Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Junior Member
    BDW Buq Abuse CR Days

Saçmalık gece pazar kurdum sabah dc yedim bir daha giremedim saçmalık deyilmi

Aynı sorun ile karşı karşıyayım hiçbir çözüm bulumadım. şuanda yorum attığım hesap sorun yaşadığım hesaptır facebook ile web sitesine bağlanabiliyorum fakat oyuna giriş yapamıyorum 4 gündür bu sorunla uğraşıyorum mail adresime mail gelmiyor güvenilir ileti olarak [email protected] mail adresini yaptım yine gelmiyor mail diğer yeni mail yeni hesap kurdum ve ona şifre değişikliğinde bulundum sorun olmadı ama kendi hesabımda mail gelmiyor. YARDIM !!!!!!

Junior Member
    Bu dertten bende müzdaribim.. Biraz araştırma yaptım ve neden olduğuna dair biraz bilgi sahibi oldum

haliyle nttgame nin bu konudaki despot tavrı bizi böyle 007 james bond moduna çevirdi..

e-mail neden gelmez

genelde mynet ve hotmail de bu sorun yaşanıyor..

Bunun sebide şöyle oluyor. Mynet ve hotmail de bir süre sonra e-mailler düşüyor.. Bunun süresi belli değil bazen 1 yıl bazen 1 kaç yıl hele hiç girilmiyorsa süre azalabiliyor. ama şu kadar yılda bukadar yılda diye net bişey söylıyemem..

Siz nttgame ye girip şifre sıfırlama talebinde bulunuyorsunuz talepden sonra e-maile girdiğinizde e-mailin düşmüş olduğunu farkediyorsunuz tekrar register (kayıt) ettiğinizde e-mail hiç bir şekilde gelmiyor..

Sanırım buda NTTgame nin meil sistemiyle alakalı ilk talepde e-maili göremiyince ne kadar da talep ederseniz edin e-mail hiç bir şekilde gelmiyor.. Öyle sanıyorumki.. Nttgame mail sistemi ile alakalı hatta tüm e-mail sistemleri böyle.. bunun illaki bir yöntemi vardır.. Ama şu an için tek yöntem manuel gönderim

Junior Member
    ya busıkıntı bende de var hotmail deki adreslere geliyor mynet e gelmiyor ne yapmam lazım 5,6 sene oyuna girmedim mynette hesabı kapatmış bende tekrar actim ama e mail gelmiyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bayonur1108 View Post
    ya busıkıntı bende de var hotmail deki adreslere geliyor mynet e gelmiyor ne yapmam lazım 5,6 sene oyuna girmedim mynette hesabı kapatmış bende tekrar actim ama e mail gelmiyor
    Mynet hesabınıza erişiminiz varsa, Npoint'e sahip hesaptan "E-posta Sorunları" kategorisine destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Mynet hesabınıza erişiminiz varsa, Npoint'e sahip hesaptan "E-posta Sorunları" kategorisine destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz.
    Mynet mailleri silmiş maalesef. Hesap kayıt tarihini bilmeden nasıl yapabiliriz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by codex17031984 View Post
    Mynet mailleri silmiş maalesef. Hesap kayıt tarihini bilmeden nasıl yapabiliriz?
    ben aynı hesabı yeniden actım ama gene gelmiyor 10 lira verdim bide uyelik satın aldım gene gelmiyor.nttgame in biraz sallaması gibi geliyor

Quote Originally Posted by bayonur1108 View Post
    ben aynı hesabı yeniden actım ama gene gelmiyor 10 lira verdim bide uyelik satın aldım gene gelmiyor.nttgame in biraz sallaması gibi geliyor
    Ayne ben de açtırdım yine gelmiyor. Nttgame in değil bence mynet sorunu ama bu konuda nttgame'in yardımcı olması lazım.

uzun zaman sonra tekrar girmeye çalıştığımda güvenlik amaçlı şifre değiştirmemi söylediler ancak hala mail dönmedi 1.30 saattir bekliyorum
    Evde geçiridğimiz şu günlerde Oyuna Geri Dönmek İstiyoruz
    Kullanıcı adı ve şifrem şu anda yanlış diyor
    Attığım Ticket ada herhangi birşey yapamayacaklarını söylüyolar
    nasıl yardımcı olacaksınız

8 saattİr beklİyorum halayok
    kullanici ve Şİfre aktİfken tİcket atmak İÇİn onuda bloke etmİŞler ve maİl hala gelmİyor.
    DoĞru olan Şİfremde Şu anda yanliŞ dİyor
    maİl adresİm herŞeyİm var hala maİl gelmİyor gÜncel olarak beklemekteyİm ulaŞabİlecek kİmse yokmu ?