Results 1 to 2 of 2
    Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Cheat Reports işlem ekibinin pazar günü çalışmaması ve verdiği zarar

cheat reports'u 1.5 yıl kadar düzenli kullanan biri olarak bu durumdan daima şikayetçi oldum, fakat bugünkü kadar beni rahatsız etmedi. tecrübemle gördüğüm kadarıyla '' pazar '' günleri için düzen şöyledir:

oyuncular tarafından suçlular raporlanır, pazar gününe denk gelen raporlar, moderatörler tarafından duruma göre ya reddedilip arşive yollanır ya da işlem yapılması için sabitlenir. pazar günlerinde çok önemli(koxp) olmadıkça raporunuza GM işlem yapmaz, tatildir onlar için. pazartesi günü beklenir. hakaret, küfür, macro kullanımı, npt bildirimi gibi raporlarda bu söylediğim geçerlidir. '' raporlar, sıraya göre işlenir. pazartesi raporlasam 1.5 günde sıra gelirdi. haftasonu o işlem sıraları ilerlemiyor. çünkü işlem yapılmıyor...

Cumartesi gününden itibaren bana küfürler eden biri var. cumartesi günü raporladım ve işlem yapılması için konu sabitlendi. ama işlem yapılmıyor illa pazartesi beklenecek. o zamnnı bekleyene kadar neler yapmaz ki ?

pm'sini blokladım ama shout bölümünden küfürlerine devam ediyor. ve bunu cumartesi gününden beri, beni oyunda gördüğü her zaman yapıyor. 1.5 gündür shouttan tacizine uğruyorum. düşünün, üşenmeden iki saatte bir shouttan size küfürler eden, asla susmayan, sürekli flood yapan birini.

sol çarpıya basarak yazdıklarını görmemezlikten gelebilirdim ama yazdıklarını herkes görüyor, herkesin içerisinde bana hakaretler/küfürler ediyor. bu çok rahatsız edici bir durum. es geçemiyorum. haftasonlarında işlemin yapılmaması, o 2 günde bu herifin tüm tacizlerini çekmeme sebep oluyor. en son 1 saat önce küfür yedim...

hafta sonları, suçlular için bir serbestlik olmaya ne zamana kadar devam edecek ?

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Thumbs up

Katılıyorum Heryer Koxper Kaynıyor Özellikle Chaoslar. Hafta İçi Chaosa Girmeyenler Hafta Sonu Giriyor Nedense. Başbakan Bile 2 Gün Tatil Yapmıyor Böyle Bir Oyunun En Azından 20 Elamanın 10'u Değişmeli Çalışması Gerekiyor. Hafta Sonu Yol Geçen Han'ı Gibi. Ayrıca Video Çekin Cevaplarıda Can Sıkıyor Açıkcası Tarafsız Bakarsanız Ben Player'ım Video Çekmek Zorunda Değilim.

Junior Member
    21.04.2017 tarihinde 10:33 AM saatinde NPT başlıklı bir Cheat Reports konusu açtım 24.04.2017 tarihinde saat 08:58 PM cevap yazılmış. '' Kontrollerin ardından gerekli işlemler yapılacaktır, bildiriminiz için teşekkürler! '' diye... Bugün 01.05.2017 oldu ve 04.05.2017 akşamı gece 23.00da otobüse binip askere gidecem. Cevap verecekler banladık işte kanıtı diyecekler diye bekliyorum. Ortada KSC var neyin kontrolü yapılıyor anlamıyorum.