Results 1 to 9 of 9

Hacked account investigation YARDIMMMMM

DİEZ SUNUCUSUNDA MONARCHHHHHHHHH NİCKLİ KARAKTERLE OYNAMAKTAYIM DAHA BU SABAHA KADAR CHARIM OYUNDAYDI ÇIKTIM İŞE GİTTİM ŞİMDİ GELDİM ID ŞİFRE YAZIP ENTER DEDİKTEN SORA Hacked account investigation BU YAZI ÇIKIYOR ŞUAN BİLET ATTIM BİLET NUMARASI #BJX-496-12823
    Last edited by tnrtrn50; 05-08-2017 at 04:23 PM.

Senior Member
    Karakterin inceleme altında sanırım hack itemden dolayı. Çerezleri silerek ticket atabilirsin.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hacklenen hesaplar güvenlik amacıyla kapatılıyor. Eğer bilet atıp bilgileri doğrularsanız hesabınız açılabilir.
    Last edited by akoml; 05-09-2017 at 11:19 AM.

Hesabım Hacklenmediki benim ama bilgileride gönderdim biletle ama dediğim gibi hesabım hacklenmedi

Senior Member AysunCuk's Avatar
    Nickname
    PuxbemtiS
    Server
    KO -> Gordion
    Quote Originally Posted by tnrtrn50 View Post
    Hesabım Hacklenmediki benim ama bilgileride gönderdim biletle ama dediğim gibi hesabım hacklenmedi
    arkadaşlarınla paylaşıyorsan kontroller sırasında "x" yerinden sonra "y" yerine yani ap ayrı bir yerde giriş yapıldığı için güvenlik neticesinde kapatılıyor denetimlerde ona denk gelmişsinizdir.
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qu=731930,atype=sigpic,adateline=147630  5518.pagespeed.ic.1t-N2TA4hX.webp

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    charın soruşturma yemiş yani eski sahibi charımı hacklediler diye ticket atmış olabilir. ya da haclenme durmu olduğu için önlem amaaçlı olabilir karakter senin miydi satın mı aldın
    [FONT=Comic Sans MS]PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.[/FONT]

Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EnqelsizDusler View Post
    charın soruşturma yemiş yani eski sahibi charımı hacklediler diye ticket atmış olabilir. ya da haclenme durmu olduğu için önlem amaaçlı olabilir karakter senin miydi satın mı aldın
    ya da başka bir arkadaşın başka yerden giriyor muydu ? bir sürü ihtimal var . en iyisi ticket atman ve öğrenmen
    [FONT=Comic Sans MS]PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.[/FONT]

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    INV
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EnqelsizDusler View Post
    ya da başka bir arkadaşın başka yerden giriyor muydu ? bir sürü ihtimal var . en iyisi ticket atman ve öğrenmen
    Merhaba,
    Konu tarihine bakarsanız 10 ay geçmiş aradan ve arkadaş sorununu destek ekibi üzerinden çözmüştür.

Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Konu tarihine bakarsanız 10 ay geçmiş aradan ve arkadaş sorununu destek ekibi üzerinden çözmüştür.
    aynı şekil bugün bi post vardı karışmış postlar