Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation !!!!!Nacizane bir fikir!!!

Ben eski uo cuyum ve muhtemelen bu oyun ilk cıktıgında daha türkiyede kimse bilmezden maradon eski halindeyken den beri oyunuyorum bu kadar tutulan sevilen bir oyunun nerelerden bu hallere gelmesi içler acısı nacizane bir fikir bizim uo da Gm kadrolarımız dereceliydi ve page olayımız vardı bu oyunada gm yerine nöbetleşe aktif olabilecek Gm rütbesinde değilde Atıyorum Staff kadrosu oluşturulsa ve gerekli online doldurması zorunlu olsa ve page sistemi gibi bu insanlara 7/24 ulaşıla bilse nacizane oyun yeniden canlanır ve bir çok tutkun geri döner diye düşünüyorum ve böylelikle haksız ban olayları kalkar emek veren insanların emekleri korunur ve kosperlar ortadan kalkar ticket diceksiniz evet ticket atıyoruz benim destan serverında Pchywarior adında bir +70 varior karakterim vardı vardı diyorum cunku artık yok kendim sebepsiz oldugunu idda ediyorum yetkililer ise k0sp kullandıgımı veya herhangi bir 3.parti program kullandıgımı sölüyorlar fakat herhangi bir inceleme veya oyun yetkililerinin güvenlikleri açısından herhangi bir delil sunulamıyor peki sizcede böyle bir uygulama daha saglıklı olmazmı ? ticket bölümündeki insanlar rahatlamazmı ? şahsi fikrim destanda tanıyanlar bilirler ne bir kimseye küfrüm nede herhangi bir yasadısılıgım olmustur oyunda ki ben oyunda pazar ticareti bile yapamayan bir insanım ben şahsen böyle birisi oyunda aktif olan oyunu bilen bir insan tarafından takip edilip kanıtlar sunularak banlansaydım bir gram gücüme gitmezdi şahsi fikrim çünkü bunun bir çok kanıtıda mevcut ki siz birisine sinir oldunuz atıyorum adam ts sc sini basmıs sw buff scleri basını adam ac atarken ksc sini veya ss ini alın adama uyuz olduysanız atın ticket adam banlansın sorgu sual yok ilk banlandıgımda cok önemsememiştim neden aktif hayatım vs vardı ama artık tek lüxüm bilgisayarım evliyim gelip saatlerce degil günde birkaç saat kafa dagıtmak istiyorum ama attıgım ticketlerın her seferinde cevapları standart oluyor bunu farkettim başınız ağrıttıysam affola benden nacizane bi öneri !

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    geçmiş olsun,

70 lvl e 3 günde kasılıyor pc ye bi format atıp yeniden başlayın bence derdiniz itemleriniz ise o da geri yapılır zamanla inş.

Junior Member
    Hayır derdim nicklerim(mailim) ve artık o kadar ugrasıcak vaktim olmaması

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by pchydark07 View Post
    Hayır derdim nicklerim(mailim) ve artık o kadar ugrasıcak vaktim olmaması
    kader kısmet, biraz ara vermiş olursunuz özleyince yine dönersiniz

Junior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    kader kısmet, biraz ara vermiş olursunuz özleyince yine dönersiniz
    teşekkürler özledim zaten 2 sene falan oldu banlanalı

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    teşekkürler özledim zaten 2 sene falan oldu banlanalı
    amah sizde 2 sene ççok diynenmişsiniz atın bi format başlayın yeniden

Junior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    amah sizde 2 sene ççok diynenmişsiniz atın bi format başlayın yeniden
    hayatta haksızlıga veya herhangi birseye boyun egmedim adaletsizliğe gelememkonu ne para nede yenikarakter kasması konu realite ve adalet ne zamanki hatalı bişey yaptıgımı kanıtlarlar eyw derim yeni karakterimi açar bir çizgi çizer başlarım ama eğer kanıtlıyamazlarsa hiç problem degil başlamam forumda takılırım ben haklı oldugumu biliyorum ve hesap geçmişlerime bakarlarsa aylık 100-200 tl lik alışveriş yapan bi müşteriyim ve karakterimde oto pet dc pre vs mevcut oldugunu görürler yani eklenti bir programa zaten ihtiyacım yok

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    hayatta haksızlıga veya herhangi birseye boyun egmedim adaletsizliğe gelememkonu ne para nede yenikarakter kasması konu realite ve adalet ne zamanki hatalı bişey yaptıgımı kanıtlarlar eyw derim yeni karakterimi açar bir çizgi çizer başlarım ama eğer kanıtlıyamazlarsa hiç problem degil başlamam forumda takılırım ben haklı oldugumu biliyorum ve hesap geçmişlerime bakarlarsa aylık 100-200 tl lik alışveriş yapan bi müşteriyim ve karakterimde oto pet dc pre vs mevcut oldugunu görürler yani eklenti bir programa zaten ihtiyacım yok
    ben bilemem kimin nası oynadığını ama ya şu bir gerçekki bu oyun bırakılmıyo ancak ara veriliyo sen yine ticket cevabını bekle, hayırlısı olur inş.

Tags for this Thread