Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Otp ile soyulma

Junior Member

Otp ile soyulma

destan serverinda oynuyorum her ay duzenli pre cash cekip sms onayi otp ve itemlerim kilitli oldugu halde charima cash dahi yuklenmeden soyuldum otpyi sadece mobil sahsi telimde kullandim 2. bir cihaza kurmadim otp aktifligi kapatilmamis ve bu basima 2. Kez geliyor ilkinde otp yoktu attigim tickete otp kurun dediniz kurdum itemlerimi kitledim ustelik sealed itemle acilan itemler kullandim sonuc yine ayni lutfen yardim edin oyunu birakmayi dusunmuyorum

Server : destan
    Karakter: tAaa tAaaCz

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    http://support.nttgame.com/ buradan tıcket atarsan en azından charına bakılabilir . Forum üzerınden hesap destegı yok .

Junior Member
    Gerekli ticketi attik buradan herkes gorsun aciksa cozum bulunsun istiyorum

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TahaYasin43 View Post
    Gerekli ticketi attik buradan herkes gorsun aciksa cozum bulunsun istiyorum
    Ticket hariç forum üzerinden hesabın hakkında bilgi veya destek alamazsın hocam .
    Biletinin geri dönülmesini beklemek zorundasın bu konuda.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Bilet sisteminde aşırı yoğunluğu engellemek (gereksiz biletlerin önlenmesi adına, çoklu bilet atmayınız) ve size daha kaliteli bir destek sunmak adına hesabınızda en az 1 Npoint bulunması gerekmektedir. Bu durum için npoint yüklü bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz.

Dilerseniz Twitch yayınlarını izleyerek npoint kazanma şansı elde edebilir, veya yetkili satıcılardan temin edebilirsiniz.

Bilet göndermede hata alırsanız, CTRL + F5 kombinasyonu ile çerezleri temizleyerek tekrar deneyiniz. Tekrar hata alırsanız, lütfen farklı bir tarayıcıdan deneyiniz.

Junior Member
    Cashim var attim ticket zaten buraya konu acmamdaki sebap boyle imkansiz bisiyin nasil oldugunu anlamak ve kimsenin yardimci olmamasi ...

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TahaYasin43 View Post
    Cashim var attim ticket zaten buraya konu acmamdaki sebap boyle imkansiz bisiyin nasil oldugunu anlamak ve kimsenin yardimci olmamasi ...
    Fake site hesap paylaşımı ve benzeri şeyler olabilir geçmiş olsun.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Siz yinede bir ihtimaller gözden geçirin,

Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    OTP li karakterin soyulması; bu konuda firmayı suçlu göstermeye çalışmak yerine kullanım şeklinizi gözden geçirmenizi öneririm.

Öncelikle OTP li karakterin soyulma ihtimallerini gözden geçirelim.
    1.) OTP li karakter ortak kullanılıyorsa soyulur(Söz konusu Knight Online ise kimseye güvenmeyeceksin).
    2.) OTP paylaşımı gerçekleşirse soyulur.
    3.) OTP programı bilgisayarınızda kurulu ve bilgisayarınız yeterince korunmuyorsa soyulur.
    4.) Karakteri bir başkasından devraldıysanız(Kullanıcı sözleşmesine aykırı bir durum tespiti halinde müşteri desteği verilmez) eski sahibinde kurulu olan OTP programı güncel olarak şifre üretmeye devam edecektir, dolayısıyla karakterinizin OTP si bir başkasında da olacaktır.
    5.) OTP telefonunuzda kurulu ama telefonunuzu 1-2 dakikalığına da olsa eline alabilecek kurnaz bir arkadaşınız varsa soyulur.
    6.) PC başından uzun süreli ayrılırken karakterinizi oyunda bırakıyorsanız yine Uzak erişim ile soyulabilir.
    7.) Hesabınızı satmaya çalışırsınız (kullanıcı sözleşmesine aykırı bir durum) yine soyulursunuz.

OTPli karakter nasıl soyulmaz? Sorusunun cevabına gelirsek;
    Karakterinizin OTP si sadece telefonunuzda, karakterinizi paylaşmıyor, OTP tek kullanımlık şifrenizi kimseye vermiyorsanız ve telefonunuzu kurcalayacak kurnaz bir arkadaşınız yoksa OTPli karakterin soyulması imkansızdır.

Başınıza gelen durumdan dolayı üzgünlük duyduğumu belirtmek isterim siz bahsettiğim ihtimalleri bir gözden geçirin.

Junior Member
    Otp yi sadece telefonumda kullaniyorum ve karakteri satin almadim kendi actigim bir id otpyi kimseye verme ihtimalim yok cunku oynayan bir cevrem yok ayrica oyle bir karakteri kimseye vericek kadar aptal degilim

Senior Member
    Bence knight online ekibi arkadaşın zararını telafi etmeli... nttgame yakışan budur. çok soyulma vakası var mağduriyetlerin giderilmesi gerek...

Tags for this Thread