Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Question NTTGAME'den E-Posta Adresime Mail Gelmiyor Yardım Lütfen

NTTGAME'den E-Posta Adresime Mail Gelmiyor Hesabıma Ait Bilgileri E-posta adresime istediğim zaman siteden başarılı bir şekilde e-posta adresinize gönderilmiştir diyor fakat hiçbir şey gelmiyor konuyla alakalı microsoft'a mesaj attım fakat sorunun e-postayı gönderen siteyle alakalı oldugu söylendi başka bir posta adresimde bu sorunu yasamıyorum tek sorunum hesap bilgilerimi kayıtlı olan e-posta adresine alamamam yardımcı olursanız sevinirim e-posta adresimi moderatör veya admin arkadaşlara verebilirim

Güncell+++++++++++++

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    E-postaya mail gelmiyor burayı okudunuz mu ?

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Öncelikle e-postanıza giriş yaparak ekranın sağ üstündeki ayarlara tıklayıp Seçenekler sekmesini açıyoruz

Seçenekler sayfası da Güvenilir gönderenler ayarlarına giriyoruz.

Resimde gördüğünüz gibi adres çubuğuna [email protected] yazarak sağındaki + işaretine basıp adresi listeye ekleyin

Son olarak resimdeki gibi Kaydet seçeneğine basıyorsunuz.

Bu işlemlerden sonra tekrar www.nttgame.com adresinden şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer işe yaramıyor sorun devam ediyor ise farklı bir hesap ile Destek bölümünden yardım alabilirsiniz.
    Bunlar işe yaramaz ise;
    Destek Bölümü için buradan ulaşım sağlaya bilirsiniz.
    Destek Biletiniz den Bölüm seçimi yapamıyorsanız Ctrl+F5 ile Çerezlerin silinmesi ve Sayfa yenilenmesi ile gerekli Bölüme sıkıntınızı yazabilirsiniz.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek hesaba ait bilgiler dahilinde E-posta değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
    Forum üzerinden bu tür işlemler yapılmamakla birlikte lütfen kişisel bilgilerinizi de kimseyle paylaşmayın.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisinden bilet göndererek hesaba ait bilgiler dahilinde E-posta değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.
    Forum üzerinden bu tür işlemler yapılmamakla birlikte lütfen kişisel bilgilerinizi de kimseyle paylaşmayın.
    Başka Bir Hesaptan Konuyla Alakalı Destek Bileti Atmış Bulunmaktayım Oyuna Uzun Bir Süre Ara Verdiğim içinde oyun giriş id mi pw mi hatırlamıyorum malasef hepimiz insanız bazı şeyleri unutmamız mümkün malesef elimde sadece e-posta adresi mevcut onada posta gelmiyor

bilet no : VQD-644-38704

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MadaraUchiha34 View Post
    Başka Bir Hesaptan Konuyla Alakalı Destek Bileti Atmış Bulunmaktayım Oyuna Uzun Bir Süre Ara Verdiğim içinde oyun giriş id mi pw mi hatırlamıyorum malasef hepimiz insanız bazı şeyleri unutmamız mümkün malesef elimde sadece e-posta adresi mevcut onada posta gelmiyor

bilet no : VQD-644-38704
    Hesap bilgi değişimlerinde hesabın size ait olduğunun teyit edilebilmesi adına tarafınızdan bir takım sorular sorulacaktır. Bilgi değişikliğinin başarılı bir şekilde oluşabilmesi için sizden istenilen bilgileri tam ve doğru bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Hesap bilgilerinizi saklamanız hesap güvenliğiniz veya bu gibi durumlarda hesap bilgi değişikliği açınızdan size lazım olacaktır ve saklamanız gerekir. Bu durum tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Bilgilerini bilmediğiniz hesaplar hakkında herhangi bir yardım/destek alamazsınız.

Junior Member
    Dostum selam ayni sorunu bende yaşiyorum ne yaptin düzeldimi? Biden xxxx bana mesaj atabilirmisin konusalim
    Last edited by CluTaah; 05-28-2018 at 02:15 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by maqbeth View Post
    Dostum selam ayni sorunu bende yaşiyorum ne yaptin düzeldimi? Biden xxxx bana mesaj atabilirmisin konusalim
    Merhabalar,

Forum üzerinden telefon numarası paylaşımı yapmamalısınız. Bu konuda dikkat etmenizi rica ediyorum.
    Yukarıdaki çözüm önerilerini uygulamanıza rağmen e-posta problemi yaşıyorsanız, Destek Bileti göndermeniz gerekmektedir.

Bilginize.

Junior Member
    Merhaba
    Ticket gönderiyoruz karakterin doğum tarihi kayıt tarihi imkansız bilgiler istiyorlar sırf başlarından savmak için karakterin bağlı olduğu mailin şifresinide gönderdim ama pek yanıt alabileceğimi düşünmüyorum şifreyi paylaşmayın derseniz karaktere ulaşamazsam mail adresininde bir anlamı yok benim için
    ticket no : MJK-935-20867

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by maqbeth View Post
    Merhaba
    Ticket gönderiyoruz karakterin doğum tarihi kayıt tarihi imkansız bilgiler istiyorlar sırf başlarından savmak için karakterin bağlı olduğu mailin şifresinide gönderdim ama pek yanıt alabileceğimi düşünmüyorum şifreyi paylaşmayın derseniz karaktere ulaşamazsam mail adresininde bir anlamı yok benim için
    ticket no : MJK-935-20867
    Hesap bilgi değişimlerinde, hesabın size ait olduğunu teyit etmek adına tarafınıza birtakım sorular sorulur. Bu soruları hesabın sahibiyseniz bilmeniz gerekir ve bilgi değişimi o zaman gerçekleşir. Hesap bilgilerinizi saklamanız hesap güvenliğiniz veya bu gibi durumlarda hesap bilgi değişikliği açınızdan size lazım olacaktır ve saklamanız gerekmektedir. Bu durum tamamen sizin sorumluluğunuzdadır, bilgilerini bilmediğiniz hesabınız hakkında destek ekibinden yardım alamazsınız.