Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member k1ng0fkn1ght's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Sizler gibi bu sorunu yaşayan oyuncular var ama bu genel anlamda oyun ile ilgili bir sorun değil.
    Şahsım adına konuşayım, uzun süre genie ile bahsetmiş olduğunuz slotlar da dahil olmak üzere bıraktım ama böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım. Bu hatayı alıp çözen arkadaşlardan aldığımız bilgiler, Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable versiyonunun kaldırılarak güncel (2015) versiyonunun pc ye eklenmesi ile giderilmesiydi. Bu sorunu bu şekilde çözüp tarafımıza bilgi veren kullanıcılar da oldu.
    Yaşadığınız bu sorun ile ilgili GM ekibine bilgi verilecektir.
    4 gün oldu hala bir geri dönüş olmadı.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by k1ng0fkn1ght View Post
    4 gün oldu hala bir geri dönüş olmadı.

titanda kasan birinden istedim dc sorunu yokmuş sizde böyle denermisiniz, olmadı son çare format atın :'(

Class
    Mage
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post

titanda kasan birinden istedim dc sorunu yokmuş sizde böyle denermisiniz, olmadı son çare format atın :'(
    bunların hepsini denedim kardeşim yok aynı hatayı yiine alıyorum bu sıkıntı oyun ile alakalı bir sıkıntı.
    sadece bende olsa ben hatalıyım derim ama oynayanların .%100 ü bu sorun ile karşı karşıya acil çözüm bulmaları gereken bir konu bence.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    bunların hepsini denedim kardeşim yok aynı hatayı yiine alıyorum bu sıkıntı oyun ile alakalı bir sıkıntı.
    sadece bende olsa ben hatalıyım derim ama oynayanların .%100 ü bu sorun ile karşı karşıya acil çözüm bulmaları gereken bir konu bence.
    %100 demeyelim bu duruma. Manes sunucusunda ilk hafta hiç PC kapamadan, Titan ve Dark Stone'de Genie ile kasmış biri olarak söyleyebilirim ki böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım. Clanımda da, çevremde de. Slot ile alâkalı olduğunu düşünmüyorum. Çözüm yolları aranıyor, bir çözüm bulununca genel bir duyuru yapılır.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    üzücü, inş tez vakitte giderilir bu durum

Class
    Mage
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    %100 demeyelim bu duruma. Manes sunucusunda ilk hafta hiç PC kapamadan, Titan ve Dark Stone'de Genie ile kasmış biri olarak söyleyebilirim ki böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım. Clanımda da, çevremde de. Slot ile alâkalı olduğunu düşünmüyorum. Çözüm yolları aranıyor, bir çözüm bulununca genel bir duyuru yapılır.
    beklemedeyim inşallah en kısa zamanda halledilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Bu sorun sonradan olmaya başladı zaten manesin ilk zamanlarında böyle bi problem yoktu.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Sizler gibi bu sorunu yaşayan oyuncular var ama bu genel anlamda oyun ile ilgili bir sorun değil.
    Şahsım adına konuşayım, uzun süre genie ile bahsetmiş olduğunuz slotlar da dahil olmak üzere bıraktım ama böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım. Bu hatayı alıp çözen arkadaşlardan aldığımız bilgiler, Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable versiyonunun kaldırılarak güncel (2015) versiyonunun pc ye eklenmesi ile giderilmesiydi. Bu sorunu bu şekilde çözüp tarafımıza bilgi veren kullanıcılar da oldu.
    Yaşadığınız bu sorun ile ilgili GM ekibine bilgi verilecektir.
    Şimdi bende arada GTA, PES, LOL, CS filan oynuyorum böyle bir hata almıyorum. Sadece knightta alıyordum c++ runtime library hatasını. Yani farklı tarzda oyunlarda da böyle bir hata almış olsam diyeceğim ki oyunda bir sıkıntı yok bende var sıkıntı. Bu sorun son güncelleştirmelerinizle alakalı. Stabil bir çalışma yapamamış olmanızdan kaynaklı.
    Yani bir iş başardınız ve bu işin bir sonuçları iyi, kötü ve yan etkileri filan olmuş olabilir. Bunlardan biri runtime error hatası. Aman ya nasıl olsa 10 saatte 1 veriyor hata pek sıkıntı olmaz zaten çözümü var uğraşıp bulurlar diyerekten kulak arkası ediyorsunuz.

Okadar NTTGame adına çalışanlar var ne iş yaptıklarını merak ediyorum. Acaba mesai saatlerinde herkes toplanıp pk mı atıyor orasıda merak uyandırıcı tabii. CR de 100 Konu olduğunu görüpte 4-5 gündür cevap verilmeyen konum olduğunu görünce aklıma pekte başka bir şey gelmiyor açıkçası