırdım kabul etmedim iteminin gitmesini göze almış adam ki benimde ona güvenip sorgusuz itemlerimi göndermem için güven kazanmak için adam herşeyi yaptı resmen itemleri gönderdim warior hesabına ve o 81 lwl bana veriği wariorun şifresini değitirdi giriş yapamadım bidaha ve adamı bulduk sıkıştırdık ilk sen kımsın deyip beni tanımamazlıktan geldi ve telefon numaranın olduğu resım bende var deyince ben sadece sana clan ally verdım dedi relog atıp gelıcem dedı gidiş o gidiş girmedi daha oyuna o anın resmını de çektım ama cep telefonuyla çektiğim için pek geçerlı olamayabılırmıs sanırım bu durum için ne yapabilir yardımm

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by kptn625 View Post
    her adam dedıgın benım yakın arkadasım yazdıgımı anlamadan bos bos konusma.
    Arkadaşın Olsa Ne Olur Herşeye Sazanovic Yapmayacaksınız Az Forum Takip Edin Bilgilenin.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Gerek oyun içerisinden, gerekse forum üzerinden ve sosyal platformlardan, sahte siteler hakkında yüzlerce hatta binlerce bilgilendirme yapılmakta.

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır. Lütfen destek ekibine bilet atınız.
    Bilet göndermede hata alırsanız, CTRL + F5 kombinasyonu ile çerezleri temizleyerek tekrar deneyiniz. Tekrar hata alırsanız, lütfen farklı bir tarayıcıdan deneyiniz.

Junior Member
    spedy yardımcı olmayacaksan bos bos konusma.yazdıklarımı anlamıosan anlayan adamlara bırak.ntt game ın resmı facebook sayfasında 2 gun boyunca adamların lınkı duruo normal mı bu.anlamıosan daha nası anlatalım.

Junior Member
    sahte sıteler dıyonuzda sıte resmı nttgame facebook sıtesı herhangı bı sıteden bahsetmıyorum.akoml sağolun. tıcket da en yakın zamanda atılacaktır
    Last edited by kptn625; 05-14-2017 at 07:18 PM.

Member
    Nickname
    IKISinekKızı
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ComingSOON
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    kardeşim sen resmi siteden , resmi facebook adresine gitmişin buraya kadar her şey doğal anladık.

Lakin facebook bir sanal ortam olduğu için oraya yorum atabilirler değil mi mantıklı bence sencede mantıklıysa gidip bir soğuk su içebilirsin.Geçmiş Olsun